küsimus?

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
janek87
Posts: 522
Joined: 14 Mar 2005, 17:19

küsimus?

Post by janek87 »

mõtlesin küsida et kas on olemas selline programm, millega saab võtta loolt,kus on näiteks laulja ja kitaarisaade laulja maha.Nii et jääks ainult kitarr.Tahaks just kuulata seda rütmi ja niimoodi õppida.
User avatar
haandi
Moderaator
Posts: 649
Joined: 15 Mar 2005, 17:50
Location: Kuressaare

Post by haandi »

adobe audition -iga peaks saama minuarust
Ära möödu mu'st lähedalt
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Üsna raske. Sellega oleks sul nii palju jama ,et ei tasu end ära.

AA küll väga hea ei ole selle tegemiseks.
Angel of Death
Posts: 226
Joined: 21 Oct 2005, 18:15

Post by Angel of Death »

tõmba selline programm nagu Guitar Pro 4.
siis mine lehele www.mysongbook.com ja tõmba sealt selle laulu fail ning ava GP4'aga.selle progrega saab kõik muud värgid maha kruttida.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Audioformaatidest, nagu MP3, OGG jne., ei õnnestu 100% kindlusega eri instrumente eraldada, sest nad pole eri kanalites, nagu MIDI puhul. On programme, mis võivad üritada su MP3e MIDIks konvertida, neist on varem ka juttu olnud (otsi Google'st "music recognition program"), aga minu kogemuse järgi need eriti head tulemust ei anna, ja on üldiselt ka tasulised.

GuitarPro on ilmselt parim lahendus, aga siingi seisab asi kahe faktori taga. Esiteks, kas soovitavale loole on tab olemas. Levinumatele lugudele üldiselt on, näiteks eesti omadele samas pole praktiliselt ühtegi. Ja teiseks ei pruugi see tab ka alati täpne olla. Ma olen näinud ikka väga hullusti originaalist mööda minevaid GP tabe.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Angel of Death
Posts: 226
Joined: 21 Oct 2005, 18:15

Post by Angel of Death »

jah GPga on selles suhtes jama, aga ma tavaliselt kuulan loo originaali ka ja siis võrdlen neid kahte.
Locked