selline kitarr esimeseks pilliks?

Erinevate firmade pillid
Locked
damona
Posts: 5
Joined: 30 Sep 2008, 21:08

selline kitarr esimeseks pilliks?

Post by damona »

nakatas kitarrpisik ja loodetavasti pöördumatult. jäi pillipoes selline iludus silma. kas tasub ostmist? ise algaja, keevitaks duure ja näpiks niisama, westerni stiili pill tundub sobivaim olevat.
Vintage® VEC380 BGB on siis asi ja kodulehel andmed sellised: http://www.jhs.co.uk/vin%20ac.html (nõuab natuke kerimist)
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

Tundub täitsa kena pill olevat. Võta poes kätte ja proovi, kui sound meeldib ja käes istub hästi, siis probleemi ei näe 8) Müüjalt võid ka nõu küsida...
Palju sellel pillil ka hinda oli?
damona
Posts: 5
Joined: 30 Sep 2008, 21:08

Post by damona »

poehind oli 5300, üsna võhik, nagu olen, oli kõla nagu päris ilus. meeldis ka see, et tegu õhema variandiga, nii et süles püsis mugavalt. nüüd vaatan, et pmst on yamahal väga sarnased pillid olemas ja ju teistelgi. saaks oma lemmikpillid erinevatest poodidest kokku koguda, asjatundja juurde viia, kes aitaks otsuse langetada, oleks kõige lahedam :) kas äkki saaks selle hinna eest midagi paremat?
User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Post by fleik »

MIna soovitaks sulle endiselt selle raha eest Garrisoni kitarre ;) AG300 on mul endal ja selle konkreetse Vintage omas see pill iga kell ära kui ma neid kahte omavahel võrdlesin.
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill
damona
Posts: 5
Joined: 30 Sep 2008, 21:08

Post by damona »

fleik, sinu pärast lähen vaatan need garrisonid pronksi tänava poes ka üle :P mängida tahaks juba! (ok, tinistada esialgu)
Hendri
Posts: 637
Joined: 14 Jul 2006, 01:03
Location: Keila

Post by Hendri »

Noh, mul on ka Garrison ja olen väga rahul sellega, maksis ta 5500.- minu mäletamismööda ja väga väärt pill.
:)
damona
Posts: 5
Joined: 30 Sep 2008, 21:08

Post by damona »

see pronksi tänava pillipoe müüja polnud mulle võimeline müüma kitarri :D uskumatu teenindus, tüüp jättis sellise mulje, et ta hoiaks need kitarrid seal kõik alles. kuna ise suht algaja, palusin tal midagi mängida, midagigi, mis minu nelja akordi taset ületab. ta vastas, et ei oska. tase. nii ma ei suutnudki lõplikku valikut ära teha.

äkk tuleb aitab keegi blondiinil pilli ära valida. tõsiselt. tasu kokkuleppel õlles :)
User avatar
darkcity
Posts: 121
Joined: 15 Mar 2008, 22:20
Location: Tartu
Contact:

Post by darkcity »

damona wrote:äkk tuleb aitab keegi blondiinil pilli ära valida. tõsiselt. tasu kokkuleppel õlles :)

Kõik saab korda :), välimuse järgi ei meeldinud miskit?
damona
Posts: 5
Joined: 30 Sep 2008, 21:08

Post by damona »

icc, muidugi, blondiinid ainult välimuse järgi kitarre ju valivadki :D. tegelt läheb vist ostuks küll. puhas akustiline, yamaha (haigutus ... iiigav, tean), häälekõla istus isegi rohkem kui garrisoni omal (no jäi liiga teravaks),hinnaklass selline, milles seni sai vaadatud elektroakustilisi. ahjaa, välimus on ka ok :D (on oma õlled auga välja teeninud ise).
User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Post by fleik »

kui ise rahul oled ja arvad et sobib siis on kõik hästi...
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill
User avatar
Tankist
Posts: 78
Joined: 18 Nov 2007, 00:36
Location: Nõmme

Post by Tankist »

Ma ise oman vintage v400n ja see on küll tore pill.
Vintage V400N akustiline
Epiphone SG G-400
Rolandi valge Mikrokuubik
Locked