Laulik kitarriakordidega

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
Tan121
Posts: 29
Joined: 22 Mar 2008, 17:25
Location: Salmistu
Contact:

Laulik kitarriakordidega

Post by Tan121 »

Vabandan, aga paremat teemat ei leidnud.

Kas keegi teab, kust oleks võimalik osta laulikut eesti tuntud lugudega, kus oleksid kitarriakordid sees. Mul on olemas "Laulame Üheskoos". Aga rohkem (vähemalt interneti vahendusel) ei suuda leida.
Äkki oskate juhendada kust võiks leida, või millise nimega laulikut otsida.

Ei tee uut teemat, aga 1 asi veel arusaamatu. Muudkui öeldakse et kasuta otsingut mõne loo leidmiseks. Aga mina ei suuda kitarr.astar kodukalt leida ühtegi otsingu nuppu. Selleks et lugu leida, pean esiteks teadma esitajat ja siis ka loo nime. Või olen mina rumal?
andu
Posts: 727
Joined: 23 Jan 2006, 19:58
Location: Tallinn

Post by andu »

Keegi meist ei ole täiuslik.
Endal on ka olemas see "laulame üheskoos" ja ega rohkem ei oskagi tahta.

OTSI nupp on olemas kitarr.astar.ee/forums lehel ehk foorumil.
Paljud asjad on ka siin olemas, mis esilehel esinevad.

Kui sa ei tea loo autorit, siis hea moodus selle leidmiseks on pala nimi trükkida neti.ee otsingusse ja sealt vaadata, ehk leiad midagi.
Tere!
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Üks hästi hea seeria akordidega on Lustilaulik, millel on veel minuteada 5 osa. Igas osas on olemas sõnad, noot ja akordid. Endal on praegu esimene osa ja siin on 382. laulu.

Raamat ise on punast värvi.
Puudub.
andu
Posts: 727
Joined: 23 Jan 2006, 19:58
Location: Tallinn

Post by andu »

Diesel Znake wrote:Üks hästi hea seeria akordidega on Lustilaulik, millel on veel minuteada 5 osa. Igas osas on olemas sõnad, noot ja akordid. Endal on praegu esimene osa ja siin on 382. laulu.

Raamat ise on punast värvi.


Teed ehk pildi?
Olen vägagi huvitatud.
Tere!
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Puudub.
andu
Posts: 727
Joined: 23 Jan 2006, 19:58
Location: Tallinn

Post by andu »

Ai, vat seda raamatut tahaks.
Tere!
User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Post by fleik »

uuemates korbilaulikutes on ka akordid sees juba :P
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill
andu
Posts: 727
Joined: 23 Jan 2006, 19:58
Location: Tallinn

Post by andu »

See noot seal just köidab mind.
Tere!
User avatar
priit323
Posts: 53
Joined: 20 Apr 2005, 18:51

Post by priit323 »

Kui keelelgi on olemas laulik, saate ehk PDF teha ja siia üles panna?
etc
Posts: 107
Joined: 14 Mar 2005, 23:07

Post by etc »

Aga miks te raamatukogudes üldse ei käi? Ei taha väiksemates kohtades elavatele inimestele liiga teha, aga teised? Tartu Lutsu omas on neljandal korrusel päris palju noote, lauluraamatuid jne. Eelpool mainitud Lustilaulikust on suisa neli osa olemas, ühes venekeelsed laulud.
User avatar
priit323
Posts: 53
Joined: 20 Apr 2005, 18:51

Post by priit323 »

etc wrote:Aga miks te raamatukogudes üldse ei käi? Ei taha väiksemates kohtades elavatele inimestele liiga teha, aga teised? Tartu Lutsu omas on neljandal korrusel päris palju noote, lauluraamatuid jne. Eelpool mainitud Lustilaulikust on suisa neli osa olemas, ühes venekeelsed laulud.

Ise tehtud laulikutesse saab kokku koguda just need lood mida rohkem mängid. Ei ole ju kõikidele suurtes kogustes lauluraamatuid kätte anda. Paljundus laulikutest küll sobiks a siis läheb lehemajandus üle käte.
Ise tegin paar aastat tagasi ca 30 laulikut, A5 mõõdus (A4 pooleks), köitsin keskelt kokku ja hea kitarrikotist võtta ja kasutada suve ja saunaõhtutel. Saab vajadusel pdf-st välja printida ja juurde teha kui "kaduma" osa läheb:P
etc
Posts: 107
Joined: 14 Mar 2005, 23:07

Post by etc »

Aga raamatukogus saab paljundada :P
User avatar
Kirveraidur
Posts: 1185
Joined: 18 May 2005, 21:22

Post by Kirveraidur »

Minu meelest parim laulik on enese koostatud laulik - saad valida nii formaadi kui köitmise ja toimetamise ja loomulikult kõige tähtsama ehk sisu.

Washburn archtop > VoxAC30
Locked