Nuendo 3

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
User avatar
Omrat
Posts: 646
Joined: 04 Aug 2007, 12:43
Location: Tallinn

Post by Omrat »

Ahah ! Leidsin mingisuguse Tempo Tracki. Ehk on sellest abi. Asi endiselt veel segane :)
Ibanez JCRG7-1VV > Axe FX Standard > ART SLA 2 > Yerasov Bull 212
http://www.youtube.com/user/Tinstrument ... ature=mhum
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Äkki on sellest artiklist natuke abi:
http://digitalmusicrecording.blogspot.c ... ndo-3.html
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
damageplan
Posts: 859
Joined: 22 Dec 2006, 00:43
Location: Tallinn

Post by damageplan »

Pm jah, selle lingi abil saab ka. Aga saab ka nii, kui sealt alt riba pealt see Tempo Track ümber vajutada Tempo Fixed, siis sa saad ise käsitsi neid numbreid muuta seal. Vajutad sinna peale ja paned näiteks selle 172. Ja sama moodi on selle taktimõõduga ka seal.
User avatar
Omrat
Posts: 646
Joined: 04 Aug 2007, 12:43
Location: Tallinn

Post by Omrat »

Tekkis veel üks küsimus Nuendo kohta. Nimelt kus saab Nuendos muuta Audio Device-i ( näiteks välise helikaardi kasutamisel )? Kiiruga põgusalt otsisin antud kohta aga ei leidnud.
Ette Tänades !
Ibanez JCRG7-1VV > Axe FX Standard > ART SLA 2 > Yerasov Bull 212
http://www.youtube.com/user/Tinstrument ... ature=mhum
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

Omrat wrote:Tekkis veel üks küsimus Nuendo kohta. Nimelt kus saab Nuendos muuta Audio Device-i ( näiteks välise helikaardi kasutamisel )? Kiiruga põgusalt otsisin antud kohta aga ei leidnud.
Ette Tänades !

Paremalt teine või kolmas valik ja siis Device Setup..
Samuti saab AsioSetup-iga: Start Menu -> Steinberg -> Nuendo 3 -> Asio Multimedia või Full Duplex (või misiganes need olid)
- EmM9 -
U-MAN
Posts: 153
Joined: 05 Nov 2005, 23:37
Location: Tallinn

Post by U-MAN »

ehk oskab keegi aitata.

Küsimus selline et kuidas ma saaksin salvestada Nuendo-ga nii et seda saaks ka pärast kuulata.


>selline küsimus kuidas ma saan ära kustudada add audio track-i kui ma seda enam ei vaja.

Tänud.

:?
Last edited by U-MAN on 13 Jan 2008, 03:42, edited 1 time in total.
U-MAN
Posts: 153
Joined: 05 Nov 2005, 23:37
Location: Tallinn

Post by U-MAN »

Ehk on kellegile abik seda (Nuendo)programmi kasutades

Muusika ja muid faile saab lahti vajutades faili alt import ja sealt saab valida edasi.Seal on palju erinevaid varjante.
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

U-MAN wrote:ehk oskab keegi aitata.

Küsimus selline et kuidas ma saaksin salvestada Nuendo-ga nii et seda saaks ka pärast kuulata.

????????????
Et siis mismõttes pärast kuulata?

U-MAN wrote:>selline küsimus kuidas ma saan ära kustudada add audio track-i kui ma seda enam ei vaja.

Teed tracki aktiivseks ja:
1. Delete
või
2. paremklikk ja remove selected track

Mitme tracki kustutamisel:
teed vajalikud trackid aktiivseks -> paremklikk -> remove all selected tracks
- EmM9 -
User avatar
damageplan
Posts: 859
Joined: 22 Dec 2006, 00:43
Location: Tallinn

Post by damageplan »

U-MAN wrote:Küsimus selline et kuidas ma saaksin salvestada Nuendo-ga nii et seda saaks ka pärast kuulata.

Ilmselt on sul track monitori peal. Vaata, selle tracki peal on selline kõlari moodi nupp, kui see on kollane, siis vajuta sinna ja see kaob ära. Siis sa saad oma lindistust kuulata.
U-MAN
Posts: 153
Joined: 05 Nov 2005, 23:37
Location: Tallinn

Post by U-MAN »

küsimuse täpsustus

küsimusele:

Küsimus selline et kuidas ma saaksin salvestada Nuendo-ga nii et seda saaks ka pärast kuulata.


* Salvestamise all ma mõtlesin seda et kas loo saab salvestada Mp3 meks või muuks failiks.et ma saaksin seda pärast kuulada media playeriga. :?
User avatar
damageplan
Posts: 859
Joined: 22 Dec 2006, 00:43
Location: Tallinn

Post by damageplan »

Ikka saab, vali File->Export->Audio Mixdown ning sealt valid ise meelepärased seadistused (MP3, Wav jne.). Ning enne kõike seda, veendu et sul oleks locatorid paika pandud, muidu sa ei saa salvestada.
U-MAN
Posts: 153
Joined: 05 Nov 2005, 23:37
Location: Tallinn

Post by U-MAN »

veel selline küsimus kust ma leian locatorid.



Muidu tänud aitajatele. :)
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

damageplan wrote:Ikka saab, vali File->Export->Audio Mixdown ning sealt valid ise meelepärased seadistused (MP3, Wav jne.). Ning enne kõike seda, veendu et sul oleks locatorid paika pandud, muidu sa ei saa salvestada.

Salvastada saab, exportida ei saa.. (Aga ma usun, et tegelikult seda sa mõtlesidki..)
Täsustaks siis, et lokaatorid asuvad time bari ja tracklisti ühenduskohas (valge kolmnurk, teravikuga alla) -
võtad hiirega lokaatori 'kõrvast' kinni ja vead soovitud kohani. Terve loo puhul siis loo lõppu..

Note: Salvestamine (recording) - audio/videomeedia ülesvõtmine
Kokkumiks (mixdown or downmix) - audio/videomeedia kokku mängimine/pakkimine mingiks kindlaks formaatiks
Mitte, et ma noriksin, aga terminoloogiline korrektsus säästab valestimõistmistest ja see omakorda ka lahkhelidest...

[Ed]: räägin siin korrektsusest, aga ise....
Tracklisti all pean silmas piirkonda, kus (audio)trackid asuvad. Mitte playlisti-laadset ülevaadet trackidest.
- EmM9 -
U-MAN
Posts: 153
Joined: 05 Nov 2005, 23:37
Location: Tallinn

Post by U-MAN »

Suur suur tänu.

Sain asja käima.

Veel kord suur tänu aitmast. :)
U-MAN
Posts: 153
Joined: 05 Nov 2005, 23:37
Location: Tallinn

Post by U-MAN »

Suur tänu damageplan

Seletamast kuidas saab saveda.
Locked