teie tehnika.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

ma üritan sellega tegeleda jah. Praegu pole eriti kena see välimus sest korpuseks panin mingi suvalise plekk-karbi. Aga ma täiustan seda lähimate päevade jooksul. Panen homme (laup.) näidised ka.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

hõkk... english Muff'n ja cry baby 535Q tulid seltsi.
ma see, et nüüd täitsa uus sound
šhuubiduubi
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

J. wrote:hõkk... english Muff'n ja cry baby 535Q tulid seltsi.
ma see, et nüüd täitsa uus sound
English Muff'n-ist mõne helinäidise saaksid panna ? Mind täitsa huvitaks, mis soundi see teeb. :)
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

Frusciante wrote:
J. wrote:hõkk... english Muff'n ja cry baby 535Q tulid seltsi.
ma see, et nüüd täitsa uus sound
English Muff'n-ist mõne helinäidise saaksid panna ? Mind täitsa huvitaks, mis soundi see teeb. :)

mm... täitsa ma vist siin täna ehk veel midagi lindistan. aga täiesti kuld plokike.
muidugi korraliku laksu saab siis kätte kui see ikka läbi hea võimu lasta. konkreetselt siis rivera tbr1 ees proove tehtud... võtab põlved nõrgaks küll : )
+ EQ on siuke, et kui keerad, siis ikka teeb ka midagi. väga seinast seina asju kannatab välja kruttida
šhuubiduubi
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Aga mis otstarbel kasutatakse seda enamasti ? Soolodes või niisama kärinana või midagi ?
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

Frusciante wrote:Aga mis otstarbel kasutatakse seda enamasti ? Soolodes või niisama kärinana või midagi ?
mina kasutan teda endal drive jaoks. võimust hästi õrn moonutus peale ja siis muff ette... sound on super.
lamp on ikka lamp : )
šhuubiduubi
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Raisk.. tahaks ka. :D
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

http://jihad.planet.ee/katse.mp3
lükkasin korra juhtme järgi. kitarr on läbi muffi ja mingi cabi simu

pillil kaelapoolse emg 85 peaga
šhuubiduubi
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

minu tagasihoidlik rig siis:

Ibanez SZ 520QM -> VOX Tonelab SE (-> Behringer EQ700 7-band equalizer send/ret) -> suvalise võimu return ja/või PA.
Chris the Snake
Posts: 100
Joined: 01 Oct 2006, 13:48

Post by Chris the Snake »

mul siis

Ibanez SA120,10w Yamaha harjutusvõim,Boss OS-2 ja Dunlopi medikad.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

served wrote:ma üritan sellega tegeleda jah. Praegu pole eriti kena see välimus sest korpuseks panin mingi suvalise plekk-karbi. Aga ma täiustan seda lähimate päevade jooksul. Panen homme (laup.) näidised ka.
Nooh? Tahaks ka kuulda, mis häält see teeb. Ma olen vaikselt DIY lehtedelt erinevaid kompressoreid uurinud, ja Orange Squeezer tundub päris huvitav.

Mängi siis ikka nii, et alguses plokk väljas ja siis sama lõik plokiga. Kompressor on nii subtiilne efekt, et muidu ei saagi väga aru, mida ta täpselt teeb.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

eks ma järjest pürgin sinna poole jah. Mul polnud ennem arvutit oma toas, ei hakkanud kogu tehinikat ringi vedama. Täna panen mikri taha ja lindistan.

EDIT: Tein mida ei suutnud ja lindistasin kiirelt mõned ideed üle küngaste ja jõgede aga peaks vähemalt ettekujutuse andma.

www.zone.ee/served/orangesq

See orange1 on duuridega, esimene pool on ilma blokita ja teine pool on blokiga. Seda tooni saab muuta ka aga ma pean rohkem selle aparaadiga tutvuma.

Orange.waw-i ehitus ei mm ei mäleta =D ma veidi flegma preaegu, muud asjad peas. Teen homme uue üksikute nootidega.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

hetkel siis:
Gibson Explorer 84, EMG 81/85 peadega> Digitech Whammy 4 > Dunlop Cry Baby 535Q > EH English Big Muff'n > Marshall TSL100 ja Marshall MR 1960 A ja B kapid (see siis lives). enda proovika puudumisel siis proovis Rivera TBR1 custom kapiga. Hetkel 2 Rivera võimu silmapiiril, ehk läheb ostuks.
Boosterist ja chorusest tunnen veel puudust
šhuubiduubi
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Minu uus kaunitar:
Image
Image

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

paljuga?
mis firma? (ei näe eriti hästi)
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
Locked