Häälestaja telefonisse

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
User avatar
tomm
Posts: 27
Joined: 20 Feb 2007, 12:20
Location: tartu

Häälestaja telefonisse

Post by tomm »

Tere.

Otsinguga ei leidnud ühtegi sarnast teemat, võibolla ei otsinud piisavalt põhjalikult.. niisiis ärge väga lööge, kui teemat on juba kajastatud.

Otsisin kitarrihäälestamise tarkvara telefonile. Leidsin isegi paar tükki, kuid mu Nokia 6120 Classic neid installida ei suutnud. Ilmselt oleks vaja uuemat symbiani versiooni (antud telefonil v5, s60) või softi, mis vanema symbiani peal jookseks

Äkki kellelgi on head kogemust telefonisse installitavate häälestustarkvaradega?

Hea oleks, kui tegu oleks vabavaraga või siis vähemalt millegagi, millel oleks lühike trial periood, kuna ei raatsi raha maksta ja avastada, et asi ei jooksegi mu telefonis.
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Post by renn »

Soovitaks ennem guuglit ka proovida. Pannes otsingusse "symbian guitar tuner", tuleb päris palju vastuseid.
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

tee üks midi A noodiga ja ongi valma. või no, kui tahad võid 6 ka teha, ühes E, teises A, kolmandas D, jne..
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
User avatar
tomm
Posts: 27
Joined: 20 Feb 2007, 12:20
Location: tartu

Post by tomm »

tänan huvitavate, kuid kasutute vastuste eest.

googlet oskan kasutada, ja ka tegin seda enne siia pöördumist. kahjuks ei ole leidnud endiselt oma telefonile sobivat tarkvara.

samuti pole mididest väga abi (vastasel juhul ostaksin pigem pisikese helihargi, oleks lahedam), kuna mu kuulmine pole kuigi täpne.

niisiis, endiselt, kui kellelgi peaks kogemust olema sellise tarkvaraga, siis oleks huvitav kuulda kogemustest - mis telefon, mis tarkvara ja kui täpne tundub olevat.
User avatar
IronKid
Posts: 180
Joined: 30 Jan 2008, 00:30

Post by IronKid »

Mul kunagi oli mingisugune häälestaja telefonis,mis andis lihtsalt mingisguseid mono. kvaliteediga toone iga keele jaoks, nii et mina igastahes poleks suutnud selle järgi kitarri häälestada.
Muidu telefon on SE W660i
Ja vaata selliseid lehekülgi nagu
www.getjar.com
www.mobile9.com
nendel lehtedel on igasugust telefonijura
Locked