Soovitage programmi!

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
User avatar
allar21
Posts: 102
Joined: 12 Oct 2005, 21:09
Location: Saaremaa

Soovitage programmi!

Post by allar21 »

Nii siis mul vaja sellist programmi et kui arvutisse mängida kas siis mikri vm. sellisega et siis samal ajal kui ma mängid tulks heli ka kõllidest.et arvuti töötaks samal põhimõttel mis võimendi. ise olen otsind aga pole veel leidnud. kõik progred nagu salvestavad heli ja sis pärast taasesitavad. mul oleks sellista vaja mis kohe laseks selle läbi kõllide.

ette tänades: allar21
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Sa vaatad asjale vale nurga alt. Sa ei vaja programmi vaid sul on vaja ,et Microfon (või line in) oleks helikaardi seadmete (Kui sul on intergeeritud kaart siis lihtsalt Volume Control) alt outputiks pandud.
User avatar
allar21
Posts: 102
Joined: 12 Oct 2005, 21:09
Location: Saaremaa

Post by allar21 »

keegi võix rääkida kuidas seda teha...vot ise proovisin siin küll igatpidi..aga kokkuvõttes mitte midagi. läbi maki ka midagi erilist ei tule. lühema juhtme ja sobivate otsikutega tuleb natuke kõvem hääl välja aga mitte midagi erilist.

kui keegi viitsib seletada siis väga hea aga kui ei viitsi pole ka lugu...
R-PiiT
Posts: 151
Joined: 12 Oct 2005, 17:46
Location: Tallinn

Post by R-PiiT »

on olemas programm FxBox kuima ei eksi. Millega saab sinu soovitud põhimõttel mängida. Saad isegi mingeid efekte lisada kui soovi.
Timbut
Posts: 4
Joined: 19 Nov 2005, 17:19

Post by Timbut »

niimoodi saab ka teha, et all paremas nurgas seal kella kõrval peaks kõlari märk("Volume"). pane kaks klikki selle peal, nüüd peaks tulema see koht kus saad muuta kõlarite valjusust. otsis sealt hulgast üles mikrofoni tulp. kui ei ole vajuta ülevalt: options -> properties ja sealt all vajuta microphone juurde linnuke. nüüd pane properties kinni ja võta microphone juurest mute kõrvalt linnuke ära ja vaata, et heli ka pandud oleks, aga mitte põhja muidu kipub vilisema... siis peaks olema nii, et mängid mikrofoni ja kõlaritest tuleb muusikat.
Locked