Windows Vista ja Adobe Audition 3.0

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
-oss-
Posts: 95
Joined: 05 Dec 2007, 13:22
Location: Kil-Nõmme

Windows Vista ja Adobe Audition 3.0

Post by -oss- »

Probleem järgmine - pusisin mis ma pusisin aga ei saanud ma tööle sellist asja, et laptopiga (vista on peal) lindistades, kuuleks samal ajal mida mängin, reaalajas siis. On kellelgi kogemusi Vistaga sellel alal?
User avatar
curmee
Posts: 9
Joined: 23 Nov 2007, 19:37

Post by curmee »

otsi nupukest ,monitor,
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

Miks sul seda üldse vaja läheb? Kas arvuti on piisavalt võimas, et seda sulle üks ühele maha mängida? Räägi kuidas sa lindistad, ja mida?
Throw the Jew Down the Well
-oss-
Posts: 95
Joined: 05 Dec 2007, 13:22
Location: Kil-Nõmme

Post by -oss- »

monitor - see pole see mida ma otsin, proovisin, jõuab umbes sekundilise hilinemisega.
Põhimõtteliselt on asi siis nii..unustame lindistamise yldse ära!Ytleme, et tahan laptopi kasutada kidravõimuna(mida ma loomulikult ei taha :) aga põhimõte on sama ).
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

Arvuti üldiselt tekitab sulle alati mõningase hilinemise.
Kui tahad kuulda mida mängid, kidraga siis, mikker arvutisse ja mikker kidravõimu ette. Kuuled mida mängid ja elu on ilus.
Throw the Jew Down the Well
-oss-
Posts: 95
Joined: 05 Dec 2007, 13:22
Location: Kil-Nõmme

Post by -oss- »

OK ma saan aru aga mu mitu mitu aastat vana integreeritud helikaartiga lauaarvuti (Intel Pentium 4
CPU 1.50 GHz 512 MB RAM ) ei tekita mitte mingisugust hilinemist asi on hoopis muus, XP-ga on lihtne Helitugevuse Regulaatori alt paned paika taasesituse ja salvestuse kanalid ning asi korras..a vistal on seda asja muudetud ja ma ei saa kuidagi asjale pihta...
-oss-
Posts: 95
Joined: 05 Dec 2007, 13:22
Location: Kil-Nõmme

Post by -oss- »

Tegelt asi selles, et mul on vaja järgmine nädal trumme lindistada aga ilma reaalajas klappidest kuulmata soundi on veits jama sättida, pidevalt yle kuulata ja katsetada... Trummid mikritest pulti, sealt võimu siis läpakasse ja kõige lõpus mina, klappidega.
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

No kidra otse pulti ja puldist arvutisse sa ju ikka ei pane.
Kidrasvõimu ette mikker ja arvtui lindistab seda mis tuleb läbi mikkri. Sina kuulad bassi osa nt läbi kõrvatakte mis arvutist tuleb.
Throw the Jew Down the Well
User avatar
angus
Posts: 399
Joined: 11 Oct 2006, 17:08

Post by angus »

mina teen nii et vajutan alt paremast nurgast selle Master Volume peale ja võtan "Microphone" alt mute maha
dirtdog
Posts: 38
Joined: 05 Dec 2006, 18:56

Post by dirtdog »

minul on adobe'ga nii, et kui mängin läbi võimu arvutisse asju sisse, siis salvestab hilinemisega,muidu korralikult.. aga see eriti vahet ei omagi tegelikult, sest adobe audition on nii mugav programm, et helilõigu paikatõstmine pole mingi probleem..
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Kehv helikaart. Proovi asio4all draiverit.

Kui on korralik helikaart (rauas ASIO toega), siis vähenda sämplite arvu. 128 sämplit peaks kuskil 6ms viivituse andma (sõltuvalt sämplimissagedusest muidugi), mis on praktiliselt tajumatu.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Re: Windows Vista ja Adobe Audition 3.0

Post by Kert »

Niih, mul tekkis kah nyyd audition 3.0-ga probleeme.
Kasutan Win 7 betat, aga kuna see on suht lähedane vistale, siis otsustasin siia samasse kirjutada.

Nimelt ma ei saa auditioni Audio hardware setupis öigeid drivereid valida. Praegu on seal Audition 3.0 Windows Sound. Aga kui valin ASIO 2.0 ja vajutan ok vöi apply, siis jookseb kogu kupatus kokku.
Et kust otsast viga otsima tasuks hakata?
Vöi on lihtsalt asi selles et win 7 on beta staadiumis alles?
EDIT: Helikaart on ESI Juli@

Ja mida teeb "Release ASIO driver in background"? Sinna saab linnukese ette panna.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: Windows Vista ja Adobe Audition 3.0

Post by Faded »

Kert wrote:Ja mida teeb "Release ASIO driver in background"? Sinna saab linnukese ette panna.

See tähendab seda, et kui Audition ei ole aktiivne aplikatsioon (nt. minimiseerisid selle või avasid ees mingi teise akna), siis ta vabastab ASIO draiveri (ehk enam ei lindista ega mängi heli), et teised programmid saaksid seda kasutada.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23

Re: Windows Vista ja Adobe Audition 3.0

Post by Henri »

mul sama kamm mis ossil, pistan kitarri line inni ja häält ei tee.. sound recorderi panen käima, tinistan ja siis salvestab küll, aga playbacki pole.. nüüd tõmbasin selle asio ja mingi playback kohati on.. aga ainult korraks ja ka siis kui windoosa on teinud mingise klõpsu, siis peale seda on mingi 10 sekki playbacki ja kaob jälle ära.. või kui keegi tuleb msni sisse, käib see msni hääl ja kohe peale seda tuleb kidrale playback taha ja kohe ka läinud. samuti vista
v100 > SH2N+SH4B
Marshall Guv'nor GV-2
Fender Champ
User avatar
mati
Posts: 416
Joined: 24 Mar 2005, 15:47
Location: tallinn

Re: Windows Vista ja Adobe Audition 3.0

Post by mati »

tere

installisin eile öösel omale adobe auditioni. Kuna kell oli palju siis ainult korra proovisin, kõik töötas ilusti. Mõtlesin, et homme hommikul hakkan lindistama. Niisiin, teen hommikul programmi lahti ja ei lindista enam. Vähen närvi ajab. Vajutan rec nuppu ja track hakkab lihtsalt tühjalt jooksma. Äkki keegi osakb aidata, olen arvutis suhteliselt nõrk. Pole varem eriti lindistusprogrammidega kokku puutunud ka.

Control panelist soundi alt vaatasin, et signaal arvutisse sisse tuleb
Locked