Jutud...

Erinevate firmade pillid
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Aa, et vähemalt teist samapalju tühje teemasid?

Ikkagi, mille järgi sa neid pille teemadesse valid? Kas poleks lihtsam panna link vastava tootja kodulehele? Ja hindade tarbeks siis Pillipood.ee-le.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:Aa, et vähemalt teist samapalju tühje teemasid?

Ikkagi, mille järgi sa neid pille teemadesse valid? Kas poleks lihtsam panna link vastava tootja kodulehele? Ja hindade tarbeks siis Pillipood.ee-le.


Ei. Panin need firmad ära.. siis hakkan igasse teemasse neid enam vähem normi hinnaga ja hea kvaliteediga pille ja pärast kõikidele pillidele eestikeelne lisainfo ja pärast teised inimesed soovitavad neid pille mis nad proovinud jne.. ja see kes tahab endale kitarri osta siis saab sealt teemast vaadata jne.. noh igast värki :D
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Äkki siis korjaks selle lolluse praegu kokku ja teeks nii, et siia tulevad ainult foorumikasutajate isiklikud kogemused ja kui keegi tahab mingi pilli kohta rääkida, mida ei ole, siis teeb ise vastava firma teema. Ümber kirjutamisel ei ole mitte mingit mõtet. Ma ei usu, et sul isiklikult kõigi nende pillidega kogemusi oleks.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

Andre ma tahaks sinult paari asja küsida, et
kui vana sa oled muidu ja mitu aastat oled kitarri mänginud?
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

AXYB wrote:Andre ma tahaks sinult paari asja küsida, et
kui vana sa oled muidu ja mitu aastat oled kitarri mänginud?


Hmm.... 17 Olen Ja Peaaegu 8 Aastat Kitra .. Vms..
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Kurat, see läheb iga minutiga järjest mõttetumaks, lõpetage see, palun! Andre, kas su idee oligi see, et Ibaneze all on näiteks kolm pilti koos hindadega (lisamata, kust neid sellise hinnaga saab) ja siis on lahe? Mida ****? Teeme ikka nii, et igaüks räägib otsestest kogemustest!

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

No kui tõesti nii on sis vast saad jah hakkama sellega, mida sa teha üritad...
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Andre wrote:Ei. Panin need firmad ära.. siis hakkan igasse teemasse neid enam vähem normi hinnaga ja hea kvaliteediga pille ja pärast kõikidele pillidele eestikeelne lisainfo ja pärast teised inimesed soovitavad neid pille mis nad proovinud jne.. ja see kes tahab endale kitarri osta siis saab sealt teemast vaadata jne.. noh igast värki :D

Jällegi, kust ja mille järgi sa neid "enam vähem normi hinnaga ja hea kvaliteediga" pille valid? Kas ainult neid, mida Eestis saada on? "Norm hind" võib ühe inimese jaoks tähendada 3000 krooni ringis, teisele pealt 20000.-
Samuti ma usun, et netist võib enam-vähem suvalise pilli kohta rohkem ja tõenäoliselt ka põhjalikumaid ülevaateid leida. www.harmony-central.com näiteks. Või Google'st otsida à la "Ibanez GRXKHASF1500 review".
(Miks Ibanez'il ei võiks olla kergesti hääldatavad mudelinimed?)

Ei, ma ei taha asja maha teha, idee võib täitsa hea olla. Aga kui sa vastad küsimustele (mida inimestel loomulikult tekib) stiilis "noh igast värki", jääb kogu ettevõtmisest veidi toores mulje.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:
Andre wrote:Ei. Panin need firmad ära.. siis hakkan igasse teemasse neid enam vähem normi hinnaga ja hea kvaliteediga pille ja pärast kõikidele pillidele eestikeelne lisainfo ja pärast teised inimesed soovitavad neid pille mis nad proovinud jne.. ja see kes tahab endale kitarri osta siis saab sealt teemast vaadata jne.. noh igast värki :D

Jällegi, kust ja mille järgi sa neid "enam vähem normi hinnaga ja hea kvaliteediga" pille valid? Kas ainult neid, mida Eestis saada on? "Norm hind" võib ühe inimese jaoks tähendada 3000 krooni ringis, teisele pealt 20000.-
Samuti ma usun, et netist võib enam-vähem suvalise pilli kohta rohkem ja tõenäoliselt ka põhjalikumaid ülevaateid leida. www.harmony-central.com näiteks. Või Google'st otsida ā la "Ibanez GRXKHASF1500 review".
(Miks Ibanez'il ei võiks olla kergesti hääldatavad mudelinimed?)

Ei, ma ei taha asja maha teha, idee võib täitsa hea olla. Aga kui sa vastad küsimustele (mida inimestel loomulikult tekib) stiilis "noh igast värki", jääb kogu ettevõtmisest veidi toores mulje.


Ma teen kõigepealt selle teema lõpuni valmis ja siis hakkake ütlema. Preagu polegi veel midagi tehtud ju!
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

mm, nii suure projekti jaoks oleks eraldi saiti vaja ju.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

mty wrote:mm, nii suure projekti jaoks oleks eraldi saiti vaja ju.


Siia mahub ära 8)
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

jah, aga see navigeerimine organiseerimine jääb lihtfoorumi baasil suht koanrlikuks.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

mty wrote:jah, aga see navigeerimine organiseerimine jääb lihtfoorumi baasil suht koanrlikuks.


Eii jää ta midagi ..

Tänaseks preagu kõik .. Homme lõpetan kõik pillid ära. Siis panen pillide asukohad , et kus saab seda pilli osta (Eestis). Ja Vaikselt hakkan panema pillidele eesti keeleseid infosid.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Kust sa need infod saad?
Teeme parem oma kogemuste alafoorumi! Põrgusse need tõlked vms!

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

liivainimene wrote:Kust sa need infod saad?
Teeme parem oma kogemuste alafoorumi! Põrgusse need tõlked vms!


Kle need mul arvutist varsti valmis.. Ja kui teema valmis kõik on , siis hakkake rääkima !
Locked