Trummid arvutis

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Trummid arvutis

Post by ddes3 »

Hei!
Oskab keegi mingit head programmi soovitada, millega arvutis trumme seada? Seal võiks olla suur hunnik valmis patterneid mida saaks lihtsalt siis nii öelda kokku panna.
Vahepeale proovisin Fruity Loopsiga(mingi vanem versioon) aga see ei tahtnud kohe mitte õnnestuda.

Ette tänades!
User avatar
damageplan
Posts: 859
Joined: 22 Dec 2006, 00:43
Location: Tallinn

Post by damageplan »

Proovi EZDrummerit. Igati hea asi, mulle meeldib vähemalt.
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

damageplan wrote:Proovi EZDrummerit. Igati hea asi, mulle meeldib vähemalt.
Aga sa ka oskad rääkida, millega ja kuidas EZDrummeri värk rohkem, ütleme nii, powerit juurde anda? EZDrummeri saund on liiga selline, reaalne ja kui nende trummidega midagi tõsisemat, koos kidrade ja asjadega teha, siis jääb nendes "punch-i" kõvasti väheks. Ühesõnaga, kuidas nendest midagi võimsamat välja keerata, et ei oleks lihtsalt nitaki-nätaki?
Throw the Jew Down the Well
User avatar
damageplan
Posts: 859
Joined: 22 Dec 2006, 00:43
Location: Tallinn

Post by damageplan »

Seal on olemas eraldi mixer, kust sa saad klattida ja vaadata. Mina isiklikult lükkan tavaliselt bassi ja snare'i natuke tugevamaks, saab reaalsema saundi. Aga see kõik on paras katsetamise värk seal.
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

Tundub palju lubav, uurin.
Tänud!
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

damageplan wrote:Seal on olemas eraldi mixer, kust sa saad klattida ja vaadata. Mina isiklikult lükkan tavaliselt bassi ja snare'i natuke tugevamaks, saab reaalsema saundi. Aga see kõik on paras katsetamise värk seal.
Aga asi pole ikka see. Sealne mixer annab ainult volli juurde.
Throw the Jew Down the Well
User avatar
damageplan
Posts: 859
Joined: 22 Dec 2006, 00:43
Location: Tallinn

Post by damageplan »

No siis tõmba neid eraldi drumsette sinna veel. Miskid Drumkit From Hell vms. Need on ka päris reaalsed asjad.
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

damageplan wrote:No siis tõmba neid eraldi drumsette sinna veel. Miskid Drumkit From Hell vms. Need on ka päris reaalsed asjad.
Olemas ja asi ongi selles, et need liiga reaalsed. Nagu mängiks ise mingi seti taga ja produktsioon on 0.
Throw the Jew Down the Well
Marvin
Posts: 477
Joined: 21 Dec 2006, 10:39

Post by Marvin »

EZDrummer on väga hea plugin. Miksris saad sa ju mängida ka ruumimikritega, mitte ainult iga konkreetse löökriista volüümiga miksis. Kui tahad mingit stuudio saundi, siis palun väga. Lükka vahele mingid kompressorid ja reverbid.
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

Marvin wrote:EZDrummer on väga hea plugin. Miksris saad sa ju mängida ka ruumimikritega, mitte ainult iga konkreetse löökriista volüümiga miksis. Kui tahad mingit stuudio saundi, siis palun väga. Lükka vahele mingid kompressorid ja reverbid.
Olen proovinud igasugu variante aga ikka jääb lahjaks kuidagi. Mõtlesin, et äkki keegi oskab mingeid spetsiifilisemaid juhtnööre anda.
Throw the Jew Down the Well
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

compressoriga saabki kõvasti powerit juurde anda. mixeris valid millisesse träkki bassi, snare, tomide jne helid lähevad. deafultis lähevad nad kõik ühte träkki. aga sa saad valida mõne muu, seega on sul võimalus eraldi helisid käppida nii et muid ära ei rikuks.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

Üldiselt olen ma teinud tavaliselt nii, et läbi Fruity loopsi ja EZ Drummeri ekspordin kõik eraldi. (bass, sanre ja kõik eraldi träkina) Ja siis Adobe Auditionis kõik eraldi träkkida peale ja siis seal mässan nende kallal.
Throw the Jew Down the Well
rando_
Posts: 2
Joined: 23 Nov 2007, 00:13

Post by rando_ »

Guitar Pro 5 :idea:
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Sooviti ju suurt hulka valmis patterneid. GP-s minu teada neid ei ole.

Ja isegi kui GP-ga trummid valmis teha ja MIDI-ks eksportida, on ikkagi mingit sämplerit vaja.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

no näiteks niipalju kui ma kasutand olen siis steinbergi Groove Agentis on ka väga palju rütme, saad valida siis vastavalt stiilile ja siis vastavalt agressiivsusele. lisaks veel fillid ka. aga ma ei tea kuidas seal on, ma ühe loo puhul kasutasin ja siis ma lasin Groove Agentist midi välja ja salvestasin samal ajal seda midi signaali cubasega. EZDrummeril on lihtsalt drag n' drop. võibolla Groove Agentil on ka a ma pole nii palju tsekkind.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
Locked