guitar fx ja gutar rig2...........äkki keegi annaks nõu

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
AZB
Posts: 9
Joined: 19 Nov 2006, 16:16

Post by AZB »

madis wrote:jep, ühikas harjutan kitarr -> distro plokk bypassis (puhverdab signaali liinitasemele) -> audigy 2 value liinisisend.

kaart maksis miskine 400.- ja väga tore on native ASIO driveritega 4ms latencyga mängida. Isegi demosid kõlbab lindistada.


400 eek :shock: Kust nii odavalt leidsid?
Eesti turul leidsin odaivama üle 600eek'i, ebayst ca 400-500 eek (+saatmiskulud)
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

mingi kohalik arvutipood on kodulinnas (Türil). Võis vabalt OEM ka olla, karpi ega midagi ei olnud.

Audigy OEM on nt. kartulisalongis 500.-
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

madis wrote:kaart maksis miskine 400.- ja väga tore on native ASIO driveritega 4ms latencyga mängida. Isegi demosid kõlbab lindistada.


Minu int helikaardiga on input+output latency kokku ~10ms... mõlemad seal ~4,8ms... ma siin hiljuti näppisin veel veidi asja ja sain vist isegi ~3ms+3ms (in+out), aga pole kindel...

Ehk siis... s*ta seest võib ikka kah päris korralikke pärleid leida. ;)
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

mnjah, 10ms on minu jaoks juba nõks palju.

aga integreeritud kaardi kohta on hea leid tõesti, minu oma ei suutnud 30ms'gagi hakkama saada.
Krants
Posts: 1
Joined: 02 Aug 2006, 12:56

Post by Krants »

Kas Guitar Rigil tuleb lasta kitarr veel läbi võimu või saab ka ilma võimuta hakkama
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Saab täitsa ilma võimuta.
Otse lihtsalt juhe arvutisse.
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

mingisugune eelvõimendi võiks olla, et signaal liinitasandile viia, muidu oled kõrgsagedustest ilma ja toon on lifeless.
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

no ma ei saa aru!
asi ei leia mu kitra üless, inputi ei ole nagu, panin line inni ja proovisin ka mikri auku, aga ei midagi, muidu ise kuulen arvuti kõllidest kui mängin, aga effekte ei ole.
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
skateweb
Posts: 234
Joined: 03 Nov 2005, 00:37

Post by skateweb »

kas keegi võiks guitar rigiga aitata. Mul läheb iga asi vilesse:D lihtsalt nagu viliseb kui natuke kõvemaks keerata.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

tikut6mme wrote:no ma ei saa aru!
asi ei leia mu kitra üless, inputi ei ole nagu, panin line inni ja proovisin ka mikri auku, aga ei midagi, muidu ise kuulen arvuti kõllidest kui mängin, aga effekte ei ole.

Ma eeldan, et "asi" tähendab siinkohal Guitar Rig-i?

Vali menüüst File -> Audio+MIDI Settings ja vaata üle, mis sul seal sisendiks-väljundiks valitud on. Kui sul on mingi suvaline helikaart, peaksid sätted olema näiteks sellised:
Interface - DirectSound
Sample Rate - 44100
Output Device - su helikaart (mul on näiteks DS Conexant AMC Audio)
Input Device - sama

Kui on mingi parem helikaart (ASIO toega) või näiteks asio4all installitud, proovi selliseid sätteid:
Interface - ASIO
Sample Rate - 44100
Output Device - jälle helikaardi nimi (mul on näiteks ASIO TonePort UX2)
Siis vali ülevalt äärest Routing ja pane sealt sisendid-väljundid paika. Vaata just, et Inputs alt ei oleks sisenditeks valitud "- Not Connected -". Mida täpselt seal valida, ma ei oska öelda, sest ma ei tea, mis sisendeid-väljundeid su helikaart pakub sinna.

skateweb wrote:kas keegi võiks guitar rigiga aitata. Mul läheb iga asi vilesse:D lihtsalt nagu viliseb kui natuke kõvemaks keerata.

Mis pill? Single coil helipeadega ilmselt? Proovi pilli kõlaritest natuke eemale keerata või veidi kaugemal mängida. Või keera Guitar Rig-is lihtsalt volüümi või gaini maha.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
skateweb
Posts: 234
Joined: 03 Nov 2005, 00:37

Post by skateweb »

ei ole singelitega buckerid:ikka. aga ta viskab ka siis vilesse kui kitti taga pole. ja kui volumi maha keeran. siis on nii vaikselt et pead vist tõesti täiielikus vaikuses kuulma.D ja sa tegelt ei kuule siis kah midagi.
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

kust ma teada saan mis helikaart mul on?
aga muidu suur äitäh faded!
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ei peagi teadma, ta pakub sulle ise seal valida kõigi seadete vahel, mis su arvutis on võimelised heli edastama. Kui mingis kohas ei tea, mida valida, tee screenshot või kirjuta, mida ta pakub sulle - siis vaatab , mis sealt kõige paslikum oleks.

skateweb wrote:ei ole singelitega buckerid:ikka. aga ta viskab ka siis vilesse kui kitti taga pole. ja kui volumi maha keeran. siis on nii vaikselt et pead vist tõesti täiielikus vaikuses kuulma.D ja sa tegelt ei kuule siis kah midagi.

Aga kui sa mingi rahulikuma patchi valid, mitte mõne neist überultrametalc0re patchidest, mida seal vist lademetes on? Ühesõnaga, mingi clean sound - kas siis ka viliseb?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Locked