Fender Mex Telecaster või Epi Les Paul STD ?

Erinevate firmade pillid
User avatar
Alen
Posts: 85
Joined: 19 Nov 2006, 04:09

Post by Alen »

Ütlen niimodi, et kuulsin eile nii telekat, kui ka /stratokat ja nende hääled mulle ülde ei meeldinud. :)
Tahaks ikka humbuckerˇeid kasutada, aga ma ei tea mida valida.
Matu
Posts: 252
Joined: 22 Apr 2006, 20:47

Post by Matu »

ESP kodukal on EX-400 hinnaks 900$ dollarit. Matemaatika tee ise. :lol:
User avatar
Alen
Posts: 85
Joined: 19 Nov 2006, 04:09

Post by Alen »

Matu wrote:ESP kodukal on EX-400 hinnaks 900$ dollarit. Matemaatika tee ise. :lol:


Seda ma nägin, aga mu tuttav ostis 5 tonni eest mingi Esp LTD Pärnus. Kõige huvitav et tema kidral on 100%ga mahagonist keha. Aga pole siuke variant ainult Ex-400 seeria kehate valmistamisel kasutatakse ? Kuidas on võimalik leida kontakte Pärnu muusikariistvara kauplustega ?
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

See so tuttav ajas arvatavasti udu sulle, vöi said ise valesti aru.. 15k oleks usutav, aga 5k kyll mitte
Ja so lausetest ei saa ka eriti aru...
Alen wrote:Kõige huvitav et tema kidral on 100%ga mahagonist keha. Aga pole siuke variant ainult Ex-400 seeria kehate valmistamisel kasutatakse ?


E:
ESP/LTD EX-50 on umbes 4,5-5k.
ESP/LTD EX-260 on umbes 8k.
ESP/LTD EX-400 on umbes 12k.
ESP/LTD EX-400 BD on umbes 14k.

ESP EX STD on umbes 25k.
ESP EX on umbes 52k.

eks neid "EX" seeria pille ole veel, aga selle nimekirja järgi peaksid umbkaudsed hinnad enamvähem teada olema...
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Alen
Posts: 85
Joined: 19 Nov 2006, 04:09

Post by Alen »

Öelge aga palun, mu kallised sõbrad, kas on mõtted 2 korda Epiphone LP Std eest rohkem maksta või on paremini võtta Vintage V100 4 keekˇi eest ?

Kahjuks ma ise ei saa neid võrrelda.
User avatar
angus
Posts: 399
Joined: 11 Oct 2006, 17:08

Post by angus »

no ma soovitan ikka kallima ja kvaliteetsema osta, ehk EPI, kuna hiljem viskaks arvatavasti see vintage üle ja tahad paremat.muidu hakkad välja vahetama koguaeg.
User avatar
Alen
Posts: 85
Joined: 19 Nov 2006, 04:09

Post by Alen »

Kas see on nagu fakt ,et Epi LP Std > Vintage V100 ? (et keegi said neid üksteisega võrrelda?)

Või, nagu alati, tavaline brand`i eest maksmine ?

Selles mõttes, et nad on mõlemad nagu Gibsonˇi koopiad ja on liiga raske minu jaoks hinna/kvaliteedi suhe hinnata, sest Epiphone on maailma tuntud firma, aga Vintageˇist ei tea ostjad eriti palju.

P.S. Visuaalselt nad on mõlemad tehtud üsna normaalselt.
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

epiphone on tegelikult gibsoni enda odavam kaubamärk.
User avatar
Alen
Posts: 85
Joined: 19 Nov 2006, 04:09

Post by Alen »

madis wrote:epiphone on tegelikult gibsoni enda odavam kaubamärk.


Epiphone võiks olla erinev.

USAˇs nad on peaaegu Gibsoniga nagu vennad, aga meie kaupluste lettidel on, minu arvates, ainult Hiina Epiphone või mingi Korea :D

Või mul on vale ?
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Ma olen proovinud ja mõlemat (vintaget ja epit) ja nende soundi ei andnud võrreldagi. Rohkem sai minumeelest võrrelda mu odava encore ja vintage soundi..
Suuremaid iluvigu ei leidnud ma kummaltki, aga epiphone tundus kuidagi kindlam ja rohkem nagu "ühes tükis" olevat.
Ja kui ostad epiphone ja tahad kunagi veel paremat pilli pead ainult gibsoni helipead ostma, sest kõik muu püsib ühes tükis.

Aga tootmiskohast niipalju, et Ameerikas peaks ka ikka olema korea jms epiphoned. Gibsonil ongi üks asi mille eest maksad ameerika tööjõud.
User avatar
Alen
Posts: 85
Joined: 19 Nov 2006, 04:09

Post by Alen »

Need asjad, mida ma Is-Musikust kuulsinm et Vintage on palju, palju Epiphonest parem on mitte rohkem, kui reklaam ?
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Alen wrote:Need asjad, mida ma Is-Musikust kuulsinm et Vintage on palju, palju Epiphonest parem on mitte rohkem, kui reklaam ?
nu .. IS müüb Vintaget ja Stanford Epiphonei :P
User avatar
Alen
Posts: 85
Joined: 19 Nov 2006, 04:09

Post by Alen »

Goldec

Aga kas sul endal on ka Epiphone ?
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Alen wrote:Goldec

Aga kas sul endal on ka Epiphone ?



Goldec wrote:Ma olen proovinud ja mõlemat (vintaget ja epit) ja nende soundi ei andnud võrreldagi. Rohkem sai minumeelest võrrelda mu odava encore ja vintage soundi..
Suuremaid iluvigu ei leidnud ma kummaltki, aga epiphone tundus kuidagi kindlam ja rohkem nagu "ühes tükis" olevat.
Ja kui ostad epiphone ja tahad kunagi veel paremat pilli pead ainult gibsoni helipead ostma, sest kõik muu püsib ühes tükis.

Aga tootmiskohast niipalju, et Ameerikas peaks ka ikka olema korea jms epiphoned. Gibsonil ongi üks asi mille eest maksad ameerika tööjõud.


Siin kaks teemat, mille leidmiseks tuli mul vaid lehekülge allapoole kerida :roll:

Kas Vintage LP uute helipeadega või Epi LP STD
viewtopic.php?t=2994
Epiphone Les Paul
viewtopic.php?t=2510

Üldiselt soovitaks otsingut kasutada, sest kõik ei viitsi ilmselt sama juttu koguaeg üle korrata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Alen
Posts: 85
Joined: 19 Nov 2006, 04:09

Post by Alen »

vabandust
Locked