Thomann'ist pilli ostmine. Kuda see käib?

Erinevate firmade pillid
Locked
User avatar
Kuradisarv
Posts: 76
Joined: 25 Oct 2006, 16:38
Location: Rapla

Post by Kuradisarv »

Lisan veel, et seal lehel mainitud selline võimalus, et saab saata neile maksekinnistusest pildi meili teel ja panevad asja ennem posti kui raha nendeni on jõudnud. Lähemal uurimisel ja ühe kõne järel sai selgeks, et see teenus töötab ainult saksamaal. Ja ütleksin, et inglisekeel oli minuga suhelnud naisterahval parem kui mõnel inglise firma kontaksisikul kellega ma suhelnud olen. Soovitan soojalt sealt osta, kui üldse interneti teel osta endale kola! :D Edu!
Tanel84
Posts: 123
Joined: 05 Jun 2007, 08:21
Location: Tartu

Post by Tanel84 »

kas u-netiga makstes mignit teenusttasu mkasta ka vaja on,ja kes maksab ja kui palju?
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Siin on korduvalt kirjutatud, et läheb 30 kr teenustasu, sina maksad selle. Kui EU-makse teha.
Neid valuutakursse peaksid ka kuskil nägema, mille alusel su kroonid eurodeks tehakse. Suhteliselt sõbralik oli.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Kuradisarv
Posts: 76
Joined: 25 Oct 2006, 16:38
Location: Rapla

Post by Kuradisarv »

Selle soodsa kursi kohta ma ütlen, et on tõesti soodne. Minu enda arvutuste kohaselt oleks pidanud võimule kulutama suurema summa aga hanza arvestas nii, et mulle jäi veel isegi meeldiv summa pangakontole vedelema :D
Tanel84
Posts: 123
Joined: 05 Jun 2007, 08:21
Location: Tartu

Post by Tanel84 »

Pühapäeval andsin tellimuse sisse , esmaspäeva hommiku paiku sain teate et saime teie tellimuse kätte , lõunaks saadeti ka lõpslik arve , teisipäeva hommikul sai raha makstud (umbes 8800 EEK) , hetkel pole mingit kinnitust tulnud et raha kohale jõudis ja asjad posti pandud , kas asi kiiremini ei peaks käima?
Matu
Posts: 252
Joined: 22 Apr 2006, 20:47

Post by Matu »

Tanel84 wrote:Pühapäeval andsin tellimuse sisse , esmaspäeva hommiku paiku sain teate et saime teie tellimuse kätte , lõunaks saadeti ka lõpslik arve , teisipäeva hommikul sai raha makstud (umbes 8800 EEK) , hetkel pole mingit kinnitust tulnud et raha kohale jõudis ja asjad posti pandud , kas asi kiiremini ei peaks käima?

Mul tuli mingi paari päeva pärast, et raha makstud ja et panevad asja teele.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

See rahvusvah. ülekanne võtabki mingi paar-kolm päeva aega.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Elvis
Posts: 37
Joined: 21 Apr 2007, 11:26

Post by Elvis »

Ülekandega läheb jah aega veidi. Kui asjad 'shipped' on, siis saada thomanni kiri ja küsi tellimuse UPS`i ID`d. Mulle tõi vähemalt selline firma, nagu UPS kauba kohale. (Selle ID`'ga saad sa pmst trackida oma pakki, et kus see parajasti asub).
Ibanez ARC300 -> Roland Micro Cube
Tanel84
Posts: 123
Joined: 05 Jun 2007, 08:21
Location: Tartu

Post by Tanel84 »

jess, nüüd lõpuks jõudis raha kohale , teisipäeva hommikul kell 10 sai raha saadetud ja nüüd reedehommikul kell 10 jõudis kohale ,aega võttis 4 päeva järelikult , keegi võiks sellest paki träckimisest rääkida , kust seda asja küsida ja värki.
Elvis
Posts: 37
Joined: 21 Apr 2007, 11:26

Post by Elvis »

Saada e-mail neile. (Ilmselt mingi info@thomann.de vms)
Veebilehel peaks olema kirjutatud midagi.
Ibanez ARC300 -> Roland Micro Cube
User avatar
MadCat
Posts: 110
Joined: 06 Jan 2007, 02:43
Location: Tallinn

Post by MadCat »

Mai tea...ma arvan et nad saavad päevas päris portsutäie e-maile...mõtekam oleks kõllata. Ja üldse see tracking on suht mõttetu...nädal aega läheb kõige rohkem kohale toimetamiseks :D
User avatar
Kuradisarv
Posts: 76
Joined: 25 Oct 2006, 16:38
Location: Rapla

Post by Kuradisarv »

mulle öeldi telefoni kaudu kui ma tellisin, et umbes järgmise nädala teisipäeval tuleb kohale (see teisipäev oli kaks nädalat tagasi) ja arvestused olid õiged. täpselt teisipäeval(nädal pärast tellimuse esitamist ja raha laekumist) tuli koju lipik et mingi 20 kilone pakk ootab mind..sai siis vinnatud koju see postkontorist ja ennäe minu väike võim vahtis otsa mulle mingi hullu pakendi seest :D
Tanel84
Posts: 123
Joined: 05 Jun 2007, 08:21
Location: Tartu

Post by Tanel84 »

Mul jõudis kah pakk lõpuks kohale , kohale tuli viie päevaga .Kiidan ka pakkimist , väga hästi tehtud.Kitarr (Epiphone les paul standard HB) , väga hea , ühtki viga ei paista väga mugav , keeled mõnustalt madalal jne.Tellisin Dunlopi wah wahi kah , hetkel aga veel proovida pole saanud sest pole patareid ega adapterit , tellisin muud väikest pudi padi kah ja kõik on lihtsalt sper .Soovitan Thomannist tellida.
User avatar
Constituo
Posts: 218
Joined: 15 Aug 2007, 18:18

Post by Constituo »

Keegi veel tellima hakkab, andku teada. Ise tahaks ühte 10 Eurost junni tellida, aga samas pole nõus maksma 25 Eurot transa eest.
User avatar
Atrac
Posts: 83
Joined: 09 May 2005, 21:30
Location: Tallinn

Post by Atrac »

Endal plaanis selle kuu jooksul tellida kidra võim.
Locked