teie tehnika.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

haha! :)
minimalistlik ja effektiivne!
R-PiiT
Posts: 151
Joined: 12 Oct 2005, 17:46
Location: Tallinn

Post by R-PiiT »

Väga kena!
Marvin
Posts: 477
Joined: 21 Dec 2006, 10:39

Post by Marvin »

Minu käik on siis kõik ühele pildile monteerituna:

Image

Veidi kommentaare:

MH-1000 Deluxe - Noh, kui nüüd keegi tuleb kommenteerima EMG-de puhast tooni, siis ma ütleks, et selle kerega on puhas toon väga omapärane. Selline paks, noh, üldiselt pill isegi on ju midagi LP ja Strati vahepealset, kui läbi udu vaadata (kael läbi kere, fikseeritud sadul, humbuckerid, roosipuust sõrmlaud). Eks kindlasti on asi ülejäänud stuffi seadistuses, aga mina olen saanud väga jazzi tooni temast kätte (kui kellegil on soovi, võin mp3 klippe uploadida). Teatud tüüpi bluesiks aga aktiiv ei kõlba. Üldiselt on see pill väärt iga senti ja rohkemgi.

M-50 - noh, üldiselt alustamiseks oli see mulle väga 5 pill. Aga aasta pärast ilmnesid pilli elektroonika defektid. Odavad potentiomeetrid ja helipea vaheti hakkasid jukerdama. Tooni pot muutis oma funktsiooni kvaliteedi potiks. Helipeade vaheti hakkas oma suva järgi toimima, vahest üldse mõlemad helipead katkestades. Helipead ise on pasad, aga mingi heli neil juba võrreldes teiste sama hinnaklassi omadega on (mina ostsin tema uuest peast 3150.- eest). Ainult nad kipuvad aja jooksul sisse vajuma, krivikas peab tagataskus olema. Kasutan teda just selliseks Claptoni bluesiks, selleks, milleks aktiiv minu hinnanguil ei kõlba.

BOSS GT-8 - Noh, ütleme nii, et üks parim all-in-one digi protsessor millega olen süvenenult mänginud. Aga ega ma neid palju näppind seni pole. Digi on pask. Ostsin selle alguses just AIO hullustuses, aga tegelikult on kõrvaklappidega mõnus küll öösel mängida. Ilma selleta poleks ma vast pooltki nii hea mängija kui ma praegu olen, sest minu harjutusaeg kipub ikka sinna õhtusesse aega jääma (noh, mis sa teed, kui kell mängu 4 alustad ja 10 lõpetad). See ongi digi parim külg. Tugev kere. Üsna kvaliteetne, aga korraliku võimuga loopi ei pista, imeb natuke kitarri natuuri ära. Pole "high-end" toode.

Ibanez SM-7 - Kunagi kasutasin, aga nüüd plaanin selle lihtsalt lahti võtta ja mõne asja ära vahetada, heli eksperimente teha. Üsna jura jubin, mulle pole kunagi meeldinud.

Võimu ma ei kommenteeriks, aga üsna pea ostan kas DSL 100 või lähen kombo peale TSL 602 näol. Kui suudan rohkem pappi kokku ajada, siis on minu kindel nominent Splawn Quickrod, see on midagi Plexi ja Mesa hübriidi. Nii jatsuks kui 80's metaliks. Aga see selleks... :D

Lisasin ka väikse saundi klipi MH-1000-ga.

LINK

natuke pigistasin gaini üle, läks mudaseks :wink:
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

Nii.
Võim Stagg ca-10:
Alustuseks väga hea võim.
Image
Elektrikitarr Stagg I300BK:
No mina olen rahul.Öelge mida iganes selle kohta mina jään rahule.Algajale ultimate.
Image
Akutiline Yamaha C-30 M:
Oma hinnaklassikohta ületamatu akustiline kitarr.
Minumeelest vähemalt.
Image

KLIKKIGE PILTIDELE KUI TAHATE SUUREMALT NÄHA.
Last edited by Hybrid Soldier on 29 Dec 2006, 20:27, edited 7 times in total.
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

Muidu on norm aga tee pildid väiksemaks.

:wink:
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

niih, sebisin uue kohvri ja nyyd hakkan vaikselt uut pedalboardi meisterdama... kui valmis saan, teen pilte kah. praegu paar pilti uuest kohvrist ja vanast pedalboardist.
http://www.elisanet.fi/kert.siret/board1.jpg
http://www.elisanet.fi/kert.siret/board2.jpg
möni saaremaa mees seda vana lauda ära ei taha osta symboolse summa eest? :P
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
seldon
Posts: 1252
Joined: 20 Mar 2005, 20:27
Location: Tallinn
Contact:

Post by seldon »

Kust sa selle kasti said? On sul koguaeg kaablid ühendatud plokkidega või kui ei mängi võtad ära?
Please excuse Jimmy for being. It wasn't his fault.
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

Kert wrote:niih, sebisin uue kohvri ja nyyd hakkan vaikselt uut pedalboardi meisterdama... kui valmis saan, teen pilte kah. praegu paar pilti uuest kohvrist ja vanast pedalboardist.
http://www.elisanet.fi/kert.siret/board1.jpg
http://www.elisanet.fi/kert.siret/board2.jpg
möni saaremaa mees seda vana lauda ära ei taha osta symboolse summa eest? :P
Kust sellise kohvri said? Peaks endale ka midagi sellist muretsema.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

koguaeg on yhendatud jah. see ju pedalboardi mugavaks teebki, et ei ole koguaeg juhtmetega sahmimist. kui mängida tahan siis panen uhe juhtme kitarrist kohvrisse, ja teise juhtme kohvrist vöimu. ja siis adapter seina ja valmis.

see peaks idee järgi mingi püssi kohver olema. mingi odav hiina oma. pedalboardiks ideaalne. madal ja pikk.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Kert wrote: möni saaremaa mees seda vana lauda ära ei taha osta symboolse summa eest? :P
mullllle annad ju hoopis :D
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

ei anna ma midagi :P
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Päris korralik kohver see. Kas sul tekib pedaale ka juurde siis? Praegu jääks sul pool kohvrist tühjaks ju.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

tekib kyll jah. sellepärast uut ehitangi, et vanasse ei mahuks enam yhtegi juurde.
bossi GE-7 peaks tulema mingi aeg ja siis seda "wireless" syteemi olen möelnud osta kitarrile.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Kert wrote:ei anna ma midagi :P
Ma panen sinu selle rohelise kõlli mis meil bändikas on mingi 25 eegiga müüki ja siis saan sealt 25 ja ostan ära sult selle kohvri :D

okok..

mis hinnaga müüd..? ma ostan ära kindlalt :D see nii risu sul ju
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Andre wrote:mis hinnaga müüd..? ma ostan ära kindlalt :D see nii risu sul ju
Mis ostad siis kui nii risu on? :lol:
mai tia, paku ise midad...
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Locked