Elektrikas ~4ooo eest ja siis veel millist võimu?

Erinevate firmade pillid
martinza
Posts: 7
Joined: 26 Nov 2006, 22:10

Elektrikas ~4ooo eest ja siis veel millist võimu?

Post by martinza »

Sooviks kah siis omale elektrikat osta aga senimaani olen mänginud vaid akustilist amadat ja olen elektrikate alal suht rumal. Hinnaks ei tahaks eriti üle nelja kilo panna. Tahaks kodus lihtsalt niisama rokki käristada ja esineda nagu pole eriti plaanis. Et äkki saaks veel odavamalt läbi. Kuigi päris si**a kah ei tahaks osta.

Vaatasin sealt pillipoest ja et ibanezist räägitakse hääd juttu siis jäi silma selline. Samas oli seal ka ju fenderi kitrasid ja äkki soovitate midagi nendest?

siin on see ibanez...

IBANEZ GRG170DX BKN

Ja pilt...
http://www.pillipood.ee/index.php?lang= ... id=2187692

Kas ma tavalisele võimule võin kidra taha panna või on ikka kidrale oma võimu vaja?
leibleib
Posts: 592
Joined: 15 Sep 2006, 18:06
Location: TALLINN

Post by leibleib »

kodus harjutamiseks võib ka niisama võim vist olla, aga muidu ikka kitarrivõim.
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

Soovitan jätkuvalt kodus harjutamiseks Line 6 Spider II, või siis Roland Microcube. Kuna neil on palju erinevaid kanaleid ja hind ei ole kallis.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Terminaator wrote:Soovitan jätkuvalt kodus harjutamiseks Line 6 Spider II, või siis Roland Microcube. Kuna neil on palju erinevaid kanaleid ja hind ei ole kallis.


Line 6 Spider II maksis mul peaaegu 10000 :) Microcube on 2000 :P kena vahe küll
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

ja mis krdi kanalid sellel microl veel on?
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Andre wrote:Line 6 Spider II maksis mul peaaegu 10000 :) Microcube on 2000 :P kena vahe küll

150-vatine võim on loomulikult kallim, kui 2-vatine :roll:
Samas Line6 SpiderII 15 on Pillipoes 2329 krooni, mis on Micro Cube-st ainult paarsada krooni kallim.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

soovitaksin ka siin teemas oma ibanezi harjutusvõimu, millega isegi alustasin.

viewtopic.php?t=3020
martinza
Posts: 7
Joined: 26 Nov 2006, 22:10

Post by martinza »

njah.... Äkki keegi oskab midagi asjakohast ka nende kitrade kohta öelda mis mul seal küsimuses oli?? Tglt ma nagu tahtsin teada, et kas on võimalik elektrikat ka pioneeri tavalise võimendaja taha panna. Ja kui ei ole no siis vaataks jah miskit kitarrivõimu värki. Ega ma selle eest ka eriti üle 1500 maksta ei tahaks aga no kodus harjutamiseks peaks ju selle eest miskit saama. See ibanezi võim näiteks oleks mõeldav...
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

pioneeriga on see asi, et Sul on siis mingisugust asja sinna vahele vaja - soovitatavalt nn kabinetisimulaatoriga.
Ühtlasi kui rokki/metalit tahad, pead kusagilt kärina ka saama.

Ibanezi GRG-170'st...
minu teada on tegu universaalse kitarriga - H-S-S helipeade süsteem ja kui vahetus teha siis peaks eriti tore olema. Alustamiseks täiesti okei.

Kui vähegi huvi asja vastu tunned ja see ei kao, siis paari aasta pärast soovid muidugi uut.
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

martinza wrote:njah.... Äkki keegi oskab midagi asjakohast ka nende kitrade kohta öelda mis mul seal küsimuses oli?? Tglt ma nagu tahtsin teada, et kas on võimalik elektrikat ka pioneeri tavalise võimendaja taha panna. Ja kui ei ole no siis vaataks jah miskit kitarrivõimu värki. Ega ma selle eest ka eriti üle 1500 maksta ei tahaks aga no kodus harjutamiseks peaks ju selle eest miskit saama. See ibanezi võim näiteks oleks mõeldav...


Kasutatud võime saab igas hinnas.
rait1
Posts: 85
Joined: 11 Apr 2006, 22:41

Post by rait1 »

suvi123
Posts: 13
Joined: 28 Nov 2006, 21:37

Post by suvi123 »

aga kas sa 4000 eest tervet komplekti ei taha we

viewtopic.php?t=3098
martinza
Posts: 7
Joined: 26 Nov 2006, 22:10

Post by martinza »

suvi123 wrote:aga kas sa 4000 eest tervet komplekti ei taha we

viewtopic.php?t=3098


See suur et kas seal kangi ei peaks olema? Minu meelest nagu peaks. Tänan pakkumast.
R-PiiT
Posts: 151
Joined: 12 Oct 2005, 17:46
Location: Tallinn

Post by R-PiiT »

MIS asi seal maas siis vedeleb koos teiste asjadega sinu arust?!
martinza
Posts: 7
Joined: 26 Nov 2006, 22:10

Post by martinza »

Sry my bad... On jah seal..On aga tegu ka sama hea pilliga nagu saaks 4000 krooni eest? Või mis sellest yamahast üldse arvata. Ega ma eriti ei tea ka neist elektrikatest suurt midagi.
Locked