Jaan

meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

dafdaf wrote:mulle luuletused meeldib.
a kas seal on mõjutus Moldy Peaches'ilt.. seal oli ka üks laul kus kaks lauljat korraga laulsid..

Moldy Peachesit olen kuulanud küll. Kui oli mõjutusi, siis võibolla alateadlikult :D

oh ja seda meieisapalvet tahaks küll kirjalikult näha. täitsa andekas tundus..


Jumalale

Meie isa kes sa oled taevas, tead..
su tahtmine vist ongi kaitsta mu pead.
Nutan su õlal
ja palun
,et andestaksid meile me võlad
ja jalul
seismiseks jagaksid leiba,
mille jõul siis
valmistaksin jälle teiba,
et teha genotsiid.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Nii, tegin täna veel ühe. Tund aega läks lindistamise peale. See on üks mu vana "hitt", aga mulle tundus, et ma pidin ta uuesti tegema kuna vana versioon mulle enam ei meeldinud. Muutsin mõned labased väljendid ära ja mängisin pillid tublimalt sisse.

BOHEEMLASED JA NENDE SEKSUAALELU
http://m66k.xservu.com/fesland/muusika/ ... aalelu.mp3
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

algne(kuulanka) on ikkagi parem :D
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Nii.. nüüd lindistasin kaks lugu korralikult ära lõpuks. Üks tore tüdruk mängis Tšellot ka.

Üksik hull
Armastus

Seekord on teretulnud kommentaarid ka saundi ja miksingu kohta, kuna proovisin teha nagu "päris" lindistused.
User avatar
krustok
Posts: 1192
Joined: 14 Jun 2005, 15:42
Location: Tartu/Keila

Post by krustok »

meisterjaan wrote:Seekord on teretulnud kommentaarid ka saundi ja miksingu kohta, kuna proovisin teha nagu "päris" lindistused.

Millega ja kuidas lugusi masterdasid?
Rig: Yamaha Pacifica 112 (mod) -> Boss ME-50 -> Harley Benton GA5
Yamaha FG720S
Shure Beta 57A -> E-MU 0404|USB
http://krustok.planet.ee/
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Üksik hull - hea lugu, tšello sobib sinna, aga häiris see, kui nimetet instrument madalalt mängis, ma tundsin end sel ajal üsna ebamugavalt. Proovisin ekvalaiseriga asja parandada, aga paremaks ei saand.

Armastus - kuna olen riimifriik, siis nautisin seda lugu täiega, eriti seda kohta, kus riimusid ahvi ja kahvli.
Häiris jälle bass, seekord siis basskitarr, mis oli minu arvates liiga "kumisev" ja käis närvidele.

Vöib-olla on see bassivärk mingi minu isiklik anomaalia, aga kes teab, ehk annab asja paremaks keerata.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

krustok wrote:Millega ja kuidas lugusi masterdasid?

Ei masterdanudki. Salvestasin Cooleditis. Isegi equalizerit ei kasutanud, aint veidi kaja lisasin ja pännisin. Arvatavasti korralik master kõrvaldaks ka selle natuke häirivalt kumiseva bassi, mis gitara't häiris.

gitara wrote:Vöib-olla on see bassivärk mingi minu isiklik anomaalia, aga kes teab, ehk annab asja paremaks keerata.
Täitsa võimalik, et see ei ole ainult sinu isiklik anomaalia. Üldiselt on vist jah selline standard, et bass ei tohiks niipalju kumiseda, aga mulle just millegipärast meeldib kui see kumiseb. Kas on nii hull siis? Äkki sul on subwoofer põhjas vms?

edit:
Kuulasin nüüd ise ka üle niimoodi, et keerasin subwooferi 75% peale. Päris võimatu oli kuulata tõesti. Miksimisel oli see maha keeratud. Peaksin proovima ikka maha eq'da kuidagi selle kumina.
dafdaf
Posts: 281
Joined: 29 Sep 2005, 21:51

Post by dafdaf »

see Armastuse laul meenutas hästi natuke... hästihästi natuke Eriti Kurva Muusika Ansamblit:P
Oravad on püha!
disko pole oluline, punk on põhiline
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Tegin nüüd väikse bass cuti, peaks veidi parem olema.
dafdaf wrote:see Armastuse laul meenutas hästi natuke... hästihästi natuke Eriti Kurva Muusika Ansamblit:P

See on siis nagu heas mõttes? :P
Üks tüüp ütles ka et on natuke EKMA moodi. Ma ise pole eriti EKMA'd kuulnud. Kas see on mingi konkreetse loo moodi või lihtsalt üldiselt?
User avatar
Kuradisarv
Posts: 76
Joined: 25 Oct 2006, 16:38
Location: Rapla

Post by Kuradisarv »

Üksik hull oli ikka super hea :D Selle bassi kohta ei ole minul midagi ütelda(Pole subwoofer ka põhja keeratud) :D
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Kuradisarv wrote:Üksik hull oli ikka super hea :D Selle bassi kohta ei ole minul midagi ütelda(Pole subwoofer ka põhja keeratud) :D

Jaan vist vahepeal vöttis bassi vähemaks ja pealegi mul polegi subwoofrit, kasutan stereokölareid vöi siis klappe
dafdaf
Posts: 281
Joined: 29 Sep 2005, 21:51

Post by dafdaf »

no muidugi heas mõttes..
üldiselt natuke sarnane.. võibolla see, selline emotsiooniline pool.. väga hea väga hea
Oravad on püha!
disko pole oluline, punk on põhiline
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Tegin seal lehel väikse uuenduse. Panin ka mõned vanemad asjad ülesse. Et ehk kedagi huvitab või nii. Enamusi sealt on vist selle foorumi rahvas kuulnud juba.

http://m66k.xservu.com/njuklanka/
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Salvestasin täna ühe loo ära:

http://m66k.xservu.com/njuklanka/
Kõige ülemine.

Code: Select all

ŠAMAAN, HELENA JA JAAN

jaani salm:
Mina olen Jaan.
Mana end välja šamaan.
Kaota palun kõik inimesed maalt.
Mana end välja šamaan.
Jäta alles vaid Helena ja Jaan.

ref:
Helena ja Jaan... JA ŠAMAAN! (4x)

šamaani salm:
Mina olen šamaan.
Inimesed valetavad,
iseendalt varastavad.
Ma ei talu pingeid,
võtan kõik hingeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Saagu nüüd maailm
saagu nüüd maailm
saagu nüüd maailm,
kus elan vaid mina, šamaan
ja Helena ja Jaan.

ja jälle ref
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Igakorraga läheb paremaks :) Kena 8)
Locked