Millist osta?

Erinevate firmade pillid
Locked
rivo
Posts: 92
Joined: 28 Apr 2005, 22:48

Millist osta?

Post by rivo »

Tere mul on silma hakanud 3 kitarri äkki oskate tuua nende head ja halvad küljed välja ja öelda, mis teiearust parim on.



ESP LTD M200 FM STBK

Ibanez AXS42 DRF

Ibanez RG370DXBK


Aitähh!
rivo
Posts: 92
Joined: 28 Apr 2005, 22:48

Post by rivo »

palun aidake keegi valida
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Viimane tundub kõige sümpaatsem või nii,,
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

ESP LTD M200 FM:
+24 jumbo kihvi..poles suur asi, aga saab veits rohkem mängida
+mingi vidin, millega saab single coil heli järgi teha
+/-Neck thru ehitus ( + annab kõvasti sustaini juurde/ - väga raske parandada, kui kael katki läheb)
-üldiselt halvaks loetud tremolo
-Halb puiduvalik keha jaoks
-sagedased probleemid kaelaga ( liiga pehme ja tihti kaldes veits
-raske häälestust muuta
- kohale jõudes peab tavaliselt oma käe järgi sättima, sest keeled on suht kõrged jne.


Ibanez AXS42:
+heast puidust keha
+tuneometer sild, mis võimladab muuta lihtsalt häälestust

Ibanez RG370DXBK:
+väga kerge kaaluga
+Väga heast puidust tehtud, mis sobib shredimiseks ja meloodilisteks soolodeks või midagi taolist
+24 freti
+/- 2 humbuckerit + 1 single coil, aga nad ei ole just mingid über helipead, vaid mõeldud üleüldiseks kasutamiseks.
-halb tremolo



Mina valiks kahe viimase vahelt. See ESP on suhteliselt halb. Ma valiks selle järgi, et miks muusikat ma mängin. AXS siis, kui ma mängin teise häälestusega asju ja RG370, kui mängida veits laiema valikuga asju, sest sellel on suhteliselt halb tremolo, aga see on siiski olemas ja suur kaela ulatuvus
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

AXS42'l ei ole "tuneometer" silda, sest sellist pole olemas. Tal on tavaline sild, millel saab igal keelel oktaveid keerata, mitte midagi erilist. Võrreldes RG kuramuse ujuvsillaga on häälestamine muidugi kordades lihtsam.
Mina valiks sellest pundist iga kell AXS'i, see tundub neist kõige kobedam olevat.
EDIT: oeh, põhjendaks natuke ka tegelikult:
*mahagonist kere
*2 humbuckerit
*liimitud kael (katkiminek on nii ebatõenäoline asi, kui pilli eest ilusti hoolitseda, et selle pärast ei tasu küll ostmata jätta. Parem sustain kaalub selle üles)
*pluss, ta näeb kogu kambast kõige nunnum välja

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
rivo
Posts: 92
Joined: 28 Apr 2005, 22:48

Post by rivo »

aitähh teile, aga mõni võiks ka veel soovitada midagi oleks lihtsam valikul
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Mõnda teist pilli soovitada? Selleks on meil vaja veits infot. Hind, muusika eelistus.
rivo
Posts: 92
Joined: 28 Apr 2005, 22:48

Post by rivo »

muusika jääks rock ja natuke võimsam sellest ja hinda eriti üle 9000.- ei tahaks
Locked