kitarri värv

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

kui see värv sealt maha nühkida siis milliseks see puit seal all jääb? ise võiks ka maha nühkida ja mingi ilusa värviga üle värvida,aga millist värvi kasutada?
User avatar
mati
Posts: 416
Joined: 24 Mar 2005, 15:47
Location: tallinn

Post by mati »

puiduga ei juhtu midagi(kui muidugi hoolikalt teha), ainult lihvida tuleb pärast kindlasti. Olen kuumapuhuriga puidult värvi maha nühkind küll, mitte ainult kitarridelt
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

Post by janek87 »

aga ikkagi mis värvi siis kasutada kui värv on maha nühiud etevaatlikult?et saada tagasi see läige..
assassin
Posts: 199
Joined: 21 Mar 2005, 01:39

Post by assassin »

värv värviks, aga kui ilusat sügavat läiget tahad, siis pead mehemoodi lakkima seda.
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

milleks puiduni maha nühkida? lased vana värvi peene paberiga matiks, 0 paberiga üle, krunt ja siis värv otsa
šhuubiduubi
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

Selle kitarri värvi teemga tuli selline küsimus pähe, et kas keegi teab kedagi, kes teeks kitarrile ilu pärast kujundeid a´la nagu motika kiivritele. Ma ei tea mis selle õige nimetus oleks aga ma ütleks selle kohta kitarri tattoveering vms.
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

ets wrote:
mothman wrote:Selle kitarri värvi teemga tuli selline küsimus pähe, et kas keegi teab kedagi, kes teeks kitarrile ilu pärast kujundeid a´la nagu motika kiivritele. Ma ei tea mis selle õige nimetus oleks aga ma ütleks selle kohta kitarri tattoveering vms.

airbrush ? http://airbrush.ee/main.php
kui ma ei eksi, siis seal ka keegi lasi teha oma kitarrile midagi

Just seda mõtlesingi. Ega see keegi juhuslikult tea mis see tal maksma läks? :wink:
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »



Aitäh! :)
User avatar
Costa
Posts: 553
Joined: 02 Apr 2005, 14:34
Location: Valga

Post by Costa »

kas akustilisele kitarrile võib aerograafiline maaling halvasti mõjuda või ei muuda see heli?
User avatar
Costa
Posts: 553
Joined: 02 Apr 2005, 14:34
Location: Valga

Post by Costa »

ei oska siis keegi midagi selle kohta öelda?
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

mis see aerograafiline maaling on :oops:
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Janarm
Posts: 342
Joined: 30 Oct 2005, 20:31
Location: Tallinn

Post by Janarm »

Kert wrote:mis see aerograafiline maaling on :oops:


Kui sa lased nt oma autole mingi pildi peale värvida.
Siin eespool olid ka saidid kus sai näiteid vaadata,aga siin tahetakse pillile igast lahedaid pilte peale lasta.
Aerograafiline peaks olema spray-ga lastud.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

yhesönaga "airbrushi" mötlete. vaevalt see nyyd rohkem heli muudab kui iga teine värv kidra peal.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Tehastesgi värvitakse ju püstoliga. Ja maalingud tehakse airbrushiga ehk siis värvipüstoliga. Eelis pintsli ees on selles, et saab lasta õhukese kihi. Pintsliga tõmbad ebaühtlaselt ja tavaliselt liiga paksu kihi korraga. Airbrush pihustab vajadusel laiale pinnale korraga ja ühtlaselt. Muidugi peab ka seda oskama kasutada ;)
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
Locked