Efektid.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Enamustes nõukaajal ehitatud korrusmajades pole maandust. Isegi minu "suhteliselt uues" 1988 ehitatud majas pole..
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Mul korteris ka ei ole (1989?), aga olen kuulnud, et korruse kilbis pidada vist olema, kuigi päris kindel ei ole. Samas ma usun, et see sõltub suht palju majast, kuidas seda hoitud ja putitatud on.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

liivainimene wrote:Mul korteris ka ei ole (1989?), aga olen kuulnud, et korruse kilbis pidada vist olema, kuigi päris kindel ei ole. Samas ma usun, et see sõltub suht palju majast, kuidas seda hoitud ja putitatud on.

Njah, vist küll, sest meil kodus vist boileri pistikul siiski isegi on maandus :)
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

See, et pistikul on, on teine asi, sessuhtes, et mul on ka pistikuid, millel on maandusklemm olemas, aga lihtsalt need ei ole kuhugi ühendatud. Mis ei tähenda muidugi, et sul sama lugu olema peab.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

liivainimene wrote:See, et pistikul on, on teine asi, sessuhtes, et mul on ka pistikuid, millel on maandusklemm olemas, aga lihtsalt need ei ole kuhugi ühendatud. Mis ei tähenda muidugi, et sul sama lugu olema peab.

Ma just mõtlen, et sellel on ka tegelik maandus olemas.

Kui oma võimendi kätte saan, siis proovin kohe järgi kas on vahe sees või ei ole.
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Ei tea kas pedaalis endas ei või viga olla ? :?
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

lase mönel söbral proovida tema juures, tema kidra ja vöimuga. nii saaksid teada
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
vasoline
Posts: 13
Joined: 17 Apr 2006, 19:19
Location: pärnu

Post by vasoline »

sorry et offtopic, aga kust sa selle Big Muffi ostsid.minus tärkas lootus et äkki tõesti võiks Eestis teda müüa olla.
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

vasoline wrote:sorry et offtopic, aga kust sa selle Big Muffi ostsid.minus tärkas lootus et äkki tõesti võiks Eestis teda müüa olla.

Ilma asjata loodad kahjuks :P . Pillipood.ee-st tellisin, läks mingi üle 20 päeva veits enne kui kohale jõudis. :)
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
Locked