auditioni poblemaatika

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
uusjeesus
Posts: 16
Joined: 27 Jul 2007, 18:32

auditioni poblemaatika

Post by uusjeesus »

tervist.

tegin just ühe väikese soolo septembri soolofesti jaoks aga kuna recordisin ta eraldi, siis nüüd ei oska taustaga kokku panna

selline asi siis:

http://i32.photobucket.com/albums/d41/allar/kala.gif

Et mis trikiga ma need 2 asja täpselt kohakuti saaksin?
Tahan saada maailma parimaks kitarristiks, aga ilma harjutamata.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

klikid yhe tracki peal parema hiire klahviga ja valid "Bounce to New Track" ja sealt "All Audio Clips In Session (stereo)"
Ja siis ta peax mixdowni tegema
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Mis mõttes eraldi? Et taust mängis RealPlayeris ja Auditionis lindistasid? Sellisel juhul on jama jah - taust ja lindistatav track peaksid mõlemad korraga Auditionis käima.

Ega muud vist üle ei jää, kui üritada see käsitsi kohakuti vedada. Seda mäletad ikka, kust su soolo algas? Vead soolo klipi sinna kohta, siis zoomid järjest sisse, kuulad ja sead täpsemalt paika, kuni tundub korras olevat.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Faded wrote:Mis mõttes eraldi? Et taust mängis RealPlayeris ja Auditionis lindistasid? Sellisel juhul on jama jah - taust ja lindistatav track peaksid mõlemad korraga Auditionis käima.

Ega muud vist üle ei jää, kui üritada see käsitsi kohakuti vedada. Seda mäletad ikka, kust su soolo algas? Vead soolo klipi sinna kohta, siis zoomid järjest sisse, kuulad ja sead täpsemalt paika, kuni tundub korras olevat.

Sa seda pilti ka vaatasid?
Tal ju seal kaks tracki. Taust ja soolo. Ja neid ta tahab kokku miksida vist yheks trackiks

E: heh, ma sain ise hoopis valesti aru. :P
ega neid muud moodi synkrooni ei saa jah kui käsitsi liigutades ja kuulates.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
uusjeesus
Posts: 16
Joined: 27 Jul 2007, 18:32

Post by uusjeesus »

Tänud kiirete vastuste eest.

Eraldi selles mõttes, et tausta panin omale kõrvaklappidesse ja soolo lihtsalt mikrofoniga (alguses proovisin kogu jama mikriga peale võtta, aga see ei tulnud väga hea .. taust domineerib liiga palju ja kui vaiksemaks keerata, siis ei kuule enam üldse)

Tegelikult alguses oligi plaanis seda lohistamistaktikat teha, aga ma ei suuda kuidagi aru saada, kuidas seda teha saab :) Ma tean, mul on häbi küll.

Kui teil on ehk mingeid altermatiive lindistamise suhtes välja pakkuda, siis ärge kõhelge.

Proovisin ka otse arvutisse ühendada (läbi võimu), aga heli kipub krõbisema -- arvatavasti lahjade kõlarite tõttu.
Tahan saada maailma parimaks kitarristiks, aga ilma harjutamata.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

sul vist mängis taust kusagilt eraldi programmist?
Oleksid pidanud tasta auditionisse tömbama ja siis lindistama, see taust oleks sul lindistamise ajal mänginud siis.

Nyyd saad tracke paika lihtsalt hiirega lohistada. Parempoolse hiire klahviga vist oli, kui öieti mäletan. Lohistad tracke ja kuulad vahepeal, millal nad kokku sobivad
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Vasaku klahviga. Ja vaata, et sul oleks ülevalt tööriistaribalt see valitud:
Image

uusjeesus wrote:Eraldi selles mõttes, et tausta panin omale kõrvaklappidesse ja soolo lihtsalt mikrofoniga (alguses proovisin kogu jama mikriga peale võtta, aga see ei tulnud väga hea .. taust domineerib liiga palju ja kui vaiksemaks keerata, siis ei kuule enam üldse)

Kõrvaklappidesse loomulikult, kui sa mikrofoniga lindistasid. Ma mõtlesin seda, et kas sul lindistamise ajal mängis taust Auditionis või RealPlayeris (mis screenshotil ka taustal lahti on)? Kui RealPlayeris, ja sa ta alles hiljem Auditionisse tõmbasid, siis seda oleksid võinud enne lindistamist teha. Siis pole muud, kui sikuta ta paika, nagu ma ja Kert enne seletasime.
Kui aga taust mängis Auditionis, siis ma ei saa aru, kuidas ta üldse paigast sai ära minna.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
uusjeesus
Posts: 16
Joined: 27 Jul 2007, 18:32

Post by uusjeesus »

Jeah, taust mängis realplayeris...

Proovisin just auditioniga sama teha, aga millegipärast jätab ta soolo heli kuidagi väga kõikuvaks. Vahepeal läheb ise nii vaikseks, et ei kuule absoluutselt midagi. Siis jälle normaalseks...
Tahan saada maailma parimaks kitarristiks, aga ilma harjutamata.
uusjeesus
Posts: 16
Joined: 27 Jul 2007, 18:32

Post by uusjeesus »

Kert wrote:
Nyyd saad tracke paika lihtsalt hiirega lohistada. Parempoolse hiire klahviga vist oli, kui öieti mäletan.


Tänud, selle peale tõesti ei tulnud, et see asi parempoolse klahviga töötada võiks :)

Eks siis tulebki vist seda timmima hakata, kui auditionis heli kõikumise asja korda ei saa..
Tahan saada maailma parimaks kitarristiks, aga ilma harjutamata.
Locked