MARSHALL MS-4

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
noob
Posts: 65
Joined: 22 Dec 2009, 17:09

MARSHALL MS-4

Post by noob »

Mis selle MARSHALL MS-4 võimu kohta kellelgi öelda on?
Kitarr:
Ibanez SA120
Võim:
Marshall MG50FX
Pedaal:
Zoom G1
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Re: MARSHALL MS-4

Post by Kert »

Ega ta mingi öige asi ei ole.. suveniir rohkem.
Kappi klaasi taha paras panna.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Re: MARSHALL MS-4

Post by served »

Jura!
Ei ole raha kulutamist väärt!
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
User avatar
Black
Posts: 1089
Joined: 31 Oct 2008, 20:05
Location: Tallinn, Tartu

Re: MARSHALL MS-4

Post by Black »

served wrote:Jura!
Ei ole raha kulutamist väärt!
Oi sa nüüd Uku käest saad :D
Riistvara:
Ibanez RGR321EX
Randall RX35DM
Zoom G5
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Re: MARSHALL MS-4

Post by served »

Ma ei karda, sest ma ei valeta. :lol:

Muide, selliste võimude viga on väike valjukas. Olgu see võim kui hea tahes, aga seal ei ole head valjukat sees. Ja kui tahta näiteks 1W võimu, siis selle taha peab ikka korraliku 10" valjuka panema, et saada samat feelingut kätte, mis suure võimuga.
Aga jah, seal on veel 100 muutujat mida tuleks jälgida.

Vaata kasvõi näiteks Zvex-i Nano võimu. Selle väikese sisemise valjukaga on nagu kaka häda, aga kui ikka kabinett taha lükata oskab juba häält ka teha.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
telepoiss
Posts: 525
Joined: 18 Sep 2007, 12:37

Re: MARSHALL MS-4

Post by telepoiss »

MS4 ei tea , aga tviid-minitvinn teeb läbi suuremate valjukate päris kihvti häält. Ja läbi oma 2-tolliste "praevutimunade" kõlab nagu rokkiv taskuraadio. Üllatav, aga päris ehtne tviid katteks peal, ja kast koguni täispuidust. Eks nad mänguasjad-suveniirid ole, aga tööpõhimõtte järgi tuleb siiski elektrikitarri võimendiks pidada :)
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: MARSHALL MS-4

Post by Uku »

Black wrote:
served wrote:Jura!
Ei ole raha kulutamist väärt!
Oi sa nüüd Uku käest saad :D
:lol: Jääme ikka sõpradeks!
Mänguasi on ta tõesti, ostsin ta ikkagi olude sunnil ning vahetan ta võimalusel Vox DA5 või muu samalaadse vastu.
Kuid nagu telepoiss eelnevalt ütles, on ta tööpõhimõtte järgi võimendi mis võimendi. Mahub kitarrikotti, saab igale poole kaasa vedada. Half stacki naljalt niimoodi kaasas ei tassi. Minu meelest on ta sobilik klassikalise roki jaoks, kuigi ka clean saunde saab temast välja meelitada. :) Ära oota temast erilist versatiilsust ega ülimat helikvaliteeti.
Peaasi, et sa ei ostaks seda oma põhivõimendiks, see oleks viga. MS-4 on ses suhtes ka mõttetu, et teda ei saa vööle kinnitada nagu MS-2. Pealegi on MS-4 metallist tugi paras huiavinka, teda on väga lihtne ümber lükata. Just sellepärast otsustasingi ma MS-2 kasuks, sellega võid rahulikult ringi liikuda ning tema olemasolu ei pane tähelegi. Tol hetkel ajasin ma taga kõlariga võimendit, kuid nüüd mõistan, et see oli mõttetu eesmärk. Vaikseks harjutamiseks osta midagi Vox amPlug seeriast, see on hulga parem vidin!

Uku
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Re: MARSHALL MS-4

Post by served »

Uku wrote:
Black wrote:
served wrote:Jura!
Ei ole raha kulutamist väärt!
Oi sa nüüd Uku käest saad :D
:lol: Jääme ikka sõpradeks!
Mänguasi on ta tõesti, ostsin ta ikkagi olude sunnil ning vahetan ta võimalusel Vox DA5 või muu samalaadse vastu.
Kuid nagu telepoiss eelnevalt ütles, on ta tööpõhimõtte järgi võimendi mis võimendi. Mahub kitarrikotti, saab igale poole kaasa vedada. Half stacki naljalt niimoodi kaasas ei tassi. Minu meelest on ta sobilik klassikalise roki jaoks, kuigi ka clean saunde saab temast välja meelitada. :) Ära oota temast erilist versatiilsust ega ülimat helikvaliteeti.
Peaasi, et sa ei ostaks seda oma põhivõimendiks, see oleks viga. MS-4 on ses suhtes ka mõttetu, et teda ei saa vööle kinnitada nagu MS-2. Pealegi on MS-4 metallist tugi paras huiavinka, teda on väga lihtne ümber lükata. Just sellepärast otsustasingi ma MS-2 kasuks, sellega võid rahulikult ringi liikuda ning tema olemasolu ei pane tähelegi. Tol hetkel ajasin ma taga kõlariga võimendit, kuid nüüd mõistan, et see oli mõttetu eesmärk. Vaikseks harjutamiseks osta midagi Vox amPlug seeriast, see on hulga parem vidin!

Uku
Ma nägin juba hirmust öösel õudukaid kuidas Uku tuleb ja... aga võta näpust, mees on oma MS-iga vahepeal tülli läinud.
Tervitused sinna poole!

A.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Re: MARSHALL MS-4

Post by Uku »

Sullegi!
Tülli ma põle läinud, räägin nii, nagu asjad on. Pole teda kunagi ülistanud, kuid päris kasutuks teda nimetada samuti ei saa. :)
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Re: MARSHALL MS-4

Post by madis »

sekundeerin VOX amPlug seeria osas, hankisin omale harjutamiseks ja IMHO on see suurepärane :)
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

Re: MARSHALL MS-4

Post by Mony »

500 eegu eest igati kihvt mänguasi. humbuckeritega saab ikka väga mõnuga "bedroom rocki" teha.

vaadake ikka asju nende otstarbe järgi eksole. lindistama sellega ei lähe ja lavale ka mitte, aga ta raisk on lihtsalt lahe asi niisama vahel käristada kui "suuri" sooja ei viitsi panna.

siiani pean üheks oma parimaks geari ostuks MS4 :)
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Re: MARSHALL MS-4

Post by Kert »

Selle raha eest saab kasutatult näiteks micro cube, mis on ikka 100 korda kohe kindlasti parem.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Locked