SooloFest 2006 September

kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

no edu teile siis! saate veel poolteist nädalat omi punkte kokku veerida :)
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

hmh.. 20 hakkas ja 26 löpeb hääletamine, nagu esimeses postis öeldud on. see on 6 päeva mitte poolteist nädalat. ja siis ylejäänud päevad jäävad vöitjale uue tausta valimiseks. et saaks järgmise kuu alguses jälle pihta hakata kohe.
mis siin siis nii arusaamatut on?
Paneks enda punktid kirja siis:

tyyp1983 - sound eriti ei meeldind mulle, meenutas mingit flööti vöi pasunat. ja natuke yksluiseks läks, liiga palju skaalade mängimist edasitagasi. samas moned käigud olid päris huvitavad kah. ajast läksid kah yle...
krustok - sound oli hea. ja muidu kah hästi mängitud, ainult natukse pikem oleks vöind olla.
Faded - sound on hea, kuigi esimese 10 sekundi ajal mötlesin et mis jama sa kokku oled keeranud. aga siis kui natuke edasi kuulasin, hakkas meeldima. hästi oli mängitud kah.
GigAHerZ - sound mulle isiklikult ei meeldi, aga ei ytleks et päris jama ka on. tundus nagu oleks "kangete sörmedega" mängitud. kuidagi kohmakas oli. ja oleks vöinud vaheldusrikkam olla. kuidagi monotoonseks jäi...
gitara - soundil iseenesest polnud väga viga. aga oli kah kuidagi kohmakalt mängitud ja yksluine.

Punktid:
Faded - 7p.
krustok - 5p.
GigAHerZ - 3p.
tyyp1983 - 2p.
gitara - 1p.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

Tulen siis kah oma napisõnaliste kommentaaride ja hinnetega:

---Kert---
Sound meeldis isiklikult küll ja päris algus oli väga okei, aga pärast kohe kipus nagu hõredaks jääma...

5 punkti.

---Tüüp1983---
Sound vast polnud kõige parem ja üldse kuidagi tuhm ja kergelt tundus, et kidra oleks häälest ära vms... Aga muidu meeldis küll see väga "meloodiline" soolo...

2 punkti.

---Krutsok---
Väga hõre oli, aga helil polnd suuremat viga...

3 punkti.

---Faded---
Sound oli omapärane ja päris meeldis... kaja oleks võind suti-suti kohendada, et kaja ka rütmiga kaasa käiks... Soolo oli kah kena.

7 punkti.

---Gitara---
Sound oli nö puhas või oli vaid väike efekt, mis mulle isiklikult siiski eriti peale ei läindu. Soolo ei tulnud ka kõige ladusamalt välja, aga lõpp oli kena...

1 punkt.
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Faded - 7 p
ilus ja meloodiline, ei oskagi muud lisada.
Gigaherz - 5 p
ilus rahulik mängustiil ja omapärane tämber
Tyyp - 3 p
samuti ilus soolo, aga salvestus ei ole miskipärast puhas
Kert - 2 p
pöörad nagu alati palju röhku tehnikale, millele pole eriti midagi ette heita, aga sisu jääb tahaplaanile ja ei paku mulle mingit pinget. Peaksid vöib-olla mingi isikupärase mängustiili leidma. Praegu tundud olevat sellises kuulsuste kopeerimise faasis, aga usun, et see läheb üle.
Krustok - 1 p
see soolo oli seekord alla sinu tavapärast taset, kuidagi ülejala mängitud, umbes siuke tunne, et saaks ruttu kaelast ära.
Last edited by gitara on 21 Sep 2006, 23:16, edited 1 time in total.
penicilinia niqaragovna
Posts: 19
Joined: 06 Aug 2006, 09:02

Post by penicilinia niqaragovna »

karukõrv ja südamehääl lajatavad järgmiselt:
faded 7p
gitara 5p
tyyp 3p
krustok 2p
gigaHz 1p

kommentaarida ei oska.
User avatar
Taimo
Posts: 141
Joined: 15 Dec 2005, 15:25
Location: Harjumaa
Contact:

Post by Taimo »

Kert - hea saund, võibolla veidi liiga karm. Soolo jääb igavaks ja hõredaks. Järsud pausid tundusid kuidagi vägivaldsetena.
tyyp1983 - saund tundub algul veider, kuid edasisel kuulamisel hakkab meeldima. Soolo täidetud mõnusa ja rahuliku meloodiaga nagu selline taust ka eeldab.
Krustok - esimene, mis kõrva hakkab, on kaja. Kokkuvõttes pole aga saundil viga. Meloodia jääb keskpäraseks ja tavaliseks. Pole märgatavaid kalu, kuid pole ka midagi eriliselt head.
Faded - ulmeline saund ja tugev kaja kokku pandud. Esimesed helid meenutavad vaala häält :) Pikapeale harjub kõrv ära. Soolo jällegi väga hea ja loominguline. Rahulik algus, tugev haripunkt ning lõpuks taas rahulikuks.
GigAHerz - see saund ei lähe ka kuulamisega paremaks. Soolo samuti nõrgavõitu. Üsna palju samade nootide kordusi.
gitara - akustiline kitarr on sellele taustale vägagi sobiv. Samas nõab akust minu arvates mängijalt rohkem täpsust ning kohati on tunda kerget rütmilist komistamist. Algus väga mõnus, kuid edasi läheb üksluiseks. Lõpp väga hästi viimistletud.

Punktid:
Faded - 7
tyyp1983 - 5
Krustok - 3
Kert - 2
gitara - 1
http://www.myspace.com/taimomusic
Buy me a beer, two bucks a glass, come on help me, I'm freezing my ass!
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Minu hinnag siis järgmine

GigAHerZ-7 Omapärane sound, mulle meeldis ja meloodia ka kena.

gitara-5 kena akustiline soolo mis sobib ka sellise looga.

Kert-3 Natuke liiga järsk minu arust aga muidu pole viga.

Faded-2 kaja oleks võinud jah kohendada veits aga muidu normaalne.

krutsok-1 ei oskagi kohe kommenteerida pole paha ja pole ka midagi nii märgatavat.
Algaja
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

Paluks muuta minu soolo aadress ümber http://jnt.pri.ee/Musa/mp3/Soolofest2006September.mp3 'ks... tegin oma süsteemi veidi ümber ja seepärast oli muutus vajalik... Peale muutmist võib minu posti ära kustutada...

Edit: Süsteemi sai juba veidi arendatud ja konkreetset lugu on võimalik kuulata ka aadressilt http://jnt.pri.ee/Musa/?play=Soolofest2006September
Last edited by GigAHerZ on 25 Sep 2006, 08:31, edited 1 time in total.
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Muudetud.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Kert - sound tundus algul natuke käre (Metal Zone distortion?), aga lõpupoole harjus kõrv ära. Mõned käigud olid väga head, aga üldmulje jäi natuke monotoonne.

tyyp1983 - sound meenutas alguses tšellot natuke. Ei tea, kas see oli taotluslik, aga efekt oli päris huvitav. Samuti mõned käigud olid huvitavad ja meloodia üldiselt ilus.

krustok - lühikeseks ja hõredaks jäi. Sound oli huvitav, nagu sul ikka tavaliselt, aga meloodias midagi kõrva pidama ei jäänud.

GigAHerZ - heli oli omapärane. Minu arust taustaga see päris hästi kokku ei läinud, aga kuulama sundis küll. Soolo ise oli siiski üsna monotoonne, liiga palju kordusi samadel nootidel.

gitara - akustilise tämber oli mõnus, ja boonuspunktid ka lõpu eest. Samas oleks soolo ise võinud olla veidi konkreetsem - mitmes kohas oli rütmikalu sees. Meloodia oli jällegi üsna kena.

Punktid:
tyyp1983 - 7
gitara - 5
Kert - 3
krustok - 2
GigAHerZ - 1


Vabandan väikese hilinemise pärast, võtan kohe punktid kokku.


GigAHerZ wrote:kaja oleks võind suti-suti kohendada, et kaja ka rütmiga kaasa käiks
Jah, kaja sai natuke rütmist mööda. Kuna mul eraldi delay-pedaali veel pole, lisasin selle Auditionis, ja seal pole eriti mugav seda tempot täpselt kruttida.
Last edited by Faded on 27 Sep 2006, 13:01, edited 2 times in total.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Punktid:

Faded - 37
tyyp1983 - 22
gitara - 18
krustok - 17
GigAHerZ - 17
Kert - 15


Aitäh osalejatele ja hindajatele.
Mõne päeva pärast siis oktoobri Soolofest.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
firemasta
Posts: 233
Joined: 30 Jun 2006, 11:53
Location: Põltsamaa

Post by firemasta »

kõik solod olid väga head ja mahedad

loodaks et ise kah oskan umbes aasta pärast sama moodi mängida :)
proovin nüüd kah midagi teha :D
User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn

Post by Thule »

kõikidele kiitused : D
väga ilusad.
Locked