Linux

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Linux

Postby Kert » 08 Oct 2007, 17:17



User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Postby Faded » 08 Oct 2007, 17:26

Zone.ee-st tõmbad faile? Seal näidatakse kord 24h jooksul bännerit - see ongi tõenäoliselt see HTML-fail.

Mina kopeerin MP3-e aadressi brauserisse, kustutan failinime osa tagant ära ja avan niimoodi kaustavaate. Kui bänner tuleb, klõpsan selle eest ära, ja siis saan kaustavaatest MP3-e segamatult arvutisse salvestada.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.

User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Postby Kert » 08 Oct 2007, 17:33

Krdi keeruliseks aetud asi :P
Sain tööle vähemalt.. aitäh :)

Aga kas kuidagi otse ei ole vöimalik streamima panna, nii et ma ei peaks alati arvutisse salvestama faile kui neid kuulata tahan?
vöi noh.. ta ju mängibki otsa brauseris totem-pluginiga. aga mulle see ei meeldi, sest see tuleb suurelt terve brauseri akna ulatuses ette ja näitab igasugu värvimuusikat mulle :P

Tahaks nii et kui klikin lingile siis ta hakkab taustal möne muu playeriga mängima, mitte brauseris. Et saaks samal ajal rahus surfata ikka edasi.
Vöi tahan ma vöimatut?


User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Postby Faded » 08 Oct 2007, 17:42

Brauser on Firefox? Kui jah, siis nii:

Tools -> Options -> Content -> File Types -> Manage... -> otsi üles "MP3" -> Change Action...
Sealt valid programmi, millega MP3-sid avada tahad.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.

User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Postby Kert » 08 Oct 2007, 17:53

hmm.. no ei saa aru :S
Firefoxi menyyst sain vahetatud jah selle totem-plugini audaciouseks. Aga kasu pole ikkagi miskit. kui klikin lingi peale siis ta jääbki seda laadima.. ja sinna aadressi reale tuleb "about:blank"
kui kopeerin lingi aadressi sinna browseri aadressireale siis ta jääb kah lihtsalt laadima seda ja edasi ei lähe. :oops:

E:
Ja seda teeb teiste linkidega kah nii, mitte ainult zone omadega.

E2: Sealt minu teemast mängib ilusti lood ette ja öige playeriga kah. nii nagu peabki


User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Postby Faded » 08 Oct 2007, 18:02

Hmm... proovi korra nii, nagu ma kirjeldasin, et võta failinimi tagant ära ja lae korra see aadress. Äkki see Zone.ee bänner segab jälle.

Rohkem ei oska ma kahjuks midagi pakkuda - ei kasuta ise ei Linukat ega Firefoxi.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.

User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Postby Kert » 08 Oct 2007, 18:06

Enam ei tee nii kah midagi.
See zone yldse töötab hetkel vä? :lol:
Tundub et teistes serverites olevaid asju ikkkagi teeb lahti nyyd. Vähemalt niipalju kui omaloomingi alt kiirelt erinevate kasjutajate lugusi testisin. Ainult selle zonega jääb nökkama. Yksköik kuidas proovida.

Aga muidu asi juba paremuse poole läind selles suhtes et ta ei kasuta seda nömedat totem-pluginit enam.
Tänud :wink:


User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Postby Faded » 08 Oct 2007, 18:17

Huvitav, minul töötab Zone.ee küll korralikult. Reklaambänner tuleb korraks ette, ja sealt saan kas arvutisse salvestada või kohe Media Playeris mängida.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.

User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Postby Kert » 08 Oct 2007, 18:29

Heh, nyyd hakkas mul kah tööle. Kustutasin küpsised ja muud firefoxi poolt salvestatud asjad ära. :lol:
Nyyd töötab köik ilusti.