Uus Guitar Rig 3

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
leho
Posts: 40
Joined: 20 Mar 2008, 11:55

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by leho »

Küsiksin, et kas keegi seda setup-i live's ka kasutab?
ma ostsin omale täispaugu koos rig kontrol 3'ga ning nühin juba pool aastat mööda lavasi. alguses olid kõik väga skeptilised selle asja suhtes, ma ise kaasaarvatud. kuid nüüd on suht selge, et igati väärtuslik ost oli. vähem kola, ja lõputult sounde, mis kõlavad vaat, et vahel pareminigi kui mõni võim :)
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by Kert »

A kui läpakas kokku jookseb laval mingil pöhjusel?
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
leho
Posts: 40
Joined: 20 Mar 2008, 11:55

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by leho »

no ma ei tea kui tihti te arvutid kokku jooksevad? mul mitte väga :D
pealegi peaks lava-arvutiks olema siiski mingi selline masin mida sa ei kasuta igaks otstarbeks. ehk siis seal ei tohikski mingit muud pahna olla peale op süsteemi ja guitar rigi.
teine variant, mis ka kohe kohe plaanis on, on osta uus kast ja ehitada see racki sisse. nii kaob ka võimalus seda vigastada transpordi ajal.
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by J. »

leho wrote:Küsiksin, et kas keegi seda setup-i live's ka kasutab?
ma ostsin omale täispaugu koos rig kontrol 3'ga ning nühin juba pool aastat mööda lavasi. alguses olid kõik väga skeptilised selle asja suhtes, ma ise kaasaarvatud. kuid nüüd on suht selge, et igati väärtuslik ost oli. vähem kola, ja lõputult sounde, mis kõlavad vaat, et vahel pareminigi kui mõni võim :)


kuidas sa teda laval kasutad? otse liini ja siis monitori? või siis power amp ja kapp all?

J.
šhuubiduubi
leho
Posts: 40
Joined: 20 Mar 2008, 11:55

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by leho »

J. wrote:
leho wrote:Küsiksin, et kas keegi seda setup-i live's ka kasutab?
ma ostsin omale täispaugu koos rig kontrol 3'ga ning nühin juba pool aastat mööda lavasi. alguses olid kõik väga skeptilised selle asja suhtes, ma ise kaasaarvatud. kuid nüüd on suht selge, et igati väärtuslik ost oli. vähem kola, ja lõputult sounde, mis kõlavad vaat, et vahel pareminigi kui mõni võim :)


kuidas sa teda laval kasutad? otse liini ja siis monitori? või siis power amp ja kapp all?

J.


seal pedaalil on 2 väljundit. üks läheb läbi di-boxi otse pulti, teise panen tavaliselt laval olemasolevasse võimu endale feedbacki jaoks
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by J. »

peab ka ikka proovika tingimustes ära proovima. äkki isegi õigustab end.
soundiliselt siis.
šhuubiduubi
leho
Posts: 40
Joined: 20 Mar 2008, 11:55

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by leho »

J. wrote:peab ka ikka proovika tingimustes ära proovima. äkki isegi õigustab end.
soundiliselt siis.


enda praktikast võin öelda, et esimesed 15 korda oli endal ka nägu krimpsus... aga lõpuks selgus, et asi oli lihtsalt vales soundi valikus. Seal neid nimelt nii palju, et raske on algul midagi head leida. pluss, puldist pead ka muidugi miskise soundi omale paika keerama. soovitan kasutada neid LIVE presette.
User avatar
krustok
Posts: 1192
Joined: 14 Jun 2005, 15:42
Location: Tartu/Keila

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by krustok »

Nüüd siis on kohe tulemas Guitar Rig 4 Pro. Huvitav, miks see Pro sinna otsa vaja on?
Rig: Yamaha Pacifica 112 (mod) -> Boss ME-50 -> Harley Benton GA5
Yamaha FG720S
Shure Beta 57A -> E-MU 0404|USB
http://krustok.planet.ee/
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by J. »

...et rohkem raha saaks küsida : )
šhuubiduubi
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by renn »

See meelitab harrastajaid ligi. Kohe uhkem tunne on mängida läbi programmi, mis on prodele,
FIGHT THE SYSTEM!
User avatar
Ecko
Posts: 264
Joined: 08 Apr 2007, 00:17

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by Ecko »

Mul on mingi ilgelt rõve kärin Guitar Pro 3ega kui ma mikkriga sinna räägin. Nagu selline kahin või nooo - proovige R'i põristada, a'la säärane heli tuleb tausta. Ehk oskate aidata?

EDIT: Lindistasin. Ei kujuta ette millest see tingitud on...
Jätsin GR kasutamise sellepärast ka pooleli...
leho
Posts: 40
Joined: 20 Mar 2008, 11:55

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by leho »

Ecko wrote:Mul on mingi ilgelt rõve kärin Guitar Pro 3ega kui ma mikkriga sinna räägin. Nagu selline kahin või nooo - proovige R'i põristada, a'la säärane heli tuleb tausta. Ehk oskate aidata?

EDIT: Lindistasin. Ei kujuta ette millest see tingitud on...
Jätsin GR kasutamise sellepärast ka pooleli...


väge keeruline värk ma ütleks. äkki sul mingi distortion peal. proovi kõigepealt cleaniga. ära lisa mingeid võime ja asju sinna. ja noisegate pane ka
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by renn »

Ei tea kas on sama asi, aga kui ma kitarri läbi selle mängin, siis on ka selline kärisev heli. Selle pärast pean ka kitarri valjuse nupu kuskil 7 peale keerama, et puhast heli saada.
FIGHT THE SYSTEM!
User avatar
damageplan
Posts: 859
Joined: 22 Dec 2006, 00:43
Location: Tallinn

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by damageplan »

Äkki saaksid seda kärinat kuidagi salvestada? Võib-olla on mul ka kunagi sama jama olnud.
User avatar
greencow
Posts: 630
Joined: 31 Jan 2007, 16:16
Location: Jüri

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by greencow »

Onboard helikaardid ei taha line-in'i erti suurt pinget saada. Odavamtele on isegi 1V juba liiast. Kui voluumi alla keerates ragin kaob siis võibolla on asi selles?
Locked