Epi SG'd

Erinevate firmade pillid
Locked
Tilx
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2005, 20:30

Epi SG'd

Post by Tilx »

Uurisin siin vaikselt, mida enda suvise palgaga ette võtta ja otsustasin, et tuleks ikka lõpuks elektrikitarr ära osta.

Küsimus aga on selline lihtsakoeline(ma loodan):

kas antud pillide vahel olev 1600 kroonine hind on õigustatud?

http://www.pillipood.ee/index.php?lang=est&pid=85&page=12&id=1905481

http://www.pillipood.ee/index.php?lang=est&pid=85&page=12&id=1905474

Kuulsin, et puhtalt kangisüsteem maksab juba päris mitu tuhat...

Pmslt kui pingutaks rahakotist viimsed sendid välja, siis saaks selle kallima isegi ära ostetud...aga kui keegi targa sõnaga ütleb, et pole mõtet, siis.....eks see 1600 krooni ole suht lihtne ka muu kraami alla panna...

jään huviga arvamusi ootama...
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Minu arvamus on, et see kallim on mõttetu. Kangi enamus nagunii ei kasuta ja kole näeb välja ka.
Muidu paistavad need 2 pilli samad olema, kui ainult see kangijura välja arvata.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

liivainimene wrote:Minu arvamus on, et see kallim on mõttetu. Kangi enamus nagunii ei kasuta ja kole näeb välja ka.
Muidu paistavad need 2 pilli samad olema, kui ainult see kangijura välja arvata.

Ma oleks küll õnnelik, kui mu Epiphone SG-l kang oleks. Aga saab ilma ka hakkama. :D
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
myplague
Posts: 27
Joined: 03 Sep 2006, 16:11

Post by myplague »

pmst kole ta küll ei ole.
seda ka et epi sg'd on isegi mõneskohas paremad kui gibsoni omad.
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

myplague wrote:pmst kole ta küll ei ole.
seda ka et epi sg'd on isegi mõneskohas paremad kui gibsoni omad.


Mingi seeria kippus jah vahepeal odava otsa gibsonitest üle olema, aga see juba defitsiine kaup, kallim ka kui pakutud kidrad.
Tilx
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2005, 20:30

Post by Tilx »

ilu on muidugi vaataja silmades (:

aga nii palju kui mina tean, siis on nende odavamate kidrade seas ka mõneti praaki. 7700stest nopitavat aga enamus osa pas....jama välja. (ma ise nii tark ei ole d: eks ma tutvustes kaudu kuulen) Ning kangi ma pean siiski pigem kasulikuks kui kahjulikuks d:

aga Frusciante, kui praegu tagasi mõelda, kas siis ohverdaksid selle summa (antud juhul siis ~1600 krooni) selleks, et seda kangi sinna peale saada?


(muidugi on variant, et ma jätan antud tellimused pillipoele esitamata....vaatamata suurele tungile :D...ja läheks nii kuu-kahe pärast pisut teadlikuma sõbraga soome kidrakraami ostma...ehk tasuks ära? kannatus on ka kidramehe parim sõber? :D:D)
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Tilx wrote:aga Frusciante, kui praegu tagasi mõelda, kas siis ohverdaksid selle summa (antud juhul siis ~1600 krooni) selleks, et seda kangi sinna peale saada?

Ega vist ei ohverdaks, see kang pole nii tähtis. :)
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
Tilx
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2005, 20:30

Post by Tilx »

hmmmhmmmhmmm.....krt juhe on koos...

mingi osa minust soovitab osta kallima(nõme loogika, et hinnaga tuleb ka kvaliteet. ilmselt seetõttu, et mulle öeldi, et 7700stest praagitakse enamus kehvemaid välja. kas on asi päriselt nii?)

aga mingi osa minust soovitab minna seda odavamat teed....rahakoti osa minust:D


back in the beginning...."hmmmhmmmhmmm"
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

See pill paistis muidu olema sama, ainuke erinevus on kangi olemasolu. Mõtle pigem selle peale, kas sa reaalselt kangi kasutaksid ka. Kui sa veel ei tea, siis mõtle, kas sind inspireerivad muusikud kasutavad kangi. Mine proovi mõnes pillipoes mõnda kangiga pilli. Kui jõuad järeldusele, et sa seda tegelikult niiväga ei taha, siis osta ilma süümekateta odavam pill.
Ilma kangita pillil on omad plussid ka, noot kõlab kauem, kang ajab asja kergemini (mitte tingimata lugeda kergesti) häälest ära.
Mina isiklikult ostaksin sellest valikust iga kell odavama.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Tilx
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2005, 20:30

Post by Tilx »

ah perkele.

sai tellimus sisse löödud.

rahast hakkas kahju:D sai odavamat teed mindud (:
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

liivainimene wrote:S
Ilma kangita pillil on omad plussid ka, noot kõlab kauem, kang ajab asja kergemini (mitte tingimata lugeda kergesti) häälest ära.


noh... eks siin mängib juba rolli pilli enda kvaliteet.
mõnda aega oli kasutuses jacksoni RR performer seeria pill patendiga FL-iga. seda sai ikka kangutatud nii, et jube aga püsis ilusti hääles. ja see nootide pikem kõla... no ma ei tea. mul on pillil kahleri tremolo ja ei ütleks küll, et kõla kiiremini ära kaoks kui mõnel tune o matic sillaga pillil näiteks.

aga eks ta ole kõik suhteline ja joppamise asi.
šhuubiduubi
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Ülejäänud raha eest see 1600 vms..saad juba ploki osta:)
Last edited by Andre on 18 Sep 2006, 18:57, edited 1 time in total.
User avatar
Laur.
Posts: 1199
Joined: 26 Mar 2006, 00:13
Location: Saku/Tartu

Post by Laur. »

Tilx wrote:sai tellimus sisse löödud.

rahast hakkas kahju:D sai odavamat teed mindud (:

:roll:
http://llaurits.wordpress.com
hufuufer ät gmail punkt com
Locked