ibanezi gio stratist custom tele :P

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: ibanezi gio stratist custom tele :P

Post by Faded »

pingviin wrote:24 krihvi .. telel .. ? .. on seal siis tõesti nii tugev moraalne/ajalooline vahe et paneb sosistama kui kaelad vahetusse lähevad . jällegi .. se on veel põhimõtteliselt mu esimene kitarr ( või siis pigem v1.5 ) ning kaela lõppu jõuan üldse üliharva . minupoolest võiks ta ka 21 olla :) ei oleks kategooriline erinevus minu jaoks .
No ajalooliselt on teled ikka jah 21-22 krihviga. Ma mõtlesin pigem seda, et kuidas ülemistele krihvidele ligipääs on. Piltidelt paistab, et sul on vist sisselõige veidi sügavamaks tehtud?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
pingviin
Posts: 145
Joined: 11 Apr 2009, 22:43

Re: ibanezi gio stratist custom tele :P

Post by pingviin »

ai et sesmõttes . tegelikult on nii , et .. võtsin üldise telecasteri kehakontuuri pealtvaates ja oma vana ibanezi kontuuri . erinevused enamusele vast tuttavad - telel on kaela kinnitus üks paras suur kamakas puitu , superstratil aga viisakal ümardatud ja mugavalt äärepoole õhenev ( on see üldse sõna ? ) . sõnaotseses mõttes tõstsin kontuurid kohakuti niiet mõlema kitarri kaela nö väljumise koht kerest ( või siis kaela algus kere poolt ) oleks samas kohas . telecasteri disainile tulid ( va kaela enda all olev ümardus ) minimaalsed muudatused - ülemise poole ( ehk siis pool kus ei ole cutaway´d ) kaela ühinemise kohta viisin sujuvalt oma 4-5 mm sügavamaks , kuid ma usun et ainult päris spetsialistid saaksid kohe aru . mulle läks see peale ja jäin suht rahule : )

k.
pingviin
Posts: 145
Joined: 11 Apr 2009, 22:43

Re: ibanezi gio stratist custom tele :P

Post by pingviin »

panin rohkem pilte ehituse käigust . vb leidub ka parem vastus mõnele tekkinud küsimusele

http://picasaweb.google.com/kaur.kukkur ... usTheBuild#

k.
Locked