teie tehnika.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: teie tehnika.

Post by Uku »

served wrote:Täpselt minu mõte. Plaanin ka siis kasutada oma tulevast Rubyt kui Rakverre suvilasse lähen... varem oli mul selleks MicroCube, aga sai villand.


Kui nüüd meelde tuletada, läks mu MicroCube 750 krooniga ära. Naljakas mõelda, polegi nii palju MS-2'st kallim. Kuid tol hetkel oli raha vaja, ei kahetse seda otsust. MicroCube ei olnud mul eriline lemmik, overdrive üsna mudane ning võim hakkas juba kergelt "peeretama". Eks tal oli juba mõni aasta turjal, kõlar igavesti ei kesta. Kuid esimese võimu kohta täitsa asjalik relv. Telepoiss oli see julge, kes MicroCube'i pisikese kõlari suurema vastu vahetas - tundub, et ta oli tulemusega väga rahul.
Pole küll Vox DA5 isiklikult proovinud, küll aga lugenud mitmeid võrdlusi (MicroCube vs DA5) ning oma suurte kõrvadega videomaterjale kuulanud.
Vox DA5'l on suurem valjukas, juba 5W (kunagi ei või teada, millal läheb veidi rohkem võimsust vaja), rohkem võimalusi (efekte ja võimusimusid), open-back/closed-back optsioon, võimalus valida kolme võimsuse vahel (0.5W/1.5W/5W). Viimane tundub esialgu tähtsusetu lisa, kuid see pikendab vajadusel patareide kestvust. Ta on oma iseloomult leebem, MicroCube on selline karvasemate meeste harjutusvõim.
Pealegi läheb mulle hullult peale Classic mudeli old school välimus - nagu mingisugune AC15, lihtsalt palju-palju väiksem.

Image

Muide, Marshall lasi välja MG2FX.
http://www.thomann.de/de/marshall_mg2fx.htm
Sellel on ka mõned efektid peal, kuid oma olemuselt isegi MicroCube'st lihtsam. Maksab sama palju, täitsa huvitav oleks teda lähemalt näha. Keegi võiks teha nende kolme võrdlustesti, kui raha üle jääb. :)

Madonna & Tegelane, tänud heade sõnade eest. Mu V100 on oma välimuselt Harju keskmine, mitte midagi erilist. Vaadake Velkuse oma, vot see on üks tõsine Vintage. Minu jaoks on instrument püha asi, lapp on tema suurim sõber. Puhas kitarr on kaunis kitarr, arvan mina. Võib-olla see annabki talle natuke võlu juurde.
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
User avatar
madonna
Posts: 878
Joined: 22 Jul 2009, 13:28
Location: Tallinn

Re: teie tehnika.

Post by madonna »

Panen Vello eest pildi siia. :D

Image
Blues is easy to play, but hard to feel.
Jimi Hendrix
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Re: teie tehnika.

Post by Velkus »

Jah! See on pill millel on vahetatud: pingutid, sadul fretid, helipea raamid, pickguard, elektroonika, sild ja tailpiece. Ehk põhimõtteliselt kõik peale kere ja kaela :D

Uku, kas meil on sama burst?
User avatar
karlapoiss
Posts: 2247
Joined: 17 Feb 2008, 18:14
Location: kuressaare ( 1-2korda kuus tallinn)

Re: teie tehnika.

Post by karlapoiss »

velkus ma üttlen ausalt, kui peaksin valima kas gibsoni lp või selle vahel, siis võtaks sinu vintage ;) ausalt , ülimalt ilus on, tahaks heli ka muidugi kuulda :)
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: teie tehnika.

Post by Uku »

Velkus wrote:Jah! See on pill millel on vahetatud: pingutid, sadul fretid, helipea raamid, pickguard, elektroonika, sild ja tailpiece. Ehk põhimõtteliselt kõik peale kere ja kaela :D

Uku, kas meil on sama burst?


On küll, Tobacco Sunburst. Mul on vahetatud ainult pingutid ja sadul, köömes sinu projekti kõrval. :)
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
User avatar
fakoooof
Posts: 536
Joined: 05 Apr 2008, 01:12
Location: Põlva

Re: teie tehnika.

Post by fakoooof »

Kuule, Velkus, kuhu sa patarei EMG-de jaoks pistsid ?
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Re: teie tehnika.

Post by Velkus »

Potede juurde kaane alla, seal ruumi küll.
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: teie tehnika.

Post by RockaRolla »

Minu kiderid
Enam Squierit ei ole ja LP on omale lõpuks saanud korraliku elektrisüsteemi, see tähendab, et nupud on küljes nüüd :)
Throw the Jew Down the Well
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: teie tehnika.

Post by Uku »

Ilus kollektsioon!
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: teie tehnika.

Post by RockaRolla »

Mulle ka meeldib. Vintagel on Seymour-Duncan SH-4 ja SH-2 ka peal :)
Siia tahaks veel valget, vahtra kaelaga, strati ja mingit 12-keelset akusti juurde siis ei oleks nagu midagi puudu :)
Throw the Jew Down the Well
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: teie tehnika.

Post by Faded »

Mis mudel Samicku akust on?

Ja kuidas Aria kõlab? Oled rahul vahetusega (saan aru, et vahetasid selle fleigule oma Epi Flying V selle vastu)?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: teie tehnika.

Post by RockaRolla »

Samick on mingi Greg Bennet, täpsemalt ei oska öelda, ilmselt kõige tavalisem variant.

Aria on tore :) Läks jah Epi vastu, aga mina olen rahul. Epiga eriti ei mänginud, sest selle kuju oli minu poosides küllaltki emamugav. Aria käis veel peale vahetust Liivamäe juures ka tiirul ja sai sealt ka paar head sõna :)
Throw the Jew Down the Well
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: teie tehnika.

Post by Faded »

RockaRolla wrote:Samick on mingi Greg Bennet, täpsemalt ei oska öelda, ilmselt kõige tavalisem variant.
Sisse vaadates mingit silti ei paista?
Näeb täpselt minu oma moodi välja, seepärast küsin.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Re: teie tehnika.

Post by RockaRolla »

D-1/BK on model no. :wink:
Muidu ülihea akutsiline, keeled madalal, ülimalt mugav mängida aga lihtsalt kuna minu esimene kitarr siis see aja pikku palju vatti saanud ja näeb väga räsitud välja :)
Throw the Jew Down the Well
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: teie tehnika.

Post by Faded »

Jep, sama mis mul siis.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Locked