Kas uus HB või kasutatud Williams?

Erinevate firmade pillid
Locked
krist2an
Posts: 59
Joined: 02 Aug 2009, 15:51
Location: Peetri küla

Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by krist2an »

Oli juba pikemat aega tahtmine kitarrimäng selgeks õppida, kuid selle jaoks oli vaja kitarri. Sõbral vedeleski üks Williamsi elektrikas ning Rolandi Cube 15 võim ning andis katsetamiseks need mulle. Ta ütles, et kui meeldib, siis annab 1500 eest mõlemad ära. Nüüd tekkiski probleem- kitarr ei ole just väga hea. Kael on kõver, seetõttu peavad keeled olema 4-5 mm kõrgusel (võibolla saab trussrod'i abil paika), et mängida saaks, tooninupud on vist ainult kaunistuseks ning ega see heligi just hea pole. Seega tekkiski küsimus: äkki oleks mõttekam tellida Thomannist mõni Harley Bentoni jurakas ning võtta sõbralt vaid võim?
Stagg L320 Cherry Sunburst - VOX VT20+ - Custom Treble Booster
DamageINC
Posts: 428
Joined: 04 Mar 2009, 23:33
Location: Kanepi.

Re: Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by DamageINC »

HB on igatahes parem kui Williams,.
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by Uku »

Ma ei usu seda juttu, et HB on Williams'ist parem. Samasugused säästukad kõik, oleneb eksemplarist. Mis on su hinnapiir? Kas on lähiajal lisaraha tulemas?
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

Re: Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by martra »

ma eelistaks küll rohkem hb'd
krist2an
Posts: 59
Joined: 02 Aug 2009, 15:51
Location: Peetri küla

Re: Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by krist2an »

no maksimum on 2000, mida vähem, seda parem. Olen ka siit foorumist lugenud, et kasutajad on üpriski rahul hb'dega, seega tuleb nüüd mul üks thomannist välja valida
Stagg L320 Cherry Sunburst - VOX VT20+ - Custom Treble Booster
ErkoP
Posts: 689
Joined: 18 Apr 2009, 23:20
Location: Tallinn

Re: Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by ErkoP »

Osta kas või see http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?f=5&t=11428
või siis küsi hinda, samasugune vasakukäeline on siin foorumis näit 2000.-http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?f=5&t=8976
või siis võid osta telecasteri, 2600.- (natuke üle maksimumi, aga kui pill väga meeldib, siis kuskilt selle raha ju ikka leiab :wink: ) http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?f=5&t=11181
Yamaha CG-131S
Yamaha Pacifica 112L
Vox VT15
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by Uku »

Just, ESP/LTD või Yamaha on 99 % juhtudel Harley Bentonist või Williamsist igatahes üle - ta on palju kvaliteetsem, viimistlus on korralikum ning pole enamasti selliseid tüütuid vigu küljes, mis väga odavatel pillidel esineda võib. Olen enda pilliga väga rahul - kuigi ESP/LTD M-50 on välimuselt suht hevi, on tal mõnus originaal Stratocasteri sarnane kael ning super viimistlus. Pill kõlab hästi ning mingeid probleeme pole - mängi bluesi või metalit. Ning too kidrapoizz'i Telecaster on juba teine pill, mille ta valmis ehitanud on. Arvan, et ta on seda hoole ja armastusega teinud, saaksid korraliku asja. Pealegi on Eddie Van Haleni stiilis värvilahendus väga omapärane :wink:

Võta meie nõu kuulda, kasutatud 2000-3000 kroonise ESP/LTD, Yamaha või mingi muu kallima hinnaklassi (uuena ca 4000-5000 krooni) pilliga jääd sa kokkuvõttes rohkem rahule :wink: Pingutid, helipead, raudvara on korralikumad. Pilli on ikka silmale ilus vaadata, kuna viimistlusega on rohkem vaeva nähtud. Küsi kindlasti tikut6mme ESP/LTD M-50 hinda, mina soovitan seda pilli soojalt.

Parimat,
Uku
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by Uku »

Vintage V100 Goldtop on samuti väga seks pill.

http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?f=5&t=10685
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Re: Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by renn »

Kasutaja Blinkmidagi vihastab nüüd, aga selle raha eest saab Saksast uue Squier Bulleti, mis on kindlasti asjalikum kui HB-d ja Williamsid.
FIGHT THE SYSTEM!
Blink182ää
Posts: 650
Joined: 31 Mar 2008, 22:43

Re: Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by Blink182ää »

renn wrote:Kasutaja Blinkmidagi vihastab nüüd, aga selle raha eest saab Saksast uue Squier Bulleti, mis on kindlasti asjalikum kui HB-d ja Williamsid.
Mis ma ikka enam vihastan :D.
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: Kas uus HB või kasutatud Williams?

Post by Uku »

Eestis on kohapeal saadaval mitmeid asjalikke kasutatud kitarre. Miks riskida ning tellida Thomannist pill, millega sa ei pruugi rahulegi jääda? Tont teab, mis vead küljes võivad olla. Samas võid sattuda ka korraliku kitarri otsa. Postikulud on 400 krooni, mõelge selle peale. Kui saad mingisuguse ägeda saia, pead ju tagasi ka saatma - see ei ole tasuta.
Võtame näiteks Epiphone Les Paul Speciali. Maksab 2168 krooni (+400 krooni postikulu), kuid ta on nagu kohitud Les Paul. 1 volüüm, 1 toon, pickguard puudub, kere pole isegi mahagonist (kõige tähtsam). Mahagonist kerega Vintage V100 Goldtop on siin foorumis 2900 krooni. Praegusel raskel ajal leiab väga häid pakkumisi, kasutage võimalust :wink:
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
Locked