Guitar Pro 5

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Guitar Pro 5

Post by k6ll »

Sihuke küsimus, e kas kuskil saab seda linnukest selles progres sisse panna või välja võtta, nii et ta ei näitaks "Moderate 120" esimeses taktis.
Ma ei mõtle selle et tempo muutust vaid et ta üldse ei näitaks esimese takti juures tempot.
mortral
Posts: 71
Joined: 05 Aug 2007, 17:19

Post by mortral »

Samast, kust tempot reguleerid - linnuke kasti hide ja sellest menüüst, kus valid moderate - seal esimene valik üles kerides on tühi kast, sellega kaob sõnaline märge sealt ka ära.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

Okey selle Moderate sain eest ära, aga tempo aknas pole mul kuskil linnukest, kus saab panna hyde
mortral
Posts: 71
Joined: 05 Aug 2007, 17:19

Post by mortral »

Ma just vaatasin, Guitar Pro v. 5.0 ei olegi seda linnukese kohta, aga 5.2 juba on. Ilmselt siis programmi tegijad otsustasid selle nüüd lisada. Siis ma ei oska muud soovitada, kui v. 5.2 peale uuendada oma tarkvara.

Mäletan et olin ise ka kunagi selle ära saamisega hädas, kui oli vaja lihtsalt tabi ja noodijoontega paberit teha. Nüüd 5.2-ga sai selle ära, aga mida ei ole siiamaani osanud sealt ära kaotada on taktimõõt.

Lõpuks lahendasin selle nii, et tegin asja Sibeliuses ära. Ma küll ei tea, mida Sul vaja teha on, aga vb. saad ka Sibeliusega seda asja ajada.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

jah sibelius on normaalne kyll, aga siis ma pean hakkama seal jamama nende tabi fontiga joonte pksusega, sest guitar pros on välja prindituna parem tabi välimus jooned hästi peenikesed
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Kui vaja, võin sulle netti panna PDF faili üles, kus ei ole märgitud neid lisavidinaid.
Puudub.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

Näita jah sibeliuses normaalset tabi
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

Vaata see Monkees lugu on tehtud
guitar pro-ga

www.hot.ee/lauri1982/believer.pdf

ja Giuliani allegro Sibeliuses
panin paksema tabi fonti, sest muidu on nr seal eriti pasad või ma ei oska lihtsalt valida normaset tabi fonti ja selle suurust

www.hot.ee/lauri1982/allegro.pdf
mortral
Posts: 71
Joined: 05 Aug 2007, 17:19

Post by mortral »

Sibeliuses:

House Style menüü - Edit All Fonts - Main Music Font pane näiteks Helsinki, siis saad peened jooned. Seal on neid variante veel katseta, milline meeldib.

Sibeliuses saab suht kõike teha. :)
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

k6ll wrote:Näita jah sibeliuses normaalset tabi


Ma mõtelsin Guitar Pro'd :) .
Puudub.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

Diesel Znake wrote:
k6ll wrote:Näita jah sibeliuses normaalset tabi


Ma mõtelsin Guitar Pro'd :) .


Ah selle junni et saaksin 5.2ks?
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

PM
Puudub.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

mortral wrote:Ma just vaatasin, Guitar Pro v. 5.0 ei olegi seda linnukese kohta, aga 5.2 juba on. Ilmselt siis programmi tegijad otsustasid selle nüüd lisada. Siis ma ei oska muud soovitada, kui v. 5.2 peale uuendada oma tarkvara.

Mäletan et olin ise ka kunagi selle ära saamisega hädas, kui oli vaja lihtsalt tabi ja noodijoontega paberit teha. Nüüd 5.2-ga sai selle ära, aga mida ei ole siiamaani osanud sealt ära kaotada on taktimõõt.

Lõpuks lahendasin selle nii, et tegin asja Sibeliuses ära. Ma küll ei tea, mida Sul vaja teha on, aga vb. saad ka Sibeliusega seda asja ajada.



Kle mortal ole hea viska täna õhtul üks nelja taktiline näide Sibeliuses tehtud noodist, mis näeb välja nagu Guitar Pro omagi ja tee see mõneks pildiks või Pdf-iks et ma saaks ka näha
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

ah ja üks asi, mis selle sibeliusega on võrrelde guitar proga- et kui tabulatuuri joon läheb numbrist läbi, guitar pro joon ei lähe. Et olen otsind kyll aga sellist jama sibeliuses ära ei saa parandada või on kuskilt võimalik panna?
mortral
Posts: 71
Joined: 05 Aug 2007, 17:19

Post by mortral »

Kle mortal ole hea viska täna õhtul üks nelja taktiline näide Sibeliuses tehtud noodist, mis näeb välja nagu Guitar Pro omagi ja tee see mõneks pildiks või Pdf-iks et ma saaks ka näha


http://www.physic.ut.ee/~cyrix/Noodid.pdf
No sama font ei ole, aga jooned on peened. Fonti saad muuta ka kui tahad.
Locked