VINTAGE TC200 säästutelekaster

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
telepoiss
Posts: 525
Joined: 18 Sep 2007, 12:37

Re: VINTAGE TC200 säästutelekaster

Post by telepoiss »

Mina olen teledega praegu pidama jäänud Electroharmonix 10-46 peale, head selge ja särava kõlaga keeled tunduvad olema.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: VINTAGE TC200 säästutelekaster

Post by Faded »

Kuramus, kustutasin siin veel paari läbust ülejäänud postitust, ja kogemata läks kasutaja knapsack oma ka, kus ta küsis, mis keeli keegi TC200-ga kasutab. Vabandust.

Minu omal on GHS SubZero Boomers 10-46, nagu kõigil mu elektrikitarridel.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
knapsack
Posts: 37
Joined: 10 Feb 2008, 20:53

Re: VINTAGE TC200 säästutelekaster

Post by knapsack »

Ma ei hakka oma probleemiga uut teemat tegema, lootuses, et keegi ikka siia teemasse veel kiikab. Probleem on suht tüüpiline - surisemine. Selline pidev, üpris tugev surin, kui metallosasi puudutada siis kaob ära. Tõenäoliselt mingi väga tuntud probleem aga ma lihtsalt pole kursis.

Kes aitab?
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Re: VINTAGE TC200 säästutelekaster

Post by renn »

Varjestamine, maandamine on sõnad, mida sisestada otsingusse.
FIGHT THE SYSTEM!
telepoiss
Posts: 525
Joined: 18 Sep 2007, 12:37

Re: VINTAGE TC200 säästutelekaster

Post by telepoiss »

kotermann võib olla hoopis ka vooluvõrgus mida kasutad - proovi huvi pärast kusagil mujal kohas enda `geari`. ühes majas , kus ma pilli mängin, on nt selline anomaalia . et ühes pistikus SC pillid surisevad kui hullu, aga 5m eemal olevas on vagad :-)
minu vintage tc200 tele oli uuena väga vagane surina koha pealt ja on seda ka nüüd (uued poted, standard tele skeem koos treble bleediga, null muudatust lisamaanduse/-varjestamise osas tehasega võrreldes). ja krt üks lemmikpille on - kerge ( aind 3.2) ja hea lahtise lõrinaga kõlab ( eriti just moonutuses/draivis sest originaalhelkud jäävad heale cleanile veidi ette) - vihane tele on :-)
User avatar
Tegelane
Posts: 1713
Joined: 02 Jul 2008, 01:42
Location: Eesti->Tartu

Re: VINTAGE TC200 säästutelekaster

Post by Tegelane »

Igasugused telekad ja muud kraamid sellised võiks hoida soovitatavalt 3 meetri kaugusel ja igasugune selline tehnika võib pilli mõjutada.
Locked