Uus Guitar Rig 3

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Loe kodulehelt, seal on kõik kirjas ju:
http://www.native-instruments.com/index ... itarrig3se
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Hentsik wrote:Nõuded olid küll sellised, aga kas on vaja veel mingit paremat helikaarti või sobib ka integreeritud?
Guitar rig 2 toimis mul mingi 5ms delay'ga, äkki on uues versioonis nii tehtud, et polegi vaja enam head helikaarti?

Vaevalt. ASIO tuge on sul igal juhul vaja.

Kuidas sa integreeritud helikaardiga 5ms viivituse said? asio4all draiveriga?

Ja igal juhul on sul kõige lihtsam see demo alla tõmmata ja vaadata, mis juhtub. Me teised saame ainult spekuleerida.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Costa
Posts: 553
Joined: 02 Apr 2005, 14:34
Location: Valga

Post by Costa »

mnjah ma saan oma läpaka integreeritud helikaardiga latency 2 peale isegi:D
ainult et jah..ebavajalikku müra tekitab see ikkagi olgu see latancy 2 või 20, aga ega selle puhul vist muu ei aitagi kui uus ja korralik helikaart
User avatar
DexXxter
Posts: 195
Joined: 03 Jun 2008, 23:55
Location: Saunas

Post by DexXxter »

Mul on mingi jama selle gr3-ga. Ma ei saa mingit heli sealt kätte. Kitarr on mul line-in'is ja kui ma üle keelte tõmban, siis mixeris näitab signaali ka. Guitar rigis ma ei leia mingeid menüüsid ka helikaartide ja inputi, outputi kohta.
Epiphone Les Paul Custom / Epiphone SG G400 / Vintage V100 (EMG81/85) / Fender MIJ Stratocaster '93 > Dunlop Cry Baby > Marshall GV2 / Boss MD2 / Boss MT2 > EHX Stereo Electric Mistress > Fender FM210R
Ibanez AW15ECE > Marshall AS50D
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

File >>> Audio and Midi settings...
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
DexXxter
Posts: 195
Joined: 03 Jun 2008, 23:55
Location: Saunas

Post by DexXxter »

Kust ma selle file kätte saan? Mul pole seda ribagi seal üleval ja kinni pean ka task managerist panema.
Epiphone Les Paul Custom / Epiphone SG G400 / Vintage V100 (EMG81/85) / Fender MIJ Stratocaster '93 > Dunlop Cry Baby > Marshall GV2 / Boss MD2 / Boss MT2 > EHX Stereo Electric Mistress > Fender FM210R
Ibanez AW15ECE > Marshall AS50D
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Installi uuesti siis...
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
DexXxter
Posts: 195
Joined: 03 Jun 2008, 23:55
Location: Saunas

Post by DexXxter »

see on tegelt juba mitmes kord installida teda.
Epiphone Les Paul Custom / Epiphone SG G400 / Vintage V100 (EMG81/85) / Fender MIJ Stratocaster '93 > Dunlop Cry Baby > Marshall GV2 / Boss MD2 / Boss MT2 > EHX Stereo Electric Mistress > Fender FM210R
Ibanez AW15ECE > Marshall AS50D
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

noh, siis ei oska midagi muud erilist soovitada kui et, uuri ja näpi teda igast otsast. Ehk kuidagi saad nähtavale need.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
DexXxter
Posts: 195
Joined: 03 Jun 2008, 23:55
Location: Saunas

Post by DexXxter »

Sain tööle, aga kuidas ma seda asiot rakendan? Tavaliste draiveritega laseb input latency 7ms peale panna ja outputi 20ms peale, siis ta ei kärise enam, aga see hilinemine on metsik. Ja kui ma seadetest asio valin siis ta ei tee piiksugi.
Guitar fx boxiga ma sain 8-9 aastat vana integreeritud helikaardiga max I/O latency 5ms peale. Praegu peaks selle või eelmise aasta int kaart olema.
Epiphone Les Paul Custom / Epiphone SG G400 / Vintage V100 (EMG81/85) / Fender MIJ Stratocaster '93 > Dunlop Cry Baby > Marshall GV2 / Boss MD2 / Boss MT2 > EHX Stereo Electric Mistress > Fender FM210R
Ibanez AW15ECE > Marshall AS50D
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Post by renn »

Sul see mingi asio4all on peal. Ise proovisin ka ilma selleta ja heli oli suhteliselt kehv ja pidi pika viivituse peale panema, et midagigi saaks, aga selle asio4all-ga saab heli selgemaks (kuigi muutub nagu elutumaks).
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Mismoodi need driverid heli elutumaks muudavad, tahaks teada?
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
renn
Posts: 1788
Joined: 15 Mar 2007, 22:11
Location: Tartu

Post by renn »

Lihtsalt tundus, et ilma selle draiverita oli heli küll ragisev, aga siiski tundus see kuidagi elusam ja ilusama kõlaga. Peale selle programmijupi pealepanekut muutus heli küll puhtaks, kuid mingi sära kadus ära. Kuna niisama minu arvuti helikaart ei suutnud ära vedada Guitar Rig-i ja asio4all-ga suutis, siis ilmselt see muudatus tuleb ka mingit pidi helikvaliteedi arvelt.
void
Posts: 258
Joined: 14 Aug 2006, 12:51

Re:

Post by void »

Kert wrote:Mismoodi need driverid heli elutumaks muudavad, tahaks teada?

"elutu" on metafoor mida inimesed tüüpiliselt kasutavad heli kirjeldamiseks kui kõrget otsa >10kHz on liiga vähe
Ibanez SA120(Seymour Duncan Alnico Pro II Bridge, Ibanez AH5 Neck)
Digitech Bad Monkey
Zoom Hyper Lead HL-01
Isetehtud Germaanium Fuzz Face
Laney LC15R (Marshall JCM800 eelvõimuga)

There aint no rock and roll without glowin' glass!
User avatar
Henri
Posts: 442
Joined: 08 Dec 2006, 21:23

Re: Uus Guitar Rig 3

Post by Henri »

siuke jama audio&midi settings>routing>inputs alt ei anna mulle line inni.. ainult mikkrit pakub ja mingit Muxedln'i. vista & asio on peal. muidu line in nagu töötab, aga seal millegi pärast pole teda.. ehk oskab keegi aidata?
/direct soundiga saan line inni, aga kõik jõuab omajagu hiljem kohale.. ju siis on juust helikaart.
v100 > SH2N+SH4B
Marshall Guv'nor GV-2
Fender Champ
Locked