Soovitage basskitarri

Erinevate firmade pillid
Locked
R4sm8s
Posts: 3
Joined: 07 Apr 2007, 18:01

Soovitage basskitarri

Post by R4sm8s »

Väga on hakkanud mulle meeldima basskidra. Kuid oskab keegi soovitada mõnda.. Hind võiks jääda alla 5000 krooni. Või on 5000eeku väga bassi eest? ise vaatasin thomann.de lehelt ja silma hakkas selline: http://www.thomann.de/gb/bc_rich_warloc ... e_bass.htm
välimuselt hea, aga kuidas pill ise on? 4-keelelist tahan igastahes. Ja see thomann'i leht on usaldusväärne ja kõige odavam? Et kui sealt tellida, siis kohale tuleb 100%? Palju sealt odavamalt saab, kui eesti poodidest?
User avatar
Defender
Posts: 388
Joined: 29 Oct 2006, 10:46
Location: Tartu 89 agul

Post by Defender »

Kui siukse pilli välja valisid, siis oled vist mingi sellise mustema muusika mees? :D
Pillist endast olen nii palju kuulnud, et mõned neavad seda, aga mõned jälle kiidavad... Ise ei oska seisukohta võtta, aga pigem arvan, et asi on soojenduseks ja harjutamiseks hea. :wink:
Thomannist odavamalt? Väike arvutus ja selgub et pill maksab miski 2900? Nii palju saab öelda et odavam on ta küll kui pillipoes sama pill(3874.-) :D

Minu soovitused oleksid siis Ibanez GSR180-BK(3698.-) või ESP LTD B-50BLK(3894.-) (Hinnad pillipoes.)
Neid pille tean ja kokkupuuted olnud, alustamiseks ja prooviks täiesti sobivad. :wink:


(Enamjaolt tulevad Thomannist siiski pillid kohale :D. Pillipoes tean paari juhtu, kus tellitud kraam ei taha ja ei taha kohale tulla ja kui lõpuks on tulnud siis välja näinud nagu oleksid pärismaalased Kongos seda käte ja kaigastega peksnud :P )
"Taeva hallid silmad märjad,
vaikses leinas hingab tuul.
Murtud süda, murtud luud,
antud vanne hangund suul.

Täna on pidulik päev,
üks sõber saab rinnale märgi.
Härrad kõik uhketes frakkides,
medalisaaja puusärgis."
R4sm8s
Posts: 3
Joined: 07 Apr 2007, 18:01

Post by R4sm8s »

ok.. tänud siis :) eks uurin veel veidi ja eks näis, võibolla lähengi bassile yle :D
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Thomannis tuleb hinna otsa 25€ postikulu ja kõik tuleb kindlasti ja hästi pakitult lähimasse postkontorisse.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Locked