LP kitarre

Erinevate firmade pillid
eXism
Posts: 81
Joined: 28 Oct 2007, 22:55

Post by eXism »

et siis epiphone? Mis selle vintage hind muidu on?
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

odavam on 4400.- vist kui ma ei eksi
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
arch0
Posts: 310
Joined: 20 Mar 2007, 21:43

Post by arch0 »

Diktaator wrote:odavam on 4400.- vist kui ma ei eksi
On see ikka v100?
(kahjuks ei ela kuskil seal kandis kus müüdaks vintagesid,niiet poodi järgivaatama ei saa minna)
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

On kaks pilli, üks on vintage v100 ja teine on v100 icon

iconi ja tavalise vahe on selles, et ühel on nö distressed välimus ja üks tagurpidi peale pandud helipea

kuskandis nimelt?
ISmusic on minuteada tallinnas, pärnus ja tartus
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
arch0
Posts: 310
Joined: 20 Mar 2007, 21:43

Post by arch0 »

Olen jõhvis, music center seal on aga mingit valikut seal nüüd küll pole.
eXism
Posts: 81
Joined: 28 Oct 2007, 22:55

Post by eXism »

kas tartu is musicus saab pille proovida?
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

no igas poes saab pille proovida, loomulikult
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23

Post by Henri »

eXism wrote:et siis epiphone? Mis selle vintage hind muidu on?
a ei, mai arvestanud et epi studioga võrdled, arvasin et std'st on jutt. studiot ma pole näinud, aga kui tolle hind seal 5,2k oli, siis ma kahtleks tema kvaliteedis, kui juba 8k ja 10k standardid ja customid pole just kõige paremad lahendused oma raha eest. kui sellist 5k'st les pauli otsid, siis kaalu tõesti vintaake, kogud raha pärast juurde, paned uue elektroonika, vahetad vb pingutid ja midagi ära ning ma usun et tulemus oleks üsna meeldiv.
v100 > SH2N+SH4B
Marshall Guv'nor GV-2
Fender Champ
eXism
Posts: 81
Joined: 28 Oct 2007, 22:55

Post by eXism »

Kui helipea on tagurpidi kas see mõjutab ka midagi?
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

Jah ega ta nalja pärast ei ole pandud tagurpidi, kaelapoolne hambucker siis peaks tagurpidi olema ja teistmoodi ühendatud, kui tavaliselt.

et mitte ise targutada, tsiteerin teisest teemast:
Faded wrote:Ma pakun, et too Vintage on tehtud Gary Moore'i '59 LP järgi, mille too Peter Greeni käest sai. Sellel pillil oli kaelapoolne helipea samuti tagurpidi peale pandud ning mähised olid ühendatud paralleelselt, mitte jadamisi, nagu humbuckerites tavaliselt. Tulemuseks oli nasaalne sound, umbes nagu stratil 2. ja 4. positsioonis. Kuulake Gary Moore'i lugusid, saate ehk täpsemalt aimu.
Sound on tõepoolest nö "nasaalne", olen järgi proovinud.

Leidsin youtube-st ka selle isendi üles - Gary Moore/Peter Green Les Paul '59
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Kusjuures see, et ta on tagurpidi pandud, ei muuda midagi. Tavalise humbuckeri võib ka tagurpidi keerata, ilma et sound muutuks.

Edit: tuleb välja, et ma mäletasin asja veidi valesti. See iseloomulik sound ei tule mitte helipea mähiste paralleelsest ühendusest, nagu ma enne kirjutasin, vaid sellest, et üks helipea on teise suhtes faasinihkes. Seega see sound tekib ainult siis, kui mõlemad helipead on korraga kasutuses.
Selle efekti saavutamiseks on vaja ühe helipea polaarsust muuta, kas magnetiliselt või elektriliselt.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Diktaator
Posts: 330
Joined: 07 May 2007, 00:46
Contact:

Post by Diktaator »

mm ok... mõistan vist isegi
| Vintage VEC350 | Musima 1657 | Maria Rhythm (Lunatšarski)| Marshall MS 15 Stack | Marshall The Compressor ED-1 | Marshall Bluesbreaker BB-2 | Marshall Echohead EH-1 | Marshall Regenerator RG-1 | Morley Little Alligator |
|
www.dwamband.com|
eXism
Posts: 81
Joined: 28 Oct 2007, 22:55

Post by eXism »

Tartu is musicus vintage v100 ei olnud
sguitar
Posts: 862
Joined: 10 Jul 2007, 11:25

Post by sguitar »

jep ei ole aga minuarust oli viimati seal üks v99.
Washburn & Randall
eXism
Posts: 81
Joined: 28 Oct 2007, 22:55

Post by eXism »

Seal oli ka mingisugune 3500.- vintage Les paul aga ei tea mis ta nimi on. Keegi teab või viitsiks vaatama minna, ise minna ei saa kuna elan päris kaugel sellest muusika poest.
Locked