Teie arvamust progedest paluks

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Tõmbasin endale selle Fruity Loopsi :P , aga kas seal saab nagu normaalseid trumme ka teha või ainult mingit träna biiti ? :D Päris keeruline proge muidu. :P
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Frusciante wrote:Ei hakka uut teemat tegema, aga kas mõni selline proge ka olemas on, millega saab näiteks enda lindistatud kidrale trummid taha teha vms. ?
Kui tahad midagi tõsiselt head, siis proovi Propellerheads Reasonit.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

seal "packs"ide all peaks olema realdrumkits. proovi sealt mönda
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

fruity'ga saab teha pmst kõike... mina olen seda väga vähe kasutanud ja ainult biidi tegemiseks, aga mul sõber teeb ikka väga tasemel musa ja just selle progega... eem... www.djseidy.pri.ee on tematehtud lood... (ja minu tehtud veebilehe mootor :D) ega mind ajab ka segadusse, et on nagu paternid ja paternides on mitu pilli ning ka mitu paterni saavad korraga käia... see ajab mind segadusse veidi, kuid veidi tööd ja harjud ära...
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Seal oli jah RealDrumKits, aga pääris raske on normaalset biiti kokku saada. :D Seal võiks mingi selline asi olla, mis paneb ise normaalse trummibiidi kokku. :lol:
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
GigAHerZ
Posts: 112
Joined: 03 Feb 2006, 20:17
Location: Tallinn
Contact:

Post by GigAHerZ »

eks seal paar sample't ole kah kohe kaasas, kuigi jh, üldiselt sample'sid pole kõige parem kasutada ja siiski kui su lugu läeb kuskile hindamisele, annab sample'de mitte kasutamine punne kõvasti juurde... (õigemini kasutamine võtab kõvasti maha)
Kõike paremat siit poolt maailmast!
Harley Benton MS11-BK; Nuendo3; Amplitube 2
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

yks vöimalus on muidugi näiteks guitar proga teha, kui seda paremini kasutada oskad. teed seal trummid valmis, teed midiks ja tömbad fruitysse.
ma tea kas see just lihtsam on, aga see on yks vöimalus vähemalt.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
magnus
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2006, 12:24
Location: Tallinn

Post by magnus »

Tere! Üritan ka proovida Guitar Rig 2`te siinpool. Probleem aga selline, et ei saa audio settinguid paika. Kõlaritest tuleb pininat ning effekte ma ka kätte ei saa pillist. Helikaart selline: http://www.creative.com/products/produc ... duct=14257

Kas keegi teeks mulle puust ja punaseks asja. Tänud!
Locked