Kas Ibanez elektrikitarrid on head?

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Kas te tõesti saate ise kah aru, mida te räägite? Andre ja chrisiansaarne13. Oleks nagu viimane aeg jätta halbade nõuannete andmine või rääkimine asjadest, mida ei teata. Rääkida les pauli saundist olles päris les pauli proovimata ja stratiga soolo mängimisest, kuigi jällegi ma arvan, et pole proovitud USA stratti...
Atselmi
Posts: 42
Joined: 04 Mar 2006, 22:46

Post by Atselmi »

Nagu..et tasuks see Ibanez ära osta?:P..et ma olen algaja ka..nagu..mängida ei oska yldse põhiliselt..sõbrad oskavad..ja saavad mind ka õpetada..
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

TnX wrote:Kas te tõesti saate ise kah aru, mida te räägite? Andre ja chrisiansaarne13. Oleks nagu viimane aeg jätta halbade nõuannete andmine või rääkimine asjadest, mida ei teata. Rääkida les pauli saundist olles päris les pauli proovimata ja stratiga soolo mängimisest, kuigi jällegi ma arvan, et pole proovitud USA stratti...
Oot mis asja? Oli sul midagi õelda? Ja kus see halb nõuanne oli ? Ma soovitasin talle seda ibanez-t.. lame :twisted:
User avatar
daedalus
Posts: 269
Joined: 16 Mar 2005, 23:10
Location: rakvere
Contact:

Post by daedalus »

christiansaarne13 wrote:..teiseks ei pidavat gax30 andma õige les pauli heli nagu sunny strati oma:D
kas gax30 on siis m6eldud andma välja Les Pauli heli v6i.. ta isegi ei näe välja nagu Les Paul??
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

ja tarkpea taskustm votta mis heli ta peab välja andma?
ytlesin et sunny ei anna strati heli:P
lähen usa strati vargile vist..
Viljar
Posts: 12
Joined: 01 Feb 2006, 17:34

Post by Viljar »

Ma ostsin mõni aeg tagasi Ibanez RG321 ja olen väga rahul sellega.Hinna ja kvaliteedi suhe väga hea.
Locked