Elektrikitarri ostuga seoses küsimusi.

Erinevate firmade pillid
daddario
Posts: 31
Joined: 20 Feb 2007, 22:20
Location: Rakvere

Post by daddario »

Olen isiklikus kokkupuutes. Ma lihtsalt tahan öelda, et minu loll pea seda kinni ei võta, kuidas pea 2-kordse hinnavahega võimud on samaväärsed. Kuskilt peab kokkuhoid tulema. Niisiis ma eeldan, et kasutatakse vähemkvaliteetseid kondekaid, potesi ja ehk ka trafosi. Lambid, ma eeldan ikkagi korralikud ja valjukas on, nagu ma olen aru saanud sama, mis Epiphonelgi.

Ma ei väida, et mul on nüüd õigus, ma räägin seda, mida minu loogika ütleb.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Sa unustad selle, et nimi müüb. Epiphone'i kitarrid on ka kallimad, kui samaväärsed teiste firmade pillid. Mitte sellepärast, et nad oleksid tehtud parematest juppidest, vaid pigem sellepärast, et Epiphone on ju vaese mehe Gibson.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
matspats
Posts: 194
Joined: 22 Oct 2005, 11:54

Post by matspats »

Võimuasi on siis klaar.Aga milline strati mudel selle hinna eest parim on?
matspats
Posts: 194
Joined: 22 Oct 2005, 11:54

Post by matspats »

FENDER AMERICAN STRAT RW BLK
http://www.thomann.de/gb/fender_new_ame ... at_blk.htm

Leidsin siis sellise.On see hea pill?
matspats
Posts: 194
Joined: 22 Oct 2005, 11:54

Post by matspats »

Nonii.Vahepeal kuulsin rada seitsmest palju tarka juttu. Aga paistab ,et saksa keele oskajat ,kes mulle tõlkida viitsiks seal ei leidu.Palun siis uuesti teilt abi. http://cgi.ebay.de/Fender-Stratocaster- ... dZViewItem

Oskab keegi mulle tõlkida ,mis juttu ta räägib seal? Ja kas tasub see pill ära osta.Asjaga on siis suht kiire.Homme lõpeb.

Aitäh.
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

esmalt seda, et saadab pilli aind saksamaa piires.
matspats
Posts: 194
Joined: 22 Oct 2005, 11:54

Post by matspats »

No eks siis ostan tolle uue pilli thomannist.
telepoiss
Posts: 525
Joined: 18 Sep 2007, 12:37

Post by telepoiss »

Tervist

(küsin siit täpselt sama asja kohta, mida tegin ka rada7-s)

Ma loodan, et hr matspats ei pahanda et ma tema loodud teemasse enda küsimuse postitan. Minule on silma jäänud selline odavama otsa vintage tc200

http://www.musicfactoryukltd.com/index. ... CON_SERIES

Kas selliseks "pigem koduseks bluusi käristamiseks" ajaks asja ära? Kuidas need (selle klassi) Vintaged on, äkki on kellelgi kogemust jagada? Põhjus miks ma seda pilli vesistan on muidugi ilmne - mulle tegelikult õudselt telecaster meeldib, aga esialgu on kaugelt üle jõu ehe asi tellida. Huvitav, kas sellise pilliga saaks mingisuguse kaudsegi ettekujutuse päris telest kätte (konfiguratsioon on tal ju sama, nagu ka kuju). On kellelgi selline Eestis ka olemas?

lugupidamisega,
telepoiss
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

Post by Mony »

Endale soetasin EPi VJ ja lasin teda natuke mudida kah (clean headroomi juurde, JJ lambid jne.). Aga oli ka stockis suht ok.

See võim on täpselt nii hea kui on su kitarr ja mängimisoskus. Väga hästi toob pilli enda tooni esile. near braking up overdrive sooja võimuga (hoiatan, õige tooni jaoks kulub 20-30 minutit aega soojenemiseks) hea pilli taga on ikka super quality time. Ja kui tube screamer taha visata... ei ütleks et mu endisele Fender Blues Deluxele oluliselt alla jääks toonilt (mille reissued maksavad 10+ k)...

Hämmastav leid tegelikult. Kui jutt GA5 samast kvaliteedist tõele vastab, siis ilmselt parim deal üldse elektrikitarri maailmas afaik...

ja kes 5w kardab, siis väiksemad gigid toidab ta vabalt ära ja suurema ruumi/segase trummari jaoks on enivei mikker ja lõpuots...

PS! Mitte metali meestele!
User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Post by voice »

telepoiss wrote:Tervist

(küsin siit täpselt sama asja kohta, mida tegin ka rada7-s)

Ma loodan, et hr matspats ei pahanda et ma tema loodud teemasse enda küsimuse postitan. Minule on silma jäänud selline odavama otsa vintage tc200


Kas selliseks "pigem koduseks bluusi käristamiseks" ajaks asja ära? Kuidas need (selle klassi) Vintaged on, äkki on kellelgi kogemust jagada? Põhjus miks ma seda pilli vesistan on muidugi ilmne - mulle tegelikult õudselt telecaster meeldib, aga esialgu on kaugelt üle jõu ehe asi tellida. Huvitav, kas sellise pilliga saaks mingisuguse kaudsegi ettekujutuse päris telest kätte (konfiguratsioon on tal ju sama, nagu ka kuju). On kellelgi selline Eestis ka olemas?

lugupidamisega,
telepoiss
Neid IS Musicus ikka liigub. Minu mälu järgi proovis toda mudelit eesti kõige suurem tele-spets ja tunnistas asja täiesti söödavaks. Mitte loomulikult Fenderiga võrdseks, aga toda ju sellest hinnaklassist ei oota kah.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Küsiks huvi pärast, et kes see Eesti suurim tele-spets siis on?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Post by voice »

Andres Joamets (tuntud muusikute ringkondades rohkem Joku nime all).
telepoiss
Posts: 525
Joined: 18 Sep 2007, 12:37

Post by telepoiss »

Kas on ka täpsemalt teada, millist (õigemini siis kumba) Vintage´i casteriklooni ta näppis ja arvamust avaldas? kas seda "täitsa telet" TC200 Series ( http://www.musicfactoryukltd.com/index. ... CON_SERIES )või siis toda ´upgreiditud mody-clone´i AV2 Series ( http://www.djmmusic.com/itemdesc.asp?ic=AV2SGB&eq=&Tp= )?



TP
User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Post by voice »

Ikka seda algset ja odavamat. Tõsi, tegi ta seda siis, kui too pill esimest korda Tartu Is Muusikusse juhtus (ehk ca. 2 aastat tagasi). Ma vähemalt loodan, et antud mudel pole aja jooksul kehvemaks läinud, aga 100% kindel ei saa olla.
Locked