Millist kitarri osta?

Erinevate firmade pillid
rivo
Posts: 92
Joined: 28 Apr 2005, 22:48

Millist kitarri osta?

Post by rivo »

Eelkõige sooviks ibanezi või mõnd head kitarri kuni 7000.- . Äkki oskate soovitada mõnda väga head sellises hinnaklassis?
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

räägi natuke täpsemalt mida sul vaja on. see "hea kitarr" ei ytle mitte midagi mitte kellegile. selles hinnaklassis on palju "häid" kitarre olemas.

mis stiili musa mängid? mis kujuga pill? jäme/peenike kael? mis skaala? Floyd rose? millised helipead? ...siuksed elementaarsed asjad vöiks ikka ära mainida.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
rivo
Posts: 92
Joined: 28 Apr 2005, 22:48

Post by rivo »

Ega ma väga asjatundja helipeade kohalt pole ja nende muidu ma abi ei küsiks aga muusika jääb rocki ja sellisesse ja ka midagi rahulikumat
Muidugi veel selline mis ei mürise ega kärise mittevajalikult.
Knowx
Posts: 29
Joined: 27 Jul 2006, 19:41
Location: tartu

Post by Knowx »

IBANEZ
ARC 300 DVS
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Äkki põhjendad ka oma soovitusi, mitte ei pritsi lihtsalt lambist nimesid?

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Knowx
Posts: 29
Joined: 27 Jul 2006, 19:41
Location: tartu

Post by Knowx »

liivainimene wrote:Äkki põhjendad ka oma soovitusi, mitte ei pritsi lihtsalt lambist nimesid?

ma ei oska väga laialt sulle põhjendada , lihtsalt meeldib :oops: esiteks tahtis ta ibanezi ja teiseks on selle hind 7200
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Knowx wrote:
liivainimene wrote:Äkki põhjendad ka oma soovitusi, mitte ei pritsi lihtsalt lambist nimesid?

ma ei oska väga laialt sulle põhjendada , lihtsalt meeldib :oops: esiteks tahtis ta ibanezi ja teiseks on selle hind 7200

Novoh. Aga nii ei tohi soovitada. Nõme on soovitada, kui endal pole konkreetselt kogemusi selle pilliga, või pole varem mingit teemat olnud, kus hullult kiidetud seda pilli. Huupi võib igaüks pakkuda. Äkki on tegemist nt. oma hinnaklassis mingi äärmiselt ebaõnnestunud mudeliga? Ta võib samahästi ise kah välimuse järgi vaadata.
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
Helldog1989
Posts: 93
Joined: 01 Sep 2006, 13:49
Location: Tartu

Post by Helldog1989 »

Ei hakkanud uut teemat tegema. Tahaks osta endale elektrikitarri, ise olen sellel alal täiesti võhik - ei tea midagi helipeadest jne. Saate isegi aru. Küllap siin foorumis selliseid palju läbi jooksnud :lol: Aga siis millist pilli tahaksin - eelkõige peaks pill mõeldud olema metali ja rocki mängimiseks, hind kuni 6000 EEK. Kuju ei ole mulle väga tähtis. Tahaksin sellises hinnaklassis võimalikult kvaliteetset pilli. Olen tänulik igasuguse abi eest! :)
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Hinna/kvaliteedi suhtelt pakuks Ibanezid välja, eks ise vaata, milline sinu hinnaklassi jääb, rocki ja metaliga saavad nad üldiselt kõik hästi hakkama.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Helldog1989
Posts: 93
Joined: 01 Sep 2006, 13:49
Location: Tartu

Post by Helldog1989 »

Kas algul saab ilma võimuta ka normaalselt kitarri mängida? Et ostan siis mingi 6000 kroonise Ibanezi ja võimu soetan kunagi hiljem. Või siis mingi 3000 kitarr ja 3000 võim või kuidagi nii? Ja kas võimu hind peab olenema kitarri hinnast - et võim sama kallis, kui kitarrgi? Või saab mingi kasutatud odava võimuga ka hakkama?
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

ma soovitaks osta ennem kidra ära, ja siis võimu vaadata, kasutatud kärab ka, sest pärast on suht kahju et kiirustamise pärast said mingi panni
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Samas kui sul väga kaua võimu soetamisega läheb, on ka s*tt. :P
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

Frusciante wrote:Samas kui sul väga kaua võimu soetamisega läheb, on ka s*tt. :P


kui arvuti on olemas saab midagi arendada.(võimu asendust) Pane terve raha kitarrile ja vaata hiljem võim. See on minu soovitus. Elab ka nii üle väga ilusti.
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

mothman wrote:
Frusciante wrote:Samas kui sul väga kaua võimu soetamisega läheb, on ka s*tt. :P


kui arvuti on olemas saab midagi arendada.(võimu asendust) Pane terve raha kitarrile ja vaata hiljem võim. See on minu soovitus. Elab ka nii üle väga ilusti.

Jep! Ma arvan kah nii.
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
Helldog1989
Posts: 93
Joined: 01 Sep 2006, 13:49
Location: Tartu

Post by Helldog1989 »

Aga milleks seda võimu üldse vaja on? Näiteks, kui ma kusalgi bändis ei mängi ega laval ei esine, siis mis mul sellest võimust? :lol:
Locked