Kas Ibanez elektrikitarrid on head?

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Atselmi
Posts: 42
Joined: 04 Mar 2006, 22:46

Kas Ibanez elektrikitarrid on head?

Post by Atselmi »

Aidake mind palun.
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

oleneb mudelist GAx30 just väga hea pole aga muidu kiidetakse ibaneze küll!
Atselmi
Posts: 42
Joined: 04 Mar 2006, 22:46

Post by Atselmi »

Atselmi
Posts: 42
Joined: 04 Mar 2006, 22:46

Post by Atselmi »

Või
http://www.musiccenter.ee-->Pillipood-->Kitarr-> Elektrikitarrid-->Komplektid--> ja siis see viimane komplekt sealt, see 4410.-
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

ibanez grx40 komplekt on igati vääriline
kahjuks ei oska teise kohta midagi öelda kuna pole ju kirjas midagi oletan et mingi chinese crap:D
Atselmi
Posts: 42
Joined: 04 Mar 2006, 22:46

Post by Atselmi »

tänan sind =)
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

pole tänu väärt!nii palju võin öelda et grx 40komplekt maksab umbes 4k komplekt aga tasuks siiski osta 4k pill ja läbi arvuti mängida!
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

christiansaarne13 wrote:oleneb mudelist GAx30 just väga hea pole aga muidu kiidetakse ibaneze küll!

põhjendad ?
targemad teavad öelda, et ibanez ei valmista suuremaid juuste. ise oman GAX30 ning olen rahul. "kiire" kael, stiilne kuju, double humbucter pickups. mitte just kõige rahakamale õpilasele täiesti "hevi" pill, häirivaid asju pole. kui siis just see, et cutaway pole kõige suurem ning soolod kuskil 19. freti juures muutuvad tiba keeruliseks.
4.8k eest saab juba GAX75, mis hevimeeste sõnul olevat üpriski tegija pill.
Last edited by assassin on 04 Mar 2006, 23:47, edited 1 time in total.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

christiansaarne13 wrote:pole tänu väärt!nii palju võin öelda et grx 40komplekt maksab umbes 4k komplekt aga tasuks siiski osta 4k pill ja läbi arvuti mängida!

või siiski natuke raha koguda ja osta võim juurde :)
User avatar
daedalus
Posts: 269
Joined: 16 Mar 2005, 23:10
Location: rakvere
Contact:

Post by daedalus »

ma soovitaks kyll christjani n6uande järgi tegutseda.. ta ju meil siin yks autoriteetsemaid kujusid.. igasuguseid pille mänginud.. endale eelistab aga osta harley bentoneid ja sunny chrystale, sest nii on ju huvitavam.. 6ige mees teeb sellestsamusest ka saia ja mängib bajaaniga igasugused lespaulimehed yle.. :wink:
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

christiani sunnyl on 2seymour duncan humbuckerit kah :shock:
nii et varsti uued pildid:D
noh ja ma võin mängida rahumeeli taga edasi samuti on yhel tüübil minug bändi teeb sunny:D
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

assassin wrote:
christiansaarne13 wrote:oleneb mudelist GAx30 just väga hea pole aga muidu kiidetakse ibaneze küll!

põhjendad ?
targemad teavad öelda, et ibanez ei valmista suuremaid juuste. ise oman GAX30 ning olen rahul. "kiire" kael, stiilne kuju, double humbucter pickups. mitte just kõige rahakamale õpilasele täiesti "hevi" pill, häirivaid asju pole. kui siis just see, et cutaway pole kõige suurem ning soolod kuskil 19. freti juures muutuvad tiba keeruliseks.
4.8k eest saab juba GAX75, mis hevimeeste sõnul olevat üpriski tegija pill.

estieks nagu ütles 19fretist on soolosi raske mängida teiseks ei pidavat gax30 andma õige les pauli heli nagu sunny strati oma:D
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

christiansaarne13 wrote:
assassin wrote:
christiansaarne13 wrote:oleneb mudelist GAx30 just väga hea pole aga muidu kiidetakse ibaneze küll!

põhjendad ?
targemad teavad öelda, et ibanez ei valmista suuremaid juuste. ise oman GAX30 ning olen rahul. "kiire" kael, stiilne kuju, double humbucter pickups. mitte just kõige rahakamale õpilasele täiesti "hevi" pill, häirivaid asju pole. kui siis just see, et cutaway pole kõige suurem ning soolod kuskil 19. freti juures muutuvad tiba keeruliseks.
4.8k eest saab juba GAX75, mis hevimeeste sõnul olevat üpriski tegija pill.

estieks nagu ütles 19fretist on soolosi raske mängida teiseks ei pidavat gax30 andma õige les pauli heli nagu sunny strati oma:D


ega see ei loe mitu fretsi sul on .. kui sa ostad junior kitarri siis seal on ka vähem fretse midagi 19 vms.. ega siis selleta soolod mängimatta ei jää...ja ei ole see keeruline midagi ma ei usu et sa mängid neid soolosid nii kõrgelt..
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

komplektidest niipalju, et enne ikka enamvähem pill, siis võim ja muud asjad.

aga christian, sinu Les Pauli ja sunny strati teemast ei jõudnud mulle küll midagi kohale. sunny annab õige Les Pauli heli ? kusjuures, võin julgelt öelda, et see ibanez teeb ikka törtsu paremat häält kui sunny crystal.

http://www.hot.ee/g2002/005.jpg
täiesti mängitav ibanez.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

assassin wrote:komplektidest niipalju, et enne ikka enamvähem pill, siis võim ja muud asjad.

aga christian, sinu Les Pauli ja sunny strati teemast ei jõudnud mulle küll midagi kohale. sunny annab õige Les Pauli heli ? kusjuures, võin julgelt öelda, et see ibanez teeb ikka törtsu paremat häält kui sunny crystal.

http://www.hot.ee/g2002/005.jpg
täiesti mängitav ibanez.


See pill isegi on juba pealtnäha päris ilus ja kena pill ja kellegil tuttaval kidrakal oli ka kunagi selline pill (Y) . Aga see ibaneze komplekt oli vahepeal juba endal peas. Kuigi ma ei tea.. ma arvan et nendest Harley Bentonitest ja kõik see muu jämm ja värk jäävad ikkagi sellele Ibanezele alla ! :lol:
Locked