Harley Benton Hbl500 Bk

Erinevate firmade pillid
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

rait1 wrote:Need kes siin eespool seda HB-d kõige sitemaks pilliks peavad, siis kas te teete seda ikka kogemuste põhjal? (ja ma ei pea kogemuseks seda, kui oled ainult omanud Harley Bentoni pilli ja ühtegi muud samast klassist pilli pole puutundki...)

Teist vist pole keegi siis mänginud Jolana(sellelt võis leida ka väga häid isendeid), Musima ja kes kurat teab mis veel pilliga---kui te HB-d kõige sitemaks peate

Ma alustasin Musimaga. :P Tore pill oli. :lol:

Selline oli mul siis: http://henzx.pri.ee/musima.jpg


:D :D
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Ilge virisemine käib siin ikka, mulle juhtus ka üks musima vahepeal kätte vist(või mingi muu NSVL toodang), päris tore asi oli, täesti mängitav. 8)

Ainuke HB mida ma näinud olen oli 1.7k SG koopia, selle raha eest oli seda pilli piisavalt, päris ilusa värviga lakk muideks oli :wink:. Kael oli selline paksema poolne, aga sama võõrastav tunne oli mul ka epiphone proovides. Kõla, noh see on selline subjektiivne asi ...
User avatar
Gert
Posts: 161
Joined: 13 May 2006, 14:01
Location: Rapla
Contact:

Post by Gert »

mul on 2.5k maksnud HB HBR450BK pole ta midagi nii hull....kael on hea ei ole paks ega kõhn.. noh helipead käravad kah.. puit on kah lepp suht norm pill.. ainuke viga on see et 2 astmetraati on ennem keskelt sisse löödud ja sellepärast on otsad üleval .. aga need saab kergesti uuesti sisse lüüa .. vot . võib olla odavamad HB on sitemad aga minu oma küll sitt pole :evil: :evil: :evil: :evil:
Schecter S-1 STC ->Line 6 POD X3 Live ->Hughes & Kettner Edition Blue 30R
Image
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

Mu sõbral on HB. No ebamugav on ta küll, kuid sitt ta ei ole.
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Imo on kitarri mängus mugavus kõige tähtsam ja siis tuleks alles kõla jne. Ebamugava pilliga võib esiteks tekitada endale vigastusi ja teiseks võtab see mängimisisu ära. See on nagu ebamugav tool. Näiteks arvutitool- istud ja teed küll arvuti taga sellega tööd, aga kurat, mingi hetk lihtsalt ei suuda enam seal istuda, samas mugava tooli peal lõsutaks tunde ja tunde.
User avatar
Gert
Posts: 161
Joined: 13 May 2006, 14:01
Location: Rapla
Contact:

Post by Gert »

Roki wrote:Imo on kitarri mängus mugavus kõige tähtsam ja siis tuleks alles kõla jne. Ebamugava pilliga võib esiteks tekitada endale vigastusi ja teiseks võtab see mängimisisu ära. See on nagu ebamugav tool. Näiteks arvutitool- istud ja teed küll arvuti taga sellega tööd, aga kurat, mingi hetk lihtsalt ei suuda enam seal istuda, samas mugava tooli peal lõsutaks tunde ja tunde.


no seda küll aga minu pill küll ebamugav pole :!: :!:
Schecter S-1 STC ->Line 6 POD X3 Live ->Hughes & Kettner Edition Blue 30R
Image
User avatar
RockDude
Posts: 41
Joined: 18 Aug 2006, 23:58
Location: Viljandi

Post by RockDude »

Aga kas keegi konkreetselt seda pilli on käte vahele saanud? :)
User avatar
Gert
Posts: 161
Joined: 13 May 2006, 14:01
Location: Rapla
Contact:

Post by Gert »

ma ei ole, aga ta paistab küll kena pill olevat("mängitav") ta on kallim kah kui minu oma.. soovitaks ennem ise proovida :wink:
Schecter S-1 STC ->Line 6 POD X3 Live ->Hughes & Kettner Edition Blue 30R
Image
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Gert wrote:ma ei ole, aga ta paistab küll kena pill olevat("mängitav") ta on kallim kah kui minu oma.. soovitaks ennem ise proovida :wink:

Vabandust, kuidas sa sellise stuudiopildi põhjal pilli mängitavust selgeks teed? Sellist oskust tahaks isegi :)
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

Igatahes stuudio pildi järgi, küll see mugav ei tundunud olema.
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

Kui paljudel üldse siin foorumis on olemas mõni Harley Bentoni kitarr? Tahaks arvamust kuulda selle kohta.
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

Antud HB pole erilist viga midagi. Olen sellega mänginud ja kannatab täiesti õppimiseks.
User avatar
Mella
Posts: 23
Joined: 18 Jan 2006, 00:37
Location: Kuressaare

Post by Mella »

Ma ostsin oma esimeseks kitarriks HB ja alguseks aitab küll,ma ei kurdaks.Kuigi ma ikkagi enam HB ei ostaks.
margusse
Posts: 198
Joined: 19 Sep 2006, 20:56
Location: Tartu

Post by margusse »

Mul oli just see sama pill. tegelikult jäin sellega väga rahule, püsis hääles, midagi ei ragisend, kael oli sirge ja välimus ikkagi LP, mina sain selle thomannist ja suht odavalt, selle raha eest oli pilli küll.
rohkem kogemusi mul HB-dega ei ole, aga selle pilli järgi otsustades on täitsa asjalik asi
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

margusse wrote:mina sain selle thomannistjärgi
Neti poest kuskilt? Mitte pillipoest?
Locked