LP kitarre

Erinevate firmade pillid
eXism
Posts: 81
Joined: 28 Oct 2007, 22:55

LP kitarre

Post by eXism »

Kuna endal hakkab kitarr vaikselt lagunema oleks vaja mõelda uue pilli ostule seepärast tahakski, et te soovitaksite Les Paul pille mis ei ole kallimad kui 4000-5000.- ja, et ka vastupidav oleks.
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

no siis sul polegi eriti suurt valikut. lähed vaatad näiteks IS poodi ja uurid Vintage'eid. teine võimalus, et ostad miskisuguse Epiphone endale.
sellise näiteks: http://www.pillipood.ee/index.php?lang= ... id=3095876
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
leibleib
Posts: 592
Joined: 15 Sep 2006, 18:06
Location: TALLINN

Post by leibleib »

Sander.S wrote:no siis sul polegi eriti suurt valikut. lähed vaatad näiteks IS poodi ja uurid Vintage'eid. teine võimalus, et ostad miskisuguse Epiphone endale.
sellise näiteks: http://www.pillipood.ee/index.php?lang= ... id=3095876


samasugust nägin ma mingi aja eest kaubamaja stanfordis
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

nojah, eks sarnaseid võib music centeris või pronksi tänava stanfordis ka olla. yldiselt 4000-5000 kroonised LP'd on suht yhesugused ja siin pole väga midagi erilist soovitada. käi ringi ja proovi musapoodides ja kui mõni endale väga meeldib siis osta.
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
User avatar
arch0
Posts: 310
Joined: 20 Mar 2007, 21:43

Post by arch0 »

Sander.S wrote:no siis sul polegi eriti suurt valikut. lähed vaatad näiteks IS poodi ja uurid Vintage'eid. teine võimalus, et ostad miskisuguse Epiphone endale.
sellise näiteks: http://www.pillipood.ee/index.php?lang= ... id=3095876


Kas see kitarr on vintage v100`st etem või mitte?
Räägitakse, et vintage on küll hea hinna kvaliteedi suhtega kuid, epiphonid tunduvad rohkem meelepärasemad. Ja siit küsimus: kumba tasuks osta(sound, koostekvaliteet jne)?
Väimuselt eelistaks ma seda epikat iga kell vintagele.
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

ma arvan et nyyd peaks Fadedi soolo tulema
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
leibleib
Posts: 592
Joined: 15 Sep 2006, 18:06
Location: TALLINN

Post by leibleib »

välimuselt jep, praeguse seisu järgi võtaks epiphone, no seal is musicus on väga värdja sisselõikega need LP´d mis mu arust teevad selle kitarri kohutavalt koledaks.
Mina ostsin Vintage V100 kui ta veel normaalse LP kuju oli, mitte küll päris sest see teravam ots ol natuke teravam kui originaalil.
Aga mina olin küll väga rahul oma vintagega, nüüd sain maha müüdud olude sunnil, kahju oli küll ära anda.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Sander.S wrote:ma arvan et nyyd peaks Fadedi soolo tulema

Pardon?

Need värdja sisselõikega pillid, mida leibleib siin mainis, on Vintage Advance seeria. Aga IS-is peaksid ka tavalised Vintage'd olemas olema.
Last edited by Faded on 01 Jan 2008, 21:47, edited 1 time in total.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

viewtopic.php?t=5793

Siin peaks olema Vintagest kirjutatud ja Epist
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

Faded wrote:
Sander.S wrote:ma arvan et nyyd peaks Fadedi soolo tulema

Pardon?


Hehhee ma mõtlesin seda, et nüüd sa peaksid hästi pika jutu rääkima Vintage ja Epiphone'i erinevustest :lol:

Muide, sa oskad prantsuse keelt või? :lol:
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
User avatar
arch0
Posts: 310
Joined: 20 Mar 2007, 21:43

jutt

Post by arch0 »

Aga kas sound on neil sama väärne või siis vintagel ikka parem.
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

no parem või halvem ei saa öelda, aga soundi erinevusi sa peaksid ise minema ja proovima
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
User avatar
Sunrise
Posts: 79
Joined: 28 Nov 2007, 14:14
Location: Saaremaa

Post by Sunrise »

Sander.S wrote:
Faded wrote:
Sander.S wrote:ma arvan et nyyd peaks Fadedi soolo tulema

Pardon?


Hehhee ma mõtlesin seda, et nüüd sa peaksid hästi pika jutu rääkima Vintage ja Epiphone'i erinevustest :lol:

Muide, sa oskad prantsuse keelt või? :lol:


"Pardon?" on ka inglise keeles täitsa olemas, tähenduseks siis: "Vabandage, palun korrata." "Kuidas palun?"
Orsmth.

sorry, OT.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Sander.S wrote:Hehhee ma mõtlesin seda, et nüüd sa peaksid hästi pika jutu rääkima Vintage ja Epiphone'i erinevustest :lol:

Ja kust ma selle pika jutu peaksin välja võtma? Ma pole ei Epiphone'i ega Vintage'i LP-sid piisavalt mänginud, et neist mingit arvamust kujundada. Ainus, mis ma öelda oskan, on et kirjade järgi tunduvad Vintage'd viisakamad, ning et Epidel on kole headstock.

Niikuinii tulevad mõlemad kui mitte samast tehasest, siis Koreast või Indoneesiast.

arch0 wrote:Aga kas sound on neil sama väärne või siis vintagel ikka parem.

No see ju sõltub sellest, mis on sinu jaoks hea sound. Mõlema firma toodangust võid leida sitta ja saia. Kui sa niiväga tahad head soundi, siis mine ja proovi poes neid, ja leia see, mis sinu jaoks hästi kõlab. Isegi kui siin keegi ütleb sulle, et jah, Vintage kõlab paremini, on ta selle otsuse teinud ikkagi piiratud arvu pillide (tõenäoliselt ühe Vintage ja ühe Epi) põhjal, ning sina ei pruugi saada täpselt samasugust pilli.

Loe ka seda teemat, millele veidi eespool viidati. Seal on isegi paar asjalikku postitust selle kohta, mis vead mõlemal pillil küljes on. Otsi netist ka arvustusi ja ülevaateid, ning pööra tähelepanu just nendele, mis ei jaga kümneid igas kategoorias. Uuri välja, mille üle inimesed kõige rohkem kurdavad, ja siis pööra poes just nendele aspektidele tähelepanu.
Last edited by Faded on 01 Jan 2008, 22:17, edited 2 times in total.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23

Post by Henri »

headstock on jah paras pann, kuid epil on ilusam sarv.. ja see jutt, et kummal on parem sound... väide, et ühel või teisel on parem sound on nii ümmargune, et seda pole lihtsalt võimalik ümber lükatagi. ise peab järgi proovima. ma tean, et see pole lihtne, kui ma esimest elektrikat valisin, siis ma ka ei teinud vahet väga paljudel. kuid siiski on see sinu valik ja sa pead oma kõrva usaldama ja proovima kasvõi nii kaua kuni teed neil vahet. vintage puhul pead jah vaatama poes et ta oleks ilusti kokku pandud, et pingutid oleks tip-top ja oleks ilusti liimitud. kuigi ega epiphone vägagi selle poolest priiska. ainuke asi mis mulle epi puhul rohkem meeldib on see sarv tegelt, kõike muud annab vahetada. nt mul vahetatud ülemine sadul luust sadula vastu, kohe varsti tulevad uued helipead ja elektroonika ning mina olen vägagi rahul.. eks tulevikus muudab veel midagi. ma eelpool mainitud teemas võrdlesin pikemalt neid kitarre, ei viitsinud siin väga leierdada.. aastavahetus annab ka tunda..
v100 > SH2N+SH4B
Marshall Guv'nor GV-2
Fender Champ
Locked