kitarri tahaks , aga ma ei tea millist:(

Erinevate firmade pillid
nannu
Posts: 4
Joined: 10 Nov 2006, 14:29

kitarri tahaks , aga ma ei tea millist:(

Post by nannu »

Akustiline kitarr Williams W1010. Roosipuust sõrmlaud, nailonkeeled. Sõrmlaua pikkus on 44 cm, kõlakast 10x48,5x37,5 cm, korpuse pikkus 52 cm, kogupikkus 102 cm.

Kas keegi teab milline see on , kas puust või mingist teisest materjalist?
kui te teate , või olete ise tellinud seda siis öelge! 8) :wink:
User avatar
hentsbng
Posts: 93
Joined: 27 Oct 2006, 19:50

Post by hentsbng »

http://www.anttila.lv/eripakkumised.php ... e031f57a4d
Selline on siis see williams w1010 .Ma arvan et see on puust , plastmassist pole veel näinud:P .Aga ma ei usu et anttilast tellitud pill nüüd väga hea oleks.Osta parem mõni amada pill.
User avatar
hentsbng
Posts: 93
Joined: 27 Oct 2006, 19:50

Post by hentsbng »

Vineer ikka ka puu lihtsalt natuke liimi on vahel , ega vineerist pillid jah kõige paremad pole.
User avatar
Laur.
Posts: 1199
Joined: 26 Mar 2006, 00:13
Location: Saku/Tartu

Post by Laur. »

Vineer on tglt spoonid, liim vahel, mis norima hakates on ka tglt õhukesed puu liistud.
http://llaurits.wordpress.com
hufuufer ät gmail punkt com
User avatar
hentsbng
Posts: 93
Joined: 27 Oct 2006, 19:50

Post by hentsbng »

Tegelt on õhukesed puuplaadid. aga mis me sellest vineerist räägime vaid soovitame teema algatajale kitarre.
nannu
Posts: 4
Joined: 10 Nov 2006, 14:29

Post by nannu »

Aitäh...
nüüd ma tean , et sealt ei tasu osta :)
nannu
Posts: 4
Joined: 10 Nov 2006, 14:29

Post by nannu »

aga mul on üks küssa veel..
Millisest pärnu pillipoest oleks kõige parem kitarri osta? (kui saab siis ka järelmaksu peale)
mingi 1500.- kuni 2000.-aga kui järelmaksu peale on siis võib natike kallim kah olla.:)
User avatar
hentsbng
Posts: 93
Joined: 27 Oct 2006, 19:50

Post by hentsbng »

Ei ole küll pärnu inimene aga kui seal IS-muusika pood peaks olema siis soovitaks amadi pilli , ise ostan ka varsti endale.Nende hinnad ongi kuskil 2000 krooni.
zworg
Posts: 36
Joined: 27 Jul 2006, 16:03

Post by zworg »

Ma olen williams w100 vms elektrikitarriga mäninud. Minu soovitus on mitte williamsil mängida, sest muidu sa ei taha enam kunagi kitarri mängida.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Pärnus ma tean ainult kahte muusikapoodi (IS-i pole seal näinud). Üks on Muusik (Pühavaimu 8) ja teine on kontserdimajas esimesel korrusel. Neist Muusikus on minu teada suurem tootevalik, ja müüjad on seal ka väga asjalikud. Ma soovitaks kindlasti sealt alustada.

Edit: pagana emotikonid
Last edited by Faded on 10 Nov 2006, 23:43, edited 1 time in total.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
maddo
Posts: 549
Joined: 28 Aug 2006, 17:18

Post by maddo »

Faded wrote:Pärnus ma tean ainult kahte muusikapoodi (IS-i pole seal näinud). Üks on Muusik (Pühavaimu 8) ja teine on kontserdimajas esimesel korrusel. Neist Muusikus on minu teada suurem tootevalik, ja müüjad on seal ka väga asjalikud. Ma soovitaks kindlasti sealt alustada.


Ma ka! Ma ise ei ole käinud aga mul vanemad käisid ja neile oli öeldud, et see on üldse suurima valikuga pood Eestis. Ja müüjad said nende poolt ka kõvasti kiita. Sellel puhul muidugi trummipulkade ostmise valiku tegemise juures.
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

maddo wrote:Ma ise ei ole käinud aga mul vanemad käisid ja neile oli öeldud, et see on üldse suurima valikuga pood Eestis.

Hahahahahahahhaa.
Ma pole muidugi Pärnu IS'is käinud, aga isegi Tallinna oma jätab Pärnu Muusik küll tahaplaanile.
Muusik on üldse kõige parema mulje jätnud muusikapood, kus ma käinud olen.
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
hentsbng
Posts: 93
Joined: 27 Oct 2006, 19:50

Post by hentsbng »

Kas tallinnas on muusiku pood või olen ma millegist valesti aru saanud?
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

hentsbng wrote:Kas tallinnas on muusiku pood või olen ma millegist valesti aru saanud?


Ainult pärnus on.
nannu
Posts: 4
Joined: 10 Nov 2006, 14:29

Post by nannu »

Aitäh teile! :D
Locked