Kaugjuhitav antenn

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
Ossa
Posts: 181
Joined: 23 Apr 2005, 19:30
Location: Pärnu/Viljandi

Kaugjuhitav antenn

Post by Ossa »

Me ju kõik kasutame juhtmeid, et ühendada kitarr blokiga ja blokk võimuga või siis kuidas keegi juhtmetega ühendab.
Aga ma olen näinud ja kuulnud, et on olemas selline ilma juhtmeta vidin või judin mille nime ma ei tea. Et saab mängida ilma juhtmeteta!

Keegi aitab annab linke sellest ?? :roll:
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

See maksab kõvasti. Normaalse saad mingi 15000.- :P
seldon
Posts: 1252
Joined: 20 Mar 2005, 20:27
Location: Tallinn
Contact:

Post by seldon »

Nojah, minuarust saab nii, et ei pea ühendama kitarri teiste juppidega, aga ülejäänud tehnika pead ikka juhtmetega ühendama. Pane guuglisse guitar wireless system ja vaata mis tuleb...
Please excuse Jimmy for being. It wasn't his fault.
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Kuskil lehel ma nägin mingit wireless süsteemi kidrale. Maksis vist 95 eurot. Pole midagi 15000.- :D
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Siin on näha see süsteem, teine samasugune vidin (nagu see vöö peal) on võimu küljes või kuhuiganes räkki tal signaal esimesena läheb.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Ossa
Posts: 181
Joined: 23 Apr 2005, 19:30
Location: Pärnu/Viljandi

Post by Ossa »

uurisin googles ringi ja eks nad jah maksavad 2000 - 15 000 krooni.. aga ei tea ka kas need odavamad ka kvaliteetsed on :D

aga see jäi silma http://www.samsontech.com/products/prod ... prodID=145
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

Mul olid endal kunagi sellised kaugjuhitavad kõrvaklapid.. ja ma hetkel mõtlen, et sama süsteemiga peaks saama selle kitarri ilma juhtmeta...
Aga jah... ma ei viitsi linna jubinaid ostma mina, kuigi kõrvaklapid juba ammu lahti lõhutud.... muidugi ei tea mitu wolti vms tahab kitarr jne.
Oh, issand jumal küll mis teksti ma siin aastad tagasi küll ajanud olen. :D
Locked