Tõsise iluvea peitmine kitarri kerel

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Ilves01
Posts: 291
Joined: 05 Oct 2007, 12:59
Location: Tartu

Post by Ilves01 »

Mina pahtlit ja muud keemiat eriti ei soovitaks ,kui et kas pillile täiesti uus lakk või jätta nagu ta on. Mul endal pillil lakk vist nyyd 2 aastat vana ja kriime täis aga jah . ma vaatan ,et sellel pillil suht paks laki kiht see on natuke negatiivne pillile.
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

aga mida katkisem seda lahedam ju :P ... oma bc richi lõhkusin ka natuke ära :D ... otsast , aga pole hullu , värv ka otste pealt maas , kui maha panen siis kulub , aga ma ei hakka seda muutma :P ... niikuinii kahetsen juba et ostsin selle pilli ( sitt kuju :D ) ...
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
voicec
Posts: 298
Joined: 06 Apr 2006, 22:45

Post by voicec »

Hah. Anna jah uuesti sõbrakätte või peksa teda ise paar korda vastu seina või kriibi vastu asfaldit:D
My guitar wants to kill your mama!
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

ega ma nii ei mõelnud , mamõtlesin et ikka ajapaiku tekkinud vead ;) ( naggu eesoleval pildil kulunud kitarr )
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
smackerr
Posts: 162
Joined: 14 Mar 2007, 20:06
Location: Tartu

Post by smackerr »

Ma võin ka valesti näha, aga kas su pill on tehtud vineerist? Või lõikasid seda puutükki nii et paistab välja. Aga kui on, siis on naljakas see, et kodulehel on GAX30 materjaliks Agathis.
Ibanez RG2550 Prestige with EMG81 - Dr Boogie - Phase90 kloon - Boss NS2 - HB GA5.
Locked