Protsessorid

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
frenzy
Posts: 123
Joined: 08 Mar 2007, 12:37
Location: Tartu

Protsessorid

Post by frenzy »

Mida arvate Zoom G2 Guitar FX pedaalist, kes mänginud see teab soovitada
Plaan soetada protsessor millest peamiselt metalit mängida, ehk oskab keegi omast kogemusest kirjutada...
Mul tavaliselt kombeks mingi sita otsa sattuda nii, et soovitused on oodatud.
Last edited by frenzy on 14 Dec 2007, 16:23, edited 1 time in total.
hannesp
Posts: 340
Joined: 17 May 2007, 11:43
Location: Tallinn

Post by hannesp »

Mismoodi sa sita otsa muudkui satud? Ei proovi enne ostmist? :lol:
frenzy
Posts: 123
Joined: 08 Mar 2007, 12:37
Location: Tartu

Post by frenzy »

[quote]Mismoodi sa sita otsa muudkui satud? Ei proovi enne ostmist? :lol:[/quote]

Vaata mul juhtub kõigega nii mis ostan isegi autodega, pärast mingi sitt kaelas jne.

AGA palun mitte läbuda teemat, ses suhtes, et mul päris tõsi taga sellega, et kui keegi teab jne. siis oleks soovitused teretulnud.
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

no mine poodi ja proovi.
šhuubiduubi
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

Kärbes tikotoosis on rohkem distortion kui zuum...
- EmM9 -
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

No vat, põhiliselt metali mängimiseks ei oma multiefekt nagu eriti mõtet või mis?

Tõesti mine proovi.

Selle zoomi ja kärbse koha pealt...

Jah me kõik teame, et ainult ...(sisesta siia mõni bränditoode või kui sa oled "buutiik" siis mingi ülikallis meister) on vastuvõetav ja kõik muu imeb.:wink:
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

Enno wrote: Jah me kõik teame, et ainult ...(sisesta siia mõni bränditoode või kui sa oled "buutiik" siis mingi ülikallis meister) on vastuvõetav ja kõik muu imeb.:wink:
Digidraivid sakivad (eriti karmi teema puhul), mitte firma.. Digidraivid on :evil:
- EmM9 -
hannesp
Posts: 340
Joined: 17 May 2007, 11:43
Location: Tallinn

Post by hannesp »

Epi G400 + Digitech Metal Master + Behringer V-tone 110 tegid üsna arvestatavat kurimetal soundi. Praeguse ESP -ga (Seymour Duncan HB103 pead) oleks ilmselt veel parema kärina saanud.
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

EmM9 wrote:
Enno wrote: Jah me kõik teame, et ainult ...(sisesta siia mõni bränditoode või kui sa oled "buutiik" siis mingi ülikallis meister) on vastuvõetav ja kõik muu imeb.:wink:
Digidraivid sakivad (eriti karmi teema puhul), mitte firma.. Digidraivid on :evil:


:roll: Küll nüüd püüab välja vabandada :mrgreen:

digidaraivide koha pealt, ... kuidas me jälle sinna modeling vs. ... teemasse jõudsime. oeh oeh oeh
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

Ei, see pole sugugi teema: lamp vs other world...

Püstitatud eesmärk: protsessor karmi teema jaoks.
Lisaks kõigele muule koosneb SAUND eel- ja lõppvõimust - cojones!
Protsessorit saab küll kasutada eelvõimuna, kuid seda see siiski pole!
Samuti tekib puudujääk lõpumassiivis. Oled sa kunagi helindanud Karme,
kes suruvad oma geeteed, korgid, põrandapodidi jms iivõlid otse PA-sse?
Või vähemalt käinud taolisel laivil?
Seal, kus peaks urisema ja möirgama, suriseb ja zuumiseb. Karm teema käib
in your face - lööb mahlad lahti -, mis ei sõltu niivõrd gainist kui massiivist!
Sumiseda võib süldipeol, kus keegi anivei ei tee vahet geeteel ja täisstäkil....

Kui inimesele meeldib trans- või modelleeritudsaund, siis selle jaoks on olemas
vastavad võimud (ka eel- ja lõpukooslused). Tavaliselt on sellistel ka integreeritud
FX ja maksavad umbes sama palju kui digiprosed - vajadusel mõni pedaal lisaks. Voila!

Kuigi mind võiks pidada pigem tjuubofiiliks, kasutan rohkelt pre-s ka pod pro-d, mille
olemus on digitaalne, ja selle modelleerituid draive. Kuid pre läheb posti - elementaarne!

Digidraivil pole ennet ja pärastit, seega ta sakib. Digidraiv on :evil: !!!
M.O.T.T.
- EmM9 -
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

EmM9 wrote:Ei, see pole sugugi teema: lamp vs other world...

Püstitatud eesmärk: protsessor karmi teema jaoks.
Lisaks kõigele muule koosneb SAUND eel- ja lõppvõimust - cojones!
Protsessorit saab küll kasutada eelvõimuna, kuid seda see siiski pole!
Samuti tekib puudujääk lõpumassiivis. Oled sa kunagi helindanud Karme,
kes suruvad oma geeteed, korgid, põrandapodidi jms iivõlid otse PA-sse?
Või vähemalt käinud taolisel laivil?
Seal, kus peaks urisema ja möirgama, suriseb ja zuumiseb. Karm teema käib
in your face - lööb mahlad lahti -, mis ei sõltu niivõrd gainist kui massiivist!
Sumiseda võib süldipeol, kus keegi anivei ei tee vahet geeteel ja täisstäkil....

Kui inimesele meeldib trans- või modelleeritudsaund, siis selle jaoks on olemas
vastavad võimud (ka eel- ja lõpukooslused). Tavaliselt on sellistel ka integreeritud
FX ja maksavad umbes sama palju kui digiprosed - vajadusel mõni pedaal lisaks. Voila!

Kuigi mind võiks pidada pigem tjuubofiiliks, kasutan rohkelt pre-s ka pod pro-d, mille
olemus on digitaalne, ja selle modelleerituid draive. Kuid pre läheb posti - elementaarne!

Digidraivil pole ennet ja pärastit, seega ta sakib. Digidraiv on :evil: !!!
M.O.T.T.
:D Mu eneseväljendusoskus imeb vist ikka liiga palju, et jah tõene jutt. Aga mina ausalt ei ole öelnud, et tal võimu vaja pole,. Päris täpne olla ma üldse ei mõelnudki võimalusele ta seda ilma võimuta tahab kasutada. :?
rait000
Posts: 169
Joined: 08 Jul 2006, 19:03
Location: tõrva
Contact:

Post by rait000 »

mul on zoom gt2..olen sellega mänginud kuus laivi ja heliga igati rahul.metal saund on minuarust päris hea kui keerata oskad nuppe..sellises hinnaklassis kindlasti soovitan.aga praegu mul ta seisab sest ostsin zoom g7 endale..g2 ga on laivis suht raske mängida kui mitut effekti tahad kasutada ,sest tal aind kaks pedaali edasi ja tagasi..aga hakkama saab küll..kui me bändiga borderrockil käisime sis kasutasin sama pedaali,ja müüa, kelle käest ma selle ostsin isegi imestas, et hea sand oli..kodus harjutamiseks igati hea asi..tal metronoom,häälestaja ja trummisämplid ka sees..
User avatar
Taavi15
Posts: 215
Joined: 20 Jan 2006, 09:43
Location: Pärnu

Post by Taavi15 »

mis protsessoreid Tartu muusika riistade poodides on? mul on vääääga suur huvi..

Kas keegi oskaks midagi soovitada ?
Kitarrid:
ESP LTD Viper 1000
Ibanez S8QM
Roden Bass


Võim:
Laney IRT-Studio


Pedaal:


Stuff:
Lexicon Alpha Studio
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

Mina oman Digitech GNX3000 agregaati. Julm hunnik igasugu ufosaunde, võimude emusid, stompboxide emusid. Draivi on enamustel võimalus keerata rohkem kui mis iganes distortion või Über Metali pedaalikueses aja see pole jälle sama. Nagu eelpool mainitud, on surin ja mürin aga ei ole seda mahlast "miskit". Kui tahad Metali Saundi, millel ka mingi mass taga, siis soovitan Digitechi Metal Master üksikpedaali. Olen koguaeg kasutanud ja kasutan ka edaspidi.
GNX on ka muidu tore asjandus. Paljud kiidavad, et pidavat GT8 ja muudest loomadest üle olemas. Mina ei tea, olen Digitechi toodanguga ülimalt rahul. See kes ostab omale prose ei loodagi võileiva hinna eest saada seda mis iseseisvate pedaalide näol maksaks 10 korda rohkem.
Throw the Jew Down the Well
User avatar
Taavi15
Posts: 215
Joined: 20 Jan 2006, 09:43
Location: Pärnu

Post by Taavi15 »

kas live´s esinemisel, piisaks ainult protsessorist?
Kitarrid:
ESP LTD Viper 1000
Ibanez S8QM
Roden Bass


Võim:
Laney IRT-Studio


Pedaal:


Stuff:
Lexicon Alpha Studio
Locked