Orion

Locked
ANdrus
Posts: 150
Joined: 21 Mar 2005, 21:45

Orion

Post by ANdrus »

Jagaks teile ka oma bändi loomingut. Kuulata saab siit - http://orion.pri.ee/lood/

http://www.dcc.ttu.ee/bands/get.asp?ident=3624
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Mulle meeldivad köik ilusa naisvokaaliga bändid.
Ega muusikalgi midagi viga polnd, lood ilusad, tekstid head, pillimehed igati tasemel ja salvestus puhas.
Igatahes salvestasin need lood masinasse. Kas ma neid edaspidi ka kuulan? Vat ei oska pead anda, söltub meeleolust. Avastan iga päev midagi uut ja vaimustavat ning juba salvestatud lood jäävad kuhugi kövakettale seisma.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Väga head lood on. Eriti "All-linna prelüüd/fuuga". Lauljal on väga ilus hääl.

Paar asja jäid ainult natuke häirima. Esiteks trummid olid kole teravad, eriti loos "Tasakesi". Ja teiseks jäi kitarri distortion-sound üsna nõrgaks, seda kõigis kolmes loos. Ma ei tea, see võis ka taotluslik olla, aga minu arust jäi selle arvelt lugudest kõvasti powerit puudu.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
e6ert
Posts: 669
Joined: 27 Dec 2006, 14:59

Post by e6ert »

mhm oleks võind pealkirja paremini sõnastada.. lootsin et keegi on juba coverdanud METALLIAC Orioni:) aga muidu suht hea
Ossa
Posts: 181
Joined: 23 Apr 2005, 19:30
Location: Pärnu/Viljandi

Post by Ossa »

Faded wrote:Ma ei tea, see võis ka taotluslik olla, aga minu arust jäi selle arvelt lugudest kõvasti powerit puudu.


Laulukarusselli oled vaadanud?
User avatar
jyrtoxxl
Posts: 193
Joined: 28 Feb 2006, 14:17

Post by jyrtoxxl »

Aga sina mu laps
Vokaal on kuradi hea igatahes. Omas mullis hea lugu, ei leiagi midagi mille kallal iriseda.

All-linna prelyyd Fuuga
Vokaal endiselt väga hea, lõpupoole hakkab häirima see nõrgalt kostuva kitarri ja sündi kooslus, täpselt ei oskagi öelda mis, kitarr äkki ei ole päris see mis peab. Siiski väga viis lugu.

Tasakesi
Jällegi kiidaks vokaali, lõpus vajub jälle kuidagi minu jaoks see kitarr+sünt kooslus ära, võibolla peabki nii olema, ei vaidle vastu.

Kokkuvõtlikult on lood väga head kvaliteediliselt ning lust kuulata, üldmulje jääb siiski solistist, et tegu oleks solisti promomisega, ülejäänud muusika on nii tagataustaks, selline tunne nagu jääb. Kui plaanis ennast bändina esitleda tuleks ühtteist taga mängivate pillidega ette võtta, minu arvates.

Väga viis !
User avatar
wahur
Posts: 193
Joined: 19 Mar 2006, 10:35
Location: Tallinn/Kiviõli
Contact:

Post by wahur »

Jaa, laulja on teil p2rl-vaimustava h22lega.

Isiklikult meeldis esimene lugu k6ige rohkem, kuigi algust v6iks pisut lihvida ajastuse osas (hiljem sulab syndi saatel k6ik ilusti kokku).

Aga jh, thumbs up, loodame teist palju kuulda.
***
One dog barks at something, the rest bark at him.
User avatar
Kadriii
Posts: 268
Joined: 14 May 2006, 10:53
Location: Tõrva

Post by Kadriii »

Väga kena, :)
User avatar
WqEst
Posts: 348
Joined: 15 Jan 2007, 23:21
Location: Tallinn/Tartu/Veskimäe

Post by WqEst »

pool aastat vana teema, aga ei saanud ütlemata jätta,et VÄGA meeldib! 8) väga seksikas nais-vokaal on nagu kirsike koogil. :D on uusi lugusid ka?
ANdrus
Posts: 150
Joined: 21 Mar 2005, 21:45

Post by ANdrus »

WqEst wrote:pool aastat vana teema, aga ei saanud ütlemata jätta,et VÄGA meeldib! 8) väga seksikas nais-vokaal on nagu kirsike koogil. :D on uusi lugusid ka?


Tänud sulle ja kõigile heade sõnade ja tehtud kriitika eest. On päris abiks.
Uusi lugusid on, aga linti ma ei tea millal saab, Tõenäoliselt kõige hiljem sügisel. Senikaua tulge vaadake lives meid näiteks 07.07.07 (kui seepäev just mõnda pulma plaanis ei ole ;)) Lelle alternatiivil (võib olla päev varem ka tallinnas mingi akustiline konsa, annan teada).

ps. Kuna kodulehekülg on nüüd peaaegu valmis, siis sinna ilmub ka inffi http://orion.pri.ee/
sportsmen
Posts: 117
Joined: 03 Apr 2006, 09:46
Location: Rakvere

Post by sportsmen »

Opppppppppaaaa... naq vokaal on mega hea :)
User avatar
quagmire
Posts: 239
Joined: 29 Jan 2007, 22:44
Location: Tallinn

Post by quagmire »

Orioni lauljanna pidi minule ja mu sõbrale ühe loo pühendama Lelle Alternatiivil, aga ta unustas meid ära :cry:
he he .. Allllriiiight!
-allarr-
Posts: 10
Joined: 07 Jul 2007, 12:21

Post by -allarr- »

njah:D
ma olen fänn:) a kas uusi laule ka on?
User avatar
Karl
Posts: 100
Joined: 18 Jun 2006, 12:21
Location: Järvamaa

Post by Karl »

Vaiki mu süda. Vokaal on jah väga hää (L). Prelüüdi loos endale ei meeldi sünti tämber salmis nagu orel, aga see on mu enda maitse. Ma nõustun jürtoga, et vokaal oleks teine klass pillimeeste kõrval, aga ma arvan, et see on pigem pluss kui miinus, sest suure vürtistamisega võtavad tähelepanu enda peale, rikuvad loo ära ning seks vokaal jääb märkamata.
Locked