küsimus ez drummeri kohta

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
U-MAN
Posts: 153
Joined: 05 Nov 2005, 23:37
Location: Tallinn

küsimus ez drummeri kohta

Post by U-MAN »

Tere

Küsiksin sellist asja et kuidas oleks võimalik see programm käima saada.(EZ DRUMMER)

Ehk keegi oskab aitata

Tänud :(
User avatar
Diesel Znake
Posts: 520
Joined: 08 Dec 2007, 12:57
Location: Võru / Tartu

Post by Diesel Znake »

Täpsusta miks ta ei lähe käima, kas ütleb midagi, kui proovid käima panna? Täpsemalt
Puudub.
User avatar
krustok
Posts: 1192
Joined: 14 Jun 2005, 15:42
Location: Tartu/Keila

Post by krustok »

Tegu on lisavidinaga lindistamisprogrammidele... Tracktioni sees saad kasutada näiteks. Kui tahad eraldiseisva programmina kasutada siis loe seda: viewtopic.php?t=5501
Rig: Yamaha Pacifica 112 (mod) -> Boss ME-50 -> Harley Benton GA5
Yamaha FG720S
Shure Beta 57A -> E-MU 0404|USB
http://krustok.planet.ee/
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

EZDrummer ei ole programm, vaid plugin. Selle käivitamiseks on sul vaja sobivat host-programmi, ta iseseisvalt ei töötagi.

Enamik multitrack-audiotöötlusprogrammi, mis VST instrumente toetavad, peaksid ka EZDrummeriga hakkama saama. Tracktion, Pro Tools, FL, Nuendo, ja nii edasi. Siin on väike ülevaade sobivatest programmidest:
http://www.toontrack.com/forum/tm.aspx?m=16969

Kui sul ühtegi neist ei ole, või soovid niisama trumme madistada, siis võid kasutada ka Toontracki enda Solo-nimelist host-programmi, mis on täitsa tasuta:
http://www.toontrack.com/toontrack_solo.asp
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
U-MAN
Posts: 153
Joined: 05 Nov 2005, 23:37
Location: Tallinn

Post by U-MAN »

Kas seda programmi ei saagi siis niisama käima panna kui ei ole vastavad programmi.

näitek sedasi nagu siin videos:

http://www.youtube.com/watch?v=Cpw8rNZ2 ... re=related

Tänud :?
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Selline ta sul välja näebki, kui oled mõnes programmis ta avanud.
U-MAN
Posts: 153
Joined: 05 Nov 2005, 23:37
Location: Tallinn

Post by U-MAN »

kas selle programmiga saab EZ drummerit kasutada

programm on - Tracktion 3

kuidas selle programmiga saab käima ez drummeri.

tänud aitamast siiamaani. :?
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Nagu Faded ütles - saab küll. Sellest programmist täpselt ei tea, aga otsi koht, kus saad lisada/kasutada VST pluginaid.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Esiteks pead lisama EZDrummeri pluginate nimekirja.

Settings lehelt vali Plugins ning vaata, kas see kaust, kuhu sa EZDrummeri installisid, on seal nimekirjas. Kui sa EZDrummerit installides midagi ei muutnud, peaks see kaust olema järgmine:
C:\Program Files\steinberg\vstplugins

Kui seda nimekirjas ei ole, siis klõpsa "Add path..." ja lisa see. Siis pead võib-olla laskma Tracktionil see kaust läbi vaadata, selleks klõpsa "Rescan plugin directories" ning vali "just look for plugins that are new or have changed". Oota, kuni ilmub teade "finished plug-in scan", ning nüüd peaksid saama EZDrummerit kasutada.

Kui sul EZDrummeri kaust oli juba nimekirjas, ja "always check for new plugins at startup" on märgitud, siis sa ei pea midagi tegema, Tracktion peaks selle juba ise üles leidnud olema. Kui aga miskipärast ei leia, või too "always check..." ei ole märgitud, siis tee "rescan" jälle.

Kui Tracktion ikka EZDrummerit üles ei leia, võta käsitsi see kaust lahti, kuhu ta sul installitud sai, ja vaata, et seal oleks fail nimega ezdrummer.dll olemas.

EZDrummeri kasutamiseks võta mõni edit lahti, haara "new filter..." nupust kinni, vea see mõne tracki peale, kuhu sa trummid tahad paigutada, ning avanevast nimekirjast vali "ezdrummer (synth)". Edasi peaks juba lihtne olema.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
sguitar
Posts: 862
Joined: 10 Jul 2007, 11:25

Post by sguitar »

Kõik õige jutt ja üks programm millega töötab on ka Cubase .Kuid see programm tahab ilgelt ram mälu, vähemalt 1GB, muidu lootusetu,.
Washburn & Randall
User avatar
Vidric
Posts: 41
Joined: 26 Apr 2005, 17:03
Location: Tallinn

Post by Vidric »

antud Youtube videos oligi asi Cubasega koos tööle pandud
noname
Posts: 22
Joined: 01 Mar 2008, 23:24

Post by noname »

Need, kes kasutavad ezdrummerit, kas te teete mingit biiti nagu oma arvuti klaviatuuri kasutades ka?
Ma olen seda ainult nii kasutanud, et panen nagu selle FL-is piano rolli, siis on bass, snare, hat seal klahvidena. Ning siis hakkangi seal kõrval neid ruute täitma, et mingi trummikäik tekiks...Suht mõttetu, ma tean, aga väheke parem, kui lihtsalt FL-is, siis ei saa kõiki neid ühte piano rolli panna.
User avatar
vax
Posts: 33
Joined: 26 Nov 2007, 21:18
Location: Tallinn

Post by vax »

Arvuti klaviatuuriga minu teada see ei toimeta.
Mul kasutusel Korg padkontrol, samuti sobib midiklaver.
Proovin siin ka midagi tinistada...
noname
Posts: 22
Joined: 01 Mar 2008, 23:24

Post by noname »

Saab ka klaviatuuriga, aga ma ei saa lihtsalt aru, kuidas saab niimoodi mingit kiiret käiku teha :S
User avatar
Atrac
Posts: 83
Joined: 09 May 2005, 21:30
Location: Tallinn

Post by Atrac »

noname wrote:Saab ka klaviatuuriga, aga ma ei saa lihtsalt aru, kuidas saab niimoodi mingit kiiret käiku teha :S


Äkki keegi seletaks mulle ära kuidas ma saan Adobe Audition 3.0 -es EzDrummerit tavalise klaviatuuriga juhtida. Kas klahve on ka võimalik määrata. Mina oma tarkusesega igatahes ei suutnud teda klaviatuuriga funkama saada.
Loodan, et keegi oskab aidata
Locked