effekti progred

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Kasutan guitar fx box-i.Seal on küll nats häiriv sahin mingi aga asja ajab ära kuni paremat pole.Igaljuhul on see parem kui revalver, kuna toimib tõesti suht reaalajas. :)
Algaja
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Kõige täiuslikum ja parema soundiga on kindlasti Guitar Rig 2.
See on ikka imeline programm, kus on näiteks bossi pedaalide imitatsioonid (metalzone, distortion), tremolo, octaver, 3 erinevat equalizerit, 3 wah'i jne jne, kõik mida tahta oskad ja rohkemgi veel. Lisaks veel tohutu sound bank, kus on kümnete ja kümnete bändide soundid ning lihtsalt lahedaid sounde veel sadu. Muusikastiilide alla grupeeritult.

Ta tahab ka head arvutit ning helikaarti. Aga kui need olemas, siis ta on kodus põmst võimu eest.

Siin pilt programmist, kasutamas metallica soundi:
http://www.zone.ee/triipriit/images/guitarrig2.png
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Olen ta korra endale laadinud aga ei saanud käima.Äkki juhendad?
Kas sul on tasuline versioon või mis? :)
Algaja
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

tyyp1983 wrote:Olen ta korra endale laadinud aga ei saanud käima.Äkki juhendad?
Kas sul on tasuline versioon või mis? :)

Jah, mul on tasuline versioon. Tegelikult on nii, et kui ta omale legaalselt soetad, saad kaasa osta veel pedaali, mille ühendad arvutiga ning sellega saad efekte vahetada ning "wah'ida".
Tõmba ta omale alla ja siis räägime.
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Ok ma tõmban, siis annan teada.
Algaja
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Laadisin endale versiooni guitar rig 1.2, kuna 2.0-i windowsile ei leidnud.
Algaja
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

triipriit wrote:Kõige täiuslikum ja parema soundiga on kindlasti Guitar Rig 2.
See on ikka imeline programm, kus on näiteks bossi pedaalide imitatsioonid (metalzone, distortion), tremolo, octaver, 3 erinevat equalizerit, 3 wah'i jne jne, kõik mida tahta oskad ja rohkemgi veel. Lisaks veel tohutu sound bank, kus on kümnete ja kümnete bändide soundid ning lihtsalt lahedaid sounde veel sadu. Muusikastiilide alla grupeeritult.

Ta tahab ka head arvutit ning helikaarti. Aga kui need olemas, siis ta on kodus põmst võimu eest.

Siin pilt programmist, kasutamas metallica soundi:
http://www.zone.ee/triipriit/images/guitarrig2.png


anna mulle need settingud ka siis mis sa sealt File- Midi optionsi alt panid kuna ma panin midagi suvalsilt ja jumala p..s on see programm nagu
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Interface : ASIO
Sample Rate: mingi 96000
Output Device : Pma Helikaart
Output Latency: 2 ms
ja siis järgmisel lehel sätid oma inputid mingi mikri või line ini peale, olenevalt kuidas ja outputid oma kõlarid või midagi sarnast.
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Roki wrote:Interface : ASIO
Sample Rate: mingi 96000
Output Device : Pma Helikaart
Output Latency: 2 ms
ja siis järgmisel lehel sätid oma inputid mingi mikri või line ini peale, olenevalt kuidas ja outputid oma kõlarid või midagi sarnast.

Sample Rate peaks normaalne 44100 või 44800 olema minu arust.
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Tõmban praegu Guitar Rigi. Eriti kõrged lootused pole (suht vana integreeritud helikaart) aga noh, ega mul kaotada ka midagi pole.

//scratch that .. arvuti ei vedanud välja :(
Last edited by Goldec on 23 Jul 2006, 22:54, edited 1 time in total.
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

ehk keegi seletaks täpselt ära kuidas migit suvalist distortiont saaks panna hetkelm mingi akustiline heli ainult
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Mfantasies wrote:ehk keegi seletaks täpselt ära kuidas migit suvalist distortiont saaks panna hetkelm mingi akustiline heli ainult

Vasakul on ju suur Sound Bank. Sealt vali rock või metal&higain ja käes.
Uuri ja puuri ise kah. Nii leiad kõige paremini.
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

triipriit wrote:
Mfantasies wrote:ehk keegi seletaks täpselt ära kuidas migit suvalist distortiont saaks panna hetkelm mingi akustiline heli ainult

Vasakul on ju suur Sound Bank. Sealt vali rock või metal&higain ja käes.
Uuri ja puuri ise kah. Nii leiad kõige paremini.



ma valin ju tulevad mingid nupud ette teen seal mis tahan ikka tuleb see tavaline heli
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Scratch that.

Igatahes, ma sain omal Guitar Rigi tööle .. muud s*tta ei taha enam nähagi! Täitsa pekkis mis programm! Isegi minu helikaardiga pole mingit müra ega midagi! (miinumum on 256 ram, aga mul on 128, kuid töötab siiski normaalselt)

Aeg-ajalt väike delay on, aga selle kannatab välja!

Kas tõesti ei saa kuidagi muud moodi GuitarRigis saveda, kui wavena? :? Ja need on mingid kahtlased ka, sest ükski programm ei mängi, ega converdi neid..
tyyp1983
Posts: 225
Joined: 01 Jul 2006, 09:33

Post by tyyp1983 »

Goldec wrote:Scratch that.

Igatahes, ma sain omal Guitar Rigi tööle .. muud s*tta ei taha enam nähagi! Täitsa pekkis mis programm! Isegi minu helikaardiga pole mingit müra ega midagi! (miinumum on 256 ram, aga mul on 128, kuid töötab siiski normaalselt)

Aeg-ajalt väike delay on, aga selle kannatab välja!

Kas tõesti ei saa kuidagi muud moodi GuitarRigis saveda, kui wavena? :? Ja need on mingid kahtlased ka, sest ükski programm ei mängi, ega converdi neid..


Kuidas sa ta tööle said? Ok sain tööle aga nagu vibrab see asi.Kuskil siin lugesin et kellelgi pask arvuti, 128 mb ram jne ja rig töötab ilusti.

Mis versiooni kasutate ja kust saite? :) :)
Algaja
Locked