Bc Rich Mockingbird

Erinevate firmade pillid
Locked
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Bc Rich Mockingbird

Post by Velkus »

Nii siis, mis oskate öelda selle pilli kohta, on kellelgi kogemusi. Kiitke, laitke! Kas Eestis on seda kuskil saadaval, või tuleb minna üle piiri proovima?
http://www.thomann.de/gb/bc_rich_mockin ... _black.htm
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

Klassivend ostis endale 2 nädalat tagasi sellise täpselt. Kõla on väga hea ning reaalselt on see veel ilusam. Läige pole nii hull kui tollel pildil. Ma ise ei uskunud, et see kere võib nii väike olla. Mõtlesin, et massivsem ikka. Aga väga cool näeb välja küll. Tellis samuti Thomannist.
User avatar
angus
Posts: 399
Joined: 11 Oct 2006, 17:08

Post by angus »

svennus wrote:Klassivend ostis endale 2 nädalat tagasi sellise täpselt. Kõla on väga hea ning reaalselt on see veel ilusam. Läige pole nii hull kui tollel pildil. Ma ise ei uskunud, et see kere võib nii väike olla. Mõtlesin, et massivsem ikka. Aga väga cool näeb välja küll. Tellis samuti Thomannist.
mängib jokeris?
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

angus wrote:
svennus wrote:Klassivend ostis endale 2 nädalat tagasi sellise täpselt. Kõla on väga hea ning reaalselt on see veel ilusam. Läige pole nii hull kui tollel pildil. Ma ise ei uskunud, et see kere võib nii väike olla. Mõtlesin, et massivsem ikka. Aga väga cool näeb välja küll. Tellis samuti Thomannist.
mängib jokeris?
Tõsi ta on.
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

välimus on hullem kui mingil stratil
User avatar
angus
Posts: 399
Joined: 11 Oct 2006, 17:08

Post by angus »

svennus wrote:
angus wrote:
svennus wrote:Klassivend ostis endale 2 nädalat tagasi sellise täpselt. Kõla on väga hea ning reaalselt on see veel ilusam. Läige pole nii hull kui tollel pildil. Ma ise ei uskunud, et see kere võib nii väike olla. Mõtlesin, et massivsem ikka. Aga väga cool näeb välja küll. Tellis samuti Thomannist.
mängib jokeris?
Tõsi ta on.
ok nägin eile laivis neid polymeris. =)
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

angus wrote:
svennus wrote:
angus wrote:
svennus wrote:Klassivend ostis endale 2 nädalat tagasi sellise täpselt. Kõla on väga hea ning reaalselt on see veel ilusam. Läige pole nii hull kui tollel pildil. Ma ise ei uskunud, et see kere võib nii väike olla. Mõtlesin, et massivsem ikka. Aga väga cool näeb välja küll. Tellis samuti Thomannist.
mängib jokeris?
Tõsi ta on.
ok nägin eile laivis neid polymeris. =)
Sama siin, lava ees headbanging. Speed King oli tegelikult neist kõige parem. Ma ei tea milline too Into Salvation oligi.
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Post by Velkus »

Kas pill häälestub ilusti ja püsib hästi hääles?
Locked