Guns N' Roses - Paradise City

Teemad, mis ei kuulu eelneva alafoorumi alla.
Locked
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Guns N' Roses - Paradise City

Post by svennus »

Video on siin

Äkki oskab keegi selle intro ära tabida? Tänud.
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

See tab on netis täitsa olemas, aga olgu peale, löppenud jöulude ja läheneva aastavahetuse puhul ei hakka rohkem norima, pealekauba andsid sa päris hea video lingi.
http://www.ultimate-guitar.com/tabs/g/g ... ty_tab.htm
Sealsamas lehel on lingid teistele versioonidele ka
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

gitara wrote:See tab on netis täitsa olemas, aga olgu peale, löppenud jöulude ja läheneva aastavahetuse puhul ei hakka rohkem norima, pealekauba andsid sa päris hea video lingi.
http://www.ultimate-guitar.com/tabs/g/g ... ty_tab.htm
Sealsamas lehel on lingid teistele versioonidele ka
Ei ei, ma mõelnud just seda osa. Täiesti algusest kus ta niisama duuridena laseb.
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

svennus wrote:
gitara wrote:See tab on netis täitsa olemas, aga olgu peale, löppenud jöulude ja läheneva aastavahetuse puhul ei hakka rohkem norima, pealekauba andsid sa päris hea video lingi.
http://www.ultimate-guitar.com/tabs/g/g ... ty_tab.htm
Sealsamas lehel on lingid teistele versioonidele ka
Ei ei, ma mõelnud just seda osa. Täiesti algusest kus ta niisama duuridena laseb.
Kas sa vaatasid need tabid seal köik läbi, ver3, ver4, ver5, seal on ju see intro olemas.
Niipalju lisan, et pillid on pool tooni madalamaks häälestatud, st, E keeled on Eb jne
krs
Posts: 170
Joined: 25 Mar 2005, 09:37
Location: Põlva

Post by krs »

ise olen ka otsinud seda introt kuid ple leidnud veel.
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

krs wrote:ise olen ka otsinud seda introt kuid ple leidnud veel.
Ma ei saa hästi aru, mille poolest minu antud lingil olev intro ei sobi? Mängisin läbi ja tundus küll öige olevat.
Ouija2
Posts: 45
Joined: 13 Nov 2006, 20:48

Post by Ouija2 »

gitara wrote:Ma ei saa hästi aru, mille poolest minu antud lingil olev intro ei sobi? Mängisin läbi ja tundus küll öige olevat.
see on ju albumi versioon aga teemaalgataja tahtis et keegi tab'iks ära selle lühikese akordiimpro mida slash sellel konkreetsel LIVE'l mängis.
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

Äkki on kellegile abiks siis looks on Pink Floydi - Mother.
User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Post by fleik »

oot, sa räägid Paradise Cityst by GnR ja siis äkki Pink Floydi Mother? nagu wtf
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

fleik wrote:oot, sa räägid Paradise Cityst by GnR ja siis äkki Pink Floydi Mother? nagu wtf
See Slashi intro mis Paradise City's minu antud videos on, see on Pink Floydi - Mother.
User avatar
Cynric
Posts: 140
Joined: 10 Apr 2007, 18:34

Post by Cynric »

svennus wrote:
fleik wrote:oot, sa räägid Paradise Cityst by GnR ja siis äkki Pink Floydi Mother? nagu wtf
See Slashi intro mis Paradise City's minu antud videos on, see on Pink Floydi - Mother.
Võta siis Mother'i tabid.
Colonel Jack O'Neill: I'd like to apologize in advance for anything I may say or do that could be construed as offensive as I slowly go nuts!
Locked