Pisikesed võimukarbid

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Pisikesed võimukarbid

Post by Enno »

Tekkis siuke küsimus, et kui valida võimu niimoodi ainult oma toas üksinda mängimiseks, kui mitu vatti siis ikkagi on piisav?
Mul sõber omab näiteks marshall i 15w tavalist kohvrit ja toas näiteks plaadiga koos mängides on tal volume 3 peal.

Mul oleks endal võimu tegelikult võimu vaja., praegu ei ole. Parim lahendus tundus olevat üks tõesti väiksem võim koju ja siis kui mul tesitega muusikategemise asi korralikult käima läheb siis mingi lahendus(võim üldvõimendi vms.) selle jaoks.
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

ei tahtnud uut teemat teha, ja kuna juttu oli pisikestest võimudest, siis küsiks, et kas too võim annab akustilise kitarri valjuse välja: http://musiccenter.ee/index.php?lang=es ... 2&p_id=917 ? pläristaks oma elektrikat teinekord lõkkeääres, selline võimumoodi asjake süles.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Koju piisab sul 10-15w võimust täiesti.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

rolandi micro cube!!!
kui öieti mäletan siis on 2W vöim ja 5W kölar, aga vöin ka eksida. ei viitsi enda vöimu uurima minna hetkel. igatahes korteris mängimiseks teeb piisavalt köva häält.. ma ise ei saa VOLi poole pealegi keerata kui GAIN pöhjas on :D ..noh, mul lamedad naabrid kah.
seal on kohe igast efekte ja asju ka peal ja siis veel see helihark kah. töötab ka patareidega, nii et suvel hea kuskil lökke ääres mängida.
Ja siis need soundid... sellistest väikestest vöimudest on see vast köige paremate soundidega, vöi vähemalt nbii palju kui ma neid testind olen.
algajale kodus harjutamiseks parim valik :wink:

E: neid väikseid marshalle ple mötet kyll osta mo meelest. need ei tee yldse nii head häält. pöhimötteliselt see marshalli märk maksabki seal :lol:
aga noh.. mis ma ikka öpetan. igayks teeb ise oma valiku. ma soovitaks seda micro cube vähemalt proovimas käia
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

liivainimene wrote:Koju piisab sul 10-15w võimust täiesti.


Ma tegelikult mõtlesin ikka neid, mis on alla 10wati, sest 15watine on juba poole vol peal juba liiga vali minu kõrvade jaoks mängimiseks.

Micro cube ma ei kaaluks eriti, 2k on juba see raha, kus ma juba muid asju kaaluma hakkan.

Ma mõtlesin rohkem suurusjärk Fender mini tonemaster jms.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Enno wrote:Micro cube ma ei kaaluks eriti, 2k on juba see raha, kus ma juba muid asju kaaluma hakkan.

mis sul selle 2k eest ikka kaaluda on. selles hinnaklassis eriti ple nagu midad paremat. kui just kasutatult ei osta. a nuh, tee mis tahad..
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Kert wrote:
Enno wrote:Micro cube ma ei kaaluks eriti, 2k on juba see raha, kus ma juba muid asju kaaluma hakkan.

mis sul selle 2k eest ikka kaaluda on. selles hinnaklassis eriti ple nagu midad paremat. kui just kasutatult ei osta. a nuh, tee mis tahad..


Selles pole point, kui mulle 2k kätte juhtub siis leian ka kolmanda juurde või rohkem.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

ääh, midagist ma ei saa aru enam.
mo meelest sa kysisid, et mitu watti kodus yksi mängimiseks piisab ja kui suur vöim peaks olema jne.
ja siis ma vastasin et micro cube piisab ilusti kuigi on mingi 2w ja soovitasin seda osta kuna see on mo meelest nendest väikestest purkidest köige parem.
loomulikult saab alati parema ja suurema kui raha juurde panna.. aga sa ju tahtsid justnimelt kodus harjutamiseks mingit väikest krappi. mingit marshalli krappi ple lihtsalt mötet osta, need ei tee just köigeparemat häält... siuksed suveniiri moodi asjad rohkem :lol:

tegelt mis siin ikka vaielda. keegi ei saa sulle midagi peale suruda. sa ise vast tead paremini mis tahad. mine poodi, proovi vöimusi ja osta see mis hea on!
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Kert wrote:ääh, midagist ma ei saa aru enam.
mo meelest sa kysisid, et mitu watti kodus yksi mängimiseks piisab ja kui suur vöim peaks olema jne.
ja siis ma vastasin et micro cube piisab ilusti kuigi on mingi 2w ja soovitasin seda osta kuna see on mo meelest nendest väikestest purkidest köige parem.
loomulikult saab alati parema ja suurema kui raha juurde panna.. aga sa ju tahtsid justnimelt kodus harjutamiseks mingit väikest krappi. mingit marshalli krappi ple lihtsalt mötet osta, need ei tee just köigeparemat häält... siuksed suveniiri moodi asjad rohkem :lol:

tegelt mis siin ikka vaielda. keegi ei saa sulle midagi peale suruda. sa ise vast tead paremini mis tahad. mine poodi, proovi vöimusi ja osta see mis hea on!


Ei viitsi oma "grand scheme" seletama hakata, aga abi oli küll, sain teada, et 2w on piisav ja et marshall imeb.
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Ma usun, et pole neil pisikestel transikatel erilist vahet midagi. Odavalt tehtud on nad kõik niikuinii. Minul endal kah see MG15-CDR vms teise võimuna. Viskan ilma bypassita ploki sinna ette, mis piisavalt tooni muudab ja saab täiesti pandava saundi sealt kätte :)

Lampvõimudega muidugi võrrelda ei anna.
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Enno wrote:Ei viitsi oma "grand scheme" seletama hakata, aga abi oli küll, sain teada, et 2w on piisav ja et marshall imeb.

mnjah noh, see ainult mo arvamus, et need väiksed marshallid jamad on. igayhe oma körv ikkagi kuningas.
mönele vöibolla meeldib...
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
IntC
Posts: 45
Joined: 27 Apr 2006, 19:40

Post by IntC »

Et, kas mingit odavam variant ei ajaks asja ära. See Rolandi Micro Cube maksab 2k aga 2watiste hinnad algavad pillipood.ee-s 900 kroonist. Kasutusala ikka sama, korterisse.
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Kui need Marshallid muidu kaka on siis mis need pisikesed fenderid muidu endast kujutavad.
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

mulle on need väiksed micro stackid või mis iganes küll pigem suveniiri kui võimendi mulje jätnud
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

akustilise pilli valjuse annavad välja ?
Locked